Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan mondanád meg egy férfinek, csináltassa meg a fogait? fórum

Hogyan mondanád meg egy férfinek, csináltassa meg a fogait? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. nov. 4. 20:34
jó isten, a szép fogsor nálam alap, én biztos nem foglalkoznék egy ilyen pasival
59. globus (válaszként erre: 8. - Homern)
2011. szept. 20. 20:44
Általában ez a kifogás, de tegyük fel a kérdést fordítva. Miért nem javíttatta meg, amikor még lehetett volna ingyen, tömés?
2011. szept. 20. 20:36
Egyik ismerősöm annó egy szombat esti buli alkalmával megismert egy srácot a pasi maga volt a tökély míg el nem mosolyodott úgy hogy látszottak a fogai vagyis azok hiányossága. Kicsire nem adunk gondolta szám csere megtörtént majd következő héten megbeszélt vele egy randit. Ismerősöm ment autóval beszállt hozzá a srác és kérdezte hová megyünk ő mondta hogy meglepetés majd a végén megálltak a csaj fogorvosának rendelője előtt. Első randin fogorvoshoz?? A srác nem kultiválta az ötletet. Amikor elmesélte mi szakadtunk a nevetéstől...
2011. szept. 13. 15:48

rendkívül lelombozó, ha valakinek rondák a fogai...s ez általában szájszaggal is jár.

Ilyen nekem kiábrándító lenne, belőlem elszállna minden addigi vonzalom, szóval én pl. el se jutnék odáig, hogy szóvá tegyem a férfinak a dolgot.

Balra el...és ágyőőő

56. a0c1361e44 (válaszként erre: 52. - Dcd32040b0)
2011. szept. 13. 15:23

Kopaszságot lehet palástolni a kopasz frizurával és sok pasinak jól áll. A hormonszint miatti hízást lehet kezelni és lehet ellene tenni, a lógós mellett is sokan megplasztikáztatják és a büdös láb is kezelhető. Ugyanúgy, mint a fogak!!!

Ha már elromlottak, akkor pótoltatni kell! Valahogy össze kell rá gyűjteni a pénzt.

55. 4c30444687 (válaszként erre: 23. - 9b10f3d7ff)
2011. szept. 13. 14:43
Kábszereknek ritkán van köze a fogak minőségéhez, esetleg akkor, ha huzamos ideig nem eszik az illető rendesen, de olyankor is inkább az ínye megy tönkre, ami idővel magával ránja a fogakat is. Ilyen stádiumban már a legkisebb baj az emberrel, hogy nem jók a fogai.
54. 04e95f637a (válaszként erre: 49. - Dcd32040b0)
2011. szept. 13. 11:05
Csak azt ne mondd,hogy a nagy fenék és a ronda,hiánytalan fog egy lapon említhető???????Jó ízlésed lehet! :S
53. Muraja (válaszként erre: 52. - Dcd32040b0)
2011. szept. 13. 10:52

Ez mindent meglehet elözni , sport ujra tapalkozas !

Nem a zsiron fözes stb.

Mindent nem kell akcptalni , valtosztatni kell .

2011. szept. 13. 10:49
Vagy megkopaszodhat, vagy hormonszint-gondok miatt meghízhat, vagy lógós melle lesz, vagy szagos lesz a lába:)
51. Muraja (válaszként erre: 49. - Dcd32040b0)
2011. szept. 13. 10:45

Mai vilagban ha be akar illaszkedni akkor igenis ezek a dolgok az elementalis esztikahoz tartoznak.

Mosolyhoz jar egy amenyire lehetseges apolt fogsor .

Kis hölgy far növesztese is nem feltetlenul muszaly ! ha nem kezdi elhanyagolni magat meg mielött elhagyta az oltart. Nem kezdi el a nemzeti sportot - zabalast uzni.

Egeszseges taplalkozasal , kulsö es belsö törödesel igenis enyivel tartozunk a kedveseinknek.

Ez nem hiba ez hanyagsag .

50. gyongyi0313 (válaszként erre: 49. - Dcd32040b0)
2011. szept. 13. 10:40
Senki sem tökéletes. Legalábbis, én így gondolom. De a far növesztésre azt mondom, nem az a fajta... én hamarabb. :(
2011. szept. 13. 10:35
Mindenkiben van hiba, van, akinek a foga, van, akinek más hibája van. Vagy a szóban forgó lány tökéletes? Lehet, hogy a kishölgy 10év múlva akkora fart növeszt, hogy a bálna jelenthet neki...
2011. szept. 13. 09:53
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Közben a barátnőmmel is váltogattam az üzeneteket, és döntésre jutott. Kicsit burkoltan, de elmondta neki, hogy "zavarja a mosolya, de azon kívül minden rendben van vele" ebből vennie kell a lapot. ha nem, akkor tényleg menet van.. :)
47. Muraja (válaszként erre: 40. - Volpertinger)
2011. szept. 13. 09:52

Sajnos mitt emlittel itt minden de nem kultura .

Nem az iskolanak a felelösege hanem a szulöe .

Mar egesz pici kortol kell szoktatni a fogmosasra.

Az egy ilyen modon viselkedö fogorvos rendelöben dolgozo szemelyzett viselkedes csak egyre melto , elitelesre!

Ilyen embereknek nincs mi kereni valojuk a gyerekek melet.

46. Mogyicsoki (válaszként erre: 29. - A0c1361e44)
2011. szept. 13. 09:47
Pedig hdd el,vannak genetikai hajlamok.Az előző hozzászólásomban írtam,én tapasztalatból mondom.Én szerencsés vagyok,elég jók a fogaim,de a családom többi tagja,már nem,sajnos.:(Örülj neki,hogy jó fogaid vannak,nagyon meg kell becsülni őket.
45. Reno77
2011. szept. 13. 09:46

Én is elküldeném. Az én fogaim is genetikailag gyengék, de rendszeresen járok fogorvoshoz, ahol kellett pótolta, nem hagyom, hogy egy lyukas fog odáig fajuljon, hogy ki kelljen húzni.

Fehérítve van, fél évente leszedik a fogkövet. Figyelek rá.

Ezek mellett szedek kálciumot, megfelelő fogkrémet és fogkefét használok és mindig van a táskámban fogselyem.


Ezek olyan dolgok, amiket ki tud szorítani az ember, max lemond a disco-ról, piáról, cigiről.....

44. Mogyicsoki (válaszként erre: 16. - Janette71)
2011. szept. 13. 09:40
Az én párom is rendszeresen mosta a fogait és tönkrementek neki sajnos.Nem minden az,hogy fogkefe,meg fogkrém,a gének is befolyásolják.Anyukámnak 20 éves kora óta volt hídja,pedig mindig mosta a fogait!Na?Pedig a fogkefét és fogkrémet rendszeresen használták!Nem törvényszerű,hogy aki ápolja a fogait annak nem megy tönkre.Ismertem egy bácsit,80 éves,soha nem mosott fogat és mindegyik foga a mai napig ép.Tehát Ez van!Nagyon sok minden befolyásolja a fogak romlását.
2011. szept. 13. 09:35

Visszatérve a fórumindító kérdésre: Én egyszerűen, nem baszogatósan megkérdezném, hogy Neked miért ilyen rosszak a fogaid?

A válaszból valszeg kiderül, hogy itt hozzáállás-probléma van (=nem érdekli, megszokta, nem zavarja), vagy tökre zavarja, de anyagi oka van.


Fölösleges úgy tenni, mintha a barátnő nem vette volna észre ezt a kis problémát.

42. 04e95f637a (válaszként erre: 41. - Gyongyi0313)
2011. szept. 13. 09:34
pedig már be is jelöltem!beleolvasgattam,hát mintha én írtam volna a sorokat :DD
41. gyongyi0313 (válaszként erre: 39. - 04e95f637a)
2011. szept. 13. 09:32
köszi! :) nem tervezem a sűrűn írogatást... :)
2011. szept. 13. 09:32

mondjuk a fogkultúra kialakulásában az sem segít túl sokat, amit ált. isk-ban művelnek: behajtják a fogászatra az egész osztályt, ott ülnek szerencsétle nkölykök órákig, paráztatják egymást, hallgatják a fúró sivítását, és a nyomorult túlterhelt idegbeteg fogorvos türelmetlen, ráförmed a gyerekekere, hogy "most mit hisztizel", aztán érzéstelenítés nélkül fúr és töm.


Nálunk legalábbis ez volt.

2011. szept. 13. 09:31
...de legalább találtam egy naplót,ami olvasni fogok :)))
38. gyongyi0313 (válaszként erre: 36. - Volpertinger)
2011. szept. 13. 09:31
Egyetértek a nyálösszetételes gondolatoddal. Az enyém pl savas. és a ragasztó - ami fényre kötő 5évig jó, nekem ez 1-2év. így járhattam tegnap is, hogy megadta magát a pótlás.
37. 04e95f637a (válaszként erre: 35. - Gyongyi0313)
2011. szept. 13. 09:30
Úristen,elhittem én neked,komolyan!Nem kérdőjeleztem meg egy pillanatra sem meg a fogaidat! :-)
36. Volpertinger (válaszként erre: 29. - A0c1361e44)
2011. szept. 13. 09:29

Pedig van, akinek öröklötten olyan rossz a nyálösszetétele, hogy borzalom. Szinte teljesen hiányoznak belőle azok az enzimek, amik egyrészt már a szájüregben megkezdik az emésztést, másrészt segítenek az evés után a szájban maradó ételmaradékot lebontani.

Van fogorvos ismerősöm, a legjobb barátja hozzá jár a fogai miatt. A legjobb barátnak olyanok a fogai a fogorvos szerint, mintha életében nem mosott volna még fogat - pedig nagyon odafigyel a fogaira. De egyszerűen ezt dobta a gép.

35. gyongyi0313 (válaszként erre: 30. - 04e95f637a)
2011. szept. 13. 09:28

Csak, hogy hiteles legyek a saját fogaimmal kapcsolatban, egy mosolygós képet be biggyesztettem naplómba.

Nekünk általános iskolába, óvodába osztogattak valami dentocar nevű gyógyszert, ami erősítette a fogakat. ilyen sárga kis és édeskés gyógyszer. de mintha kimaradtam volna a szórásból

34. Muraja
2011. szept. 13. 09:26

Nincsen az ugy nevezett fog kultura , hol a gyerekek kicsi koruktol mosak fogukat minimum 2 x naponta.

Nem esznek feleslegesen sok edesseget es ha esznek utana azonnal fogmosas.

Ugy szinten az okos taplalkozas bele jatszik nagy szinten.

Nem beszelve arol ha felnötkorban ( sajnos nagyon fiatal) korban foghianyal kuzd.

Fogapolas az emberi önbecsulettel jar kez a kezben.

Es esztetikailag akadalyozva van az egyetlen egyszeru de nagyszeru komunikacios kapcsolat a mosoly!

2011. szept. 13. 09:26
Így:Csináltasd meg a fogadat! Csakis szóból ért az ember és mi abban a rossz ha lényegre törő vagy?
2011. szept. 13. 09:24
A körzeti fogorvos ingyen töm és húz,oda kellene elküldeni és ott érdeklődni a pótlásról,talán az is olcsóbb.
31. Janette71 (válaszként erre: 25. - Miraut)
2011. szept. 13. 09:22
Vannak kivételes esetek, nem vitatom. Az adott esetben valószínűleg nem erről van szó. Egyébként a tejfogak sok esetben romlandóbbak az állandó fogaknál. Nem hinném, hogy hagynátok az unokának, hogy fogak nélkül járjon majd diszkóba.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook