Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik Internetes szerelem? fórum

Létezik Internetes szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. ápr. 25. 02:29
letezik persze
2015. ápr. 24. 21:54
Igen! :)
2013. dec. 12. 18:28
ebbol lehet meg egy igazi szerelem,ha a baratod megcsalt,akkort nem szeret igazan,es nem o az igazi....nem egy pasin (lanyon)mullik az elet,mindenki megkapja az igazit egyszer...igen biza
2013. dec. 4. 17:01
Anyám, borogass!
30. jhade
2013. dec. 4. 16:56

Persze,létezik...az "internetes szerelem" de ez sosem egyenlő a valóságossal, azért internetes, és nem valódi kézzelfogható alapokon nyugszik.

Amikor a két fél megismerkedik az életben is, már nem internetes szerelemről beszélünk.

2013. dec. 4. 16:44
Ha a Valóságban folytatódik egy betűkből kiinduló álomvilág, akkor igen:)
2011. okt. 28. 13:17
persze,egyre tobben ismerkednek itt,de sok a szelhamos is,s nem art ovatosnak lenni.
2011. szept. 15. 19:14
1 éve neten ismerkedtünk meg, azóta már túl vagyunk az eljegyzésen. :) Szóval igen, létezik! :-D
26. cel
2011. szept. 13. 20:38
Amennyiben tapasztalta valaki, akár magán, akár a környezetében, azt vallja, hogy igen létezik. Ha meg nem tapasztalta, nem állíthat mást, mint azt, hogy nem létezik. Ennyire egyszerű:)
2011. szept. 13. 20:36
Nálatok nagy a távolság. Bár minden megtörténhet!! hajrá
2011. szept. 13. 20:35
Mi is interneten ismerkedtünk meg, de 1 hónap levelezés, majd 2 hét sms, majd 2 hónap telefonálgatás után találkoztunk először. Így volt szuper, mert addigra már éreztünk egymás iránt. Találkozás követő 5 hónap után összeköltözés. Most volt a 10 éves évfordulónk és lassan 9 éves lesz a lányunk, de nálunk csak 60 km volt a távolság.
2011. szept. 13. 20:10
nem
22. cel
2011. szept. 13. 19:55
Létezik.
21. Agi63 (válaszként erre: 20. - Zikzik)
2011. szept. 13. 19:48
A mienk hét éve így kezdődött, 2 éve már házasok vagyunk:)
20. zikzik
2011. szept. 13. 10:00
Internetes szerelem szerintem létezik abban az értelemben, hogy az interneten működő érzelmek a valóságban nem annyira működnek. Egyszer velem is megtörtént, hogy egy fórumon összebarátkoztam egy Hollandiában élő lánnyal. Naponta e-maileztünk, fórumoztunk, chateltünk, telefonoztunk és nagyon szuper volt minden. Aztán egyszer hazajött.... Nem mondom, hogy borzalmas volt, mert a valóságban is az az aranyos, kedves, vidám és szeretni való lány volt, akit megismertem, csak éppen a valóságban nem működött a kémia...
2011. szept. 13. 09:39

Én is olyan helyzetben vagyok csak most 17 évesen, és tőlem is sokkal messzebb van a férfi...de félek, hogy nem fogok tudni vele találkozni,mert szüleimnek nem tudom elmondani,engem meg egyedül még nem engednek külföldre, a pasi meg végülis sokszor jár magyarországra de még nem tudtam benne megbízni amikor itt volt, mostmár megbántam!!!

De szerintem se kell félned! Ha nem jönne össze a kapcsolat, vagy nem alakulna jól ne bánd, hogy megteteted, mert ha nem tetted volna meg sokkal jobban bánnád az egészet!!!

Sok sikert:)

18. 4d201760e3 (válaszként erre: 10. - Zsanna13)
2011. szept. 13. 06:40

Úgy szintén! Én sem tudok mást írni mint a többiek,lehet szeretni! És majd meglátod milyen jó lesz! És mindegy hogy szeretet hiányod van,vagy megtalált a szerelem indulj el ezen az úton(szerintem)!!! :))

És gondolj arra de jó nekem!!!!!!

17. zsanna13 (válaszként erre: 8. - 6e1728c3e9)
2011. szept. 12. 21:29
köszönöm és nagyon sok boldogságot kívánok a kicsihez is.
2011. szept. 12. 21:27
Köszönöm nektek. Annyira aranyosak vagytok.
2011. szept. 12. 21:24
Létezik. Ha azt sok-sok beszélgetés, személyes találkozás, közös programok követik, sokkal könnyebben kialakul.
2011. szept. 12. 21:24

így hogy most ennyi biztató történetet olvasok egyre jobban bele lendülök az érzésekbe.

Már csak az a baj hogy a csalfa sráccal még ebben a hónapban együtt kell laknom. bár semmi testi és érzelmi kapcsolat nincs köztünk főleg részemről.

Ő most vett egy felújítandó lakást, amit csinálgat.

Arra számít hogy egy kis szünet után én is vele megyek oda. a 3 napra a családom biztosít egy házat nekem de lehet már vissza se jövök csak a cuccaimért az albérletbe.

13. Zizisicc (válaszként erre: 11. - 6b006fc769)
2011. szept. 12. 21:23
Egyetértek! :o))
12. mágnes74 (válaszként erre: 11. - 6b006fc769)
2011. szept. 12. 21:18
Én is így gondolom. Hajrá!!:)
2011. szept. 12. 21:16
Élvezd minden percét a találkozásnak! Azzal ne is törődj, hogy lesz-e belőle valami később, mert az biztos, hogy ez egy elsöprő erejű három nap lesz! Még ha nem is lesz folytatása, akkor is érdemes belevágni, én biztos bánnám egész életemben, ha valami miatt kihátrálnék:)
2011. szept. 12. 21:15

Furcsa mert nem tudom, hogy nem csak szeretetre vágyom-e a szerelem hiánya miatt.

De valahol belül érzem hogy ez a srác nagyon kell nekem. Hasonlóak vagyunk.

cokmindent elmondott magáról úgy hogy engem nem ismert és nagyon sok mindenben ugyanolyanok vagyunk.

2011. szept. 12. 21:12

Mi 10 éve ismertük meg egymást és nem fiatal csirke voltam én sem.

Azóta együtt vagyunk várjuk szívszerinti kislányunkat:-)

2011. szept. 12. 21:09
Neten ismerkedtunk meg,en Magyarorszagon o Angliaban elt..2009 decembereben kezdodott minden, aztan 2010 februarba meghivott magahoz, majusban elhagytam kicsiny orszagunk, kikoltoztem.. egy het mulva megszuletik szerelmunk gyumolcse: EMMA... ugy hogy sok sok sikert!!! nekunk bejott....:)
2011. szept. 12. 20:58
Én is egyetértek az előttem szólókkal :) A férjemet a neten ismertem meg és előtte is voltak érzelmeim olyan férifak iránt, akikkel szintén a neten ismerkedtem meg :) Bármi lehetséges :D
2011. szept. 12. 20:58
Szia! A tíz perc leforgása alatti szerelmet nem ismerem, de az interneteset igen. Öt évvel ezelőtt rámkattintott egy svéd srác a Skype-on, ahol azért írt nekem, mert tetszett neki a képem. Most a közös göteborgi otthonunkból írok, ahol két éve együtt élünk. :) Úgyhogy igen, létezik olyan,hogy neten keresztül is "megfog" valaki és beleszeretsz. Mi egy hónap ismerkedés után úgy találkoztunk először személyesen,hogy tudtuk, mi innentől egy párt alkotunk, kvázi neten jöttünk össze. Az első "Hello, Hungary! Hello, Sweden!"-től számítva két hétre már megvoltak a repjegyek. Az idő minket igazolt. 300 km pedig 300 km, nem 2000, mint a mi esetünkben....Kibírtunk két és fél év távkapcsolatot az összeköltözés előtt, minden megy, csak áldozatokat kell érte hozni, ha az embernek igazán fontos és sokat jelent. Hajrá!!
2011. szept. 12. 20:58
Szerintem létezik, de a személyes találkozás nagyon sokat számít! Ez egy kapcsolat kezdete lehet, rajtatok múlik, hogy mi lesz belőle. Remélem, minden a legjobban alakul! :o))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook