Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vita fórum! fórum

Vita fórum! (beszélgetős fórum)


1 2
2011. okt. 19. 11:33
Ami a szívemen az a számon:-) Nah és neked?Várok minden őszinte embert aki még annak érzi magát ebben a rohanó világban:-)
58. 2caf8744b6 (válaszként erre: 57. - 04e95f637a)
2011. szept. 27. 20:28
Hát ma ki próbáltam igaz véletlenül, mert nagyon le vagyok sántulva. Az eredmény sajnálkozás volt. :D:D:D:D
57. 04e95f637a (válaszként erre: 55. - 2caf8744b6)
2011. szept. 17. 17:55
Én viccből írtam ám,mert valamelyik filmben láttam!Nem próbáltam,de hátha te leszel az első akinek ez sikerül!Drukkolok! :))
2011. szept. 17. 17:13

Én el vagyok szörnyülködve némelyik némber csúcs.Ide cikket írni se érdemes,komolyan!Szánalom milyen nők élnek ebben az országban és azt a maradék pozitív sikeres nőt is próbálják másnem itt lenyomni.

Ha nincs más marad a személyeskedés.


Hmm....vicces!Ezért tart itt az ország,ahol!Vagyis ezért is!

55. 2caf8744b6 (válaszként erre: 40. - 04e95f637a)
2011. szept. 16. 21:59
Igérem, hogy ki próbálom, csak én egy kis falúban lakom és ott nincs nagy árúház. Ha megyek a városba ki fogom próbálni. És az után mit csináljak?????????,,,,,,,,,,,,,,,,
54. debju
2011. szept. 16. 21:52

Sziasztok!

Nekem egy durva összeszólalkozásom volt (bánom is, hogy belemnetem), az esetek többségében könnyedén rövidre zárom az kezdegetést. Érdekes, legtöbbször nem jön rá válasz...

2011. szept. 16. 10:08

Jó reggelt!Huhh de jó,hogy kibékültetek :)

Nekem nem megy ilyen gyorsan :(

52. 0b18315731 (válaszként erre: 50. - Andi6020)
2011. szept. 16. 09:22

Bizony!Ritka az olyan is mint te,hogy elfogadod és ezt írod rá!Na csajok!Gratula nektek,hogy éltek!Igen nekem is volt és alkudtam..viszont egyszer minden pohár betelik.Tegnap fedeztem fel Oláh Ibolyának egy tök jó számát:Baby!:-))Szuper!Egy éve én is így gondolom ám!A férfiak néha elfeljtik,hogy minket nőket igen csak jól megkell fizetni.Miért?Érdemesek vagyunk rá,mert több mindenben állunk helyt napi szinten mint ők és úgy alapjáraton,oké,hogy kellenek hozzá,de mi szülünk,mert nők vagyunk és nem ők!Szóval jó,ha megkapjuk ami jár és oké,hogy adjunk mi is,csak sajnos nem minden férfi érdemes arra,hogy adjunk.Vannak viszont olyanok.Nekem Párom mindig azt mondja,hogy ő más mint a többi pasi és én ezt tudom is,tényleg tündéri!Közöltem vele tegnap,hogy mégis gonosz Ufo!:-))Kérdezte:miért?

Én pedig közöltem,hogy ha Ufo,akkor igazán elrabolhatott volna az ő bolygójára.Nevetve közölte:Sajnos ez a bolygó az övénél jobb és hát az univerzum legjobb nőjével él,tehát úgy döntötte marad!:-))Sok balfék után valóban szerencsésnek érzem magam mint nő.Én azt vallom,hogy mindenkinek meg van a párja,csak valaki ezt időben felismeri és él vele boldogan,van aki nem és aztán bizony elég nehéz a másik fele nélkül élni és másnál megalkudni élete végéig!

51. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 50. - Andi6020)
2011. szept. 16. 09:15

Örülök,hogy elfogadtad! :)) Jól esik,mert nem vagyok egy olyan ember,aki másokat bánt,de akkor kijött :))) Igy viszont most jobb a lelkemnek :)))

Ezért -is- jó ez a fórum :)

50. andi6020 (válaszként erre: 47. - 6ee0ffb012)
2011. szept. 16. 09:13

Olvasom. :)

Rendben, részemről fátylat rá. És köszönöm. Mármint hogy elnézést kértél. Ritka ez a mai világban.

2011. szept. 16. 09:07

Igen,én éltem egy olyan házasságban,ahol sok verést kaptam.Nem tudtam kilépni.Lehet sokaknak ez hihetetlen,de így volt.Nem arról van szó,hogy csendes megalkuvóba mentem át,de bizony néha tűrnom kellett.Az oka maradjon az én titkom,mert nagyon mély sebet tépne fel.

Nem akartam senkit bántani,de az én életem,én éltem,a véleményeket,kritikát elfogadom,de egy határt ne lépjünk át a tények ismeretében.


Viszont ez egy nagyon jó fórum,én nem rólam szól,így a személyes indíttatást befejeztem :))))


Jó néha vitázni,ütköztetni a véleményeket,érveket,ellenérveket,erre akár bevalljuk,akár nem,szükségünk van :))))

48. 0b18315731 (válaszként erre: 47. - 6ee0ffb012)
2011. szept. 16. 09:01

Emlékszek erre igen,ide is írt és,hogy mi volt,téged pofozott le a párod?

Igen húzós volt a bunkó szó,én is elismerem,hogy bizony sikeresen belefolytam ilyenekbe ezért is indítottam ezt a fórumot.Az emberek tanácsot kérnek,véleményt,vagy vitázzanak,ne személyeskedjenek és ítélkezzenek,hiszen más nyomora is lehet még az övéké is.Mindenki a maga élete kovácsa.Szóval!A magyarok úgy tűnik ilyenek,tehát nem csodálkozok,hogy húznak kifele akik csak tehetik külföldre.Van egy olyan mondás,ha van EGY MAGYAR BARÁTOD AKKOR MÁR NINCS SZÜKSÉGED ELLENSÉGRE!hmm van benne nagy igazság,sajnos!Ez pedig a mi hibánk és ezen az oldalon és a fórumokon is kirajzolódik.Az is örök igazság,hogy akinek beteg a teste,szinte mindig a lelke is beteggé válik és direkt rosszindulatú...

Puszi

2011. szept. 16. 08:38

Az odáig rendben,hogy elismerem,ha másnak van igaza.De van itt néhány ember,aki sokszor annyira meg van győződve a saját igazáról,hogy nem riad vissza a a már bunkó személyeskedéstől sem.Ezt nehéz elviselni.Én egyszer (két napja kb) használtam vkire ezt a jelzőt (bunkó),mert valóban úgy éreztem,hogy az adott helyzetben az volt.Senki nem élte az én életemet,hadd érezzek úgy ahogy... Jól,rosszul,az én döntésem,az ódiuma is az enyém.Ettől függetlenül már bánom,hogy ezt írtam,ha olvassa az illető,ezúton elnézést kérek!

Mi nők tudunk egyébkén a legdurvábban vitázni,a férfiak hozzánk képest kispisták.

Nekem van egy bnőm,lassan 20 éve ismerem.Vele sokszor ordítozva vitázunk,mégis imádjuk egymást.Két igen erős(és kos) egyéniség vagyunk.

46. 0b18315731 (válaszként erre: 45. - Debju)
2011. szept. 16. 08:30
Szia!Én is elismerem,ha másnak van igaza,szóval teljesen egyet értek veled.Én most azon tűnődöm,hogy pont az olyan jellemű emberek fognak ide írogatni és felfogásúak mint én?:-))Persze nem baj,de most hol vannak azok a fórum királylányok,akik más nyomorában annyira tudják direkt rosszindulatú módon osztani az észt?:-)))Úgy tűnik mivel a fórumot én indítottam,valószínűleg nem eszi ide őket a penész!:-)))Puszi
45. debju
2011. szept. 15. 22:42

Sziasztok!


Én is csak az észérves vitát szeretem. És hajladó vagyok belátni ha meggyőztek :-)

44. 04e95f637a (válaszként erre: 43. - 04e95f637a)
2011. szept. 15. 22:31
ja,és Jó ééééjt! :)))
43. 04e95f637a (válaszként erre: 42. - 0b18315731)
2011. szept. 15. 22:31

thyűű,én már nem emlékszem,ja de!az ezüst tisztításával kapcsolatosan kerültem ide,2008 ban!

Én sem fogom be,ha olyanom van,engem is csak az intelligensebb fajta emberek csípnek!:P:P


najóvan,leállítom magam,húzok aludni!Neked is pussz :)

42. 0b18315731 (válaszként erre: 41. - 04e95f637a)
2011. szept. 15. 22:25

:-)))


Lehet,nemtom én se magamról én annó az almaecet végett keveredtem ide azt se tudtam van ilyen oldal,aztán felfedeztem vannak itt valami naplók is,gondoltam egye-fene blogozok már én is így 28 évesen,aztán gép elé köt a munkám és itt ragadtam.Jó kis oldal ez,de év végén törlöm magam,nem hajtok én koronákra...jah és fogyózok..ilyenek és Őrangyalosdit játszok itt,persze én nem fogom be a számat,ezért sokan utálnak is és ezt én meg még külön élvezem!:-)))Ezek vannak!Puszim

41. 04e95f637a (válaszként erre: 39. - 0b18315731)
2011. szept. 15. 22:19

Sajnos én nem szoktam kihagyni,de tudom hol a határ,így befogom a számat,ha érzem,feszül a húr :))))


Mi ez a nagy drukk?Hoxások--mintha valami betegségünk lenne nem? :DDD

40. 04e95f637a (válaszként erre: 38. - 2caf8744b6)
2011. szept. 15. 22:18
na ugye?próbáld ki,és kérünk beszámolót!:P
39. 0b18315731 (válaszként erre: 37. - 04e95f637a)
2011. szept. 15. 22:13
:-)))Jah végülis igen.Jó ötlet!Még,hol vagytok fórum királylányok?Itt nem mertek vitázni,mert ki kell hagyni a személyeskedést?Ejj-ejjj,pedig szerintem jó kis fórum lehetne ez.Hajrá Magyarország!:-)))Hajrá magyarok!Hajrá Hoxások!:-)Hajrá!Puszim
38. 2caf8744b6 (válaszként erre: 37. - 04e95f637a)
2011. szept. 15. 20:50
Jó ötlet
37. 04e95f637a (válaszként erre: 35. - 0b18315731)
2011. szept. 15. 17:41
Szerintem az online kapcsolat kimenetelének,ugyanannyi az esélye,mint mondjuk,hogy nekitolom a sparban a kosaramat véletlenül a pasi kosarának :)
2011. szept. 15. 17:35
Hűű jó ez a topik :)
2011. szept. 15. 17:28

A házasság kora kitolódik

Mi a helyzet azonban a házasodással? A 30 éves nők fele 2010-ben még nem volt házas, ez az arány tíz éve még csak 20% volt, 1990-ben pedig kb. 9%. A 30-as férfiak kb 68%-a volt nőtlen 2010-ben, 40 évesen pedig 26%. Fentiek azt mutatják, hogy kitolódott a házasságkötés kora, illetve csökkent magának a házasság intézményének a népszerűsége is. Az együttélésre vonatkozó részletes adatok az ezévi népszámlálást követően jövőre kerülnek majd nyilvánosságra.


45 év felett nehezebb helyzetben vagyunk

Mi a tanulság a fentiekből? Férfiak számára: vigyázzanak jobban magukra, őrizzék meg az egészségüket, hiszen mi nők számítunk rájuk idősebb korban is! Sportolás, egészséges étrend, szenvedélybetegségek elhagyása és 35 felett évente rendszeres orvosi felülvizsgálat! Nők számára: 45 fölött a férfiak és nők aránya egyre kedvezőtlenebb társkeresési szempontból a nők számára, ráadásul számos férfi ebben a korban korosztályánál fiatalabb párt választ magának. Mit lehet tenni? Elgondolkozhatsz azon, hogy nőként te is elfogadd a korosztályodnál fiatalabbak közeledését. Emellett mindent meg kell tenned azért, hogy jól érezd magad. Ezenkívül ha tudatosan teszel azért, hogy megtaláld a társat – például megpróbálod online keresni, vagy eljársz otthonról és kihasználod az offline ismerkedési lehetőségeket – máris kitűnsz a korosztályod többi tagja közül, és jobb esélyekkel indulsz!



Konkrét mi?Gondoltam jobb ha tudjátok!Puszi

34. 0b18315731 (válaszként erre: 33. - 91d4989ab9)
2011. szept. 15. 16:34
Ahol gyerek van,ott szerintem igen!Persze van határ.
33. 91d4989ab9 (válaszként erre: 32. - 0b18315731)
2011. szept. 15. 16:30
lehet hogy menthető de érdemes e az ilyen kapcsit menteni?
32. 0b18315731 (válaszként erre: 31. - Cel)
2011. szept. 15. 15:56

:-))))


Igen ezzel én is így vagyok!:-)


Bonyolítsuk akkor élethelyzetekkel.


2 éves kislány a szülei válnak(nővérem barátnője)nővérem szerint menthetetlen a pasival nem lehet beszélni,szerintem menthető lenne,de menteni sem próbálják.Sok esetben elfutnak a problémák elől.Lásd:A csajszi közölte azzal a férfival akivel mielőtt összejött volna a kislánya apjával éveket élt és az anyja üldözte el mellőle,hogy békülne.Mire a pasi közölte nem békül hiszen évek óta van kapcsolata és éppen lombikot próbálnak ki majd a csajával,mert már régóta szeretnének babát.

Néztem ki a fejemből.Közöltem tesómmal a barátnőd gyáva.Nem hinném,hogy a válás a megoldás és igen is lehet beszélni,csak tudni kell,hogy elérd,hogy a másik meghallgasson.Menekülni lehet,felesleges.Hiszen minden mindenkit utolér.Szerintetek?

31. cel
2011. szept. 15. 15:44

Szerintem nincs egyértelmű válasz. Emberektől, kapcsolattól függ. Az egyik kapcsolatba azt tanácsolnám, hogy légy türelmesebb, a másikba pedig azt, hogy ne tűrj tovább. Helyzettől függ.

De tudni kell, hogy senki sem hibátlan, mi sem.Ha elvárjuk, hogy tolerálják kedvezőtlen oldalunkat, akkor nekünk is kutya kötelességünk a másikat tolerálni, persze ez is attól függ, hogy mi az a rossz tulajdonság. Szóval már itt egy buktató. Az egyik embernek ez fér bele egy kapcsolatba, a másiknak meg amaz. Addig amíg egy kapcsolat működik x problémával, aggig egy másik kapcsolat ugyan ezen a dolgon már megbukik. Nincs jó válasz. Hangsúlyozom, szerintem.

Személy szerint a türelmet és toleranciát hozom fel példának, velem szemben pedig a férjem sok esetben el kell játssza a süketet és a vakot.

2011. szept. 15. 15:32
Sziasztok!Mint fórum indító,gondoltam amiért indítottam,hogy olvastam egy cikket,amiben a szerető írta le őszintén,hogyan járt.Én úgy gondolom nem minden esetben a szerető a hibás.Mindenki a maga boldogságát keresi,szerintem.Szerintetek?Ki a hibás?A csaló,megcsalt?A férj vagy a feleség,vagy a szeretők?Hol rontják el az emberek?Hiszen a házassági statisztika alacsony a válási egyre magasabb.Mi gátolná meg azt,hogy igen mikor megyünk az utcán látunk még idős néniket,bácsikat kéz a kézben és szeretnénk,hogy nekünk is sikerüljön a holtomiglan,holtodiglan.Szerintetek,hogyan sikerülhetne ez mindenkinek?Ha elrontottátok ti hol rontottátok el,szerintetek?Ötleteket,javaslatokat,tanácsokat,kérdéseket várok.Induljon a fórum és végre kapj választ a kérdésedre emberi módon emberektől.Hajrá!Puszi!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook