Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tud valaki egy jó cd borító készítő programot? Honnan lehet ingyen letölteni? fórum

Tud valaki egy jó cd borító készítő programot? Honnan lehet ingyen letölteni? (tudásbázis kérdés)

8. 80ASIQ (válaszként erre: 6. - Fe9bef5a3e)
2007. nov. 14. 17:09
Szivesen! Lehet, hogy igazad van, én nem próbáltam ki ezt a programot, csak sajnálom "kidobni". Viszont ha nem is a CD borítótervező miatt, de egyéb letölthatő programok ill. játékok miatt szerintem jó, ha látogatja az ember ezt az oldalt.
7. ZITA9770 (válaszként erre: 6. - Fe9bef5a3e)
2007. nov. 14. 06:15

Remélem Hoxa nem kövez meg a linkért,de ez egy ingyenes és magyar szerkesztő progi.

[link]

6. fe9bef5a3e (válaszként erre: 3. - 80ASIQ)
2007. nov. 13. 14:16
Köszi szépen! Jó is lenne, mert viszonylag könnyű vele dolgozni, csak az a baj, hogy mikor kinyomtattam a borítót, a közepére nyomott egy e-mail címet. Gondolom be kell regisztráljak ahhoz, hogy normálisan tudjak vele dolgozni.
5. fe9bef5a3e (válaszként erre: 4. - Dzsetta)
2007. nov. 11. 20:38
Próbálkoztam vele, csak kiírta nekem a gép, hogy nincs telepítve borítószerkesztő.
2007. nov. 11. 20:16
Ami egyszerű, bár nem olyan fullos, az a Nero CD-író program borítószerkesztője. Szerintem, aki nem annyira ért az ilyenekhez, de kreatív, az egy egyszerű programmal is tud tök jó dolgokat összehozni.
2007. nov. 11. 20:07

www.giveawayoftheday.com


Biztos van más helyeken is, de ezt naponta látogatom. Minden nap le lehet két ingyenprogramot tölteni, az egyik játék. 24 óránként változik a kínálat.

Ezt a CD borítótervezőt csak reggel 6-ig (7-ig?) lehet tölteni, azután már más lesz a kínálat. Siess! Angoltudás feltétlen előnyös. Bár letöltöttem a programot, de eddig nem foglalkoztam vele, őszintén szólva nem is igazán érdekel, így különmagyarázatot nem tudok adni.

2007. nov. 11. 20:02
Hú, de jó! Ez engem is érdekelne!
2007. nov. 11. 20:00
Tud valaki egy jó cd borító készítő programot? Honnan lehet ingyen letölteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook