Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mesecímet keresek!Segítség!! fórum

Mesecímet keresek!Segítség!! (beszélgetős fórum)


2011. szept. 13. 09:27
Szép napot mindenkinek!Olvasom,hogy sikerült megfejteni egy mesecímet,nekem is ilyen"gondom"van.Kb.hatvan éve volt egy kedvenc mesém-nem is értem miért szerettem annyira..Annyit tudok,hogy szovjet mese,Fedoráról szólt,aki olyan nagyon rendetlen volt,hogy elszöktek tőle az edényei.Aki emlékszik rá,kérem írja meg.Köszönöm.
2011. szept. 12. 20:30
Váááááááááááááááááá!!!!Kösziköszikösziiiiiiiiiiiiii ^^ :):):):)))))
2011. szept. 12. 19:35
Volt egyszer egy erdő. Nagyon jó mese :)
2011. szept. 12. 19:23
Volt egyszer egy erdő, eredeti címén Once Upon a Forest
2011. szept. 12. 19:14
Egyébként nem ilyen brutális,csak tömören írtam le,és a környezetszennyezésről szól,nagyon tanulságos..:)
2011. szept. 12. 19:13
Nem is kell olvasnod,mert ez egy rajzfilm...télleg kéne a cím,csak az írjon,aki tud segíteni,pls :S:S
2011. szept. 12. 19:12

Jéééééézus és Mária !!!!

Eeeeeez egy mese??????

De jó, hogy már nem kell mesét olvasnom!!

2011. szept. 12. 19:10

Sziasztok!

Egy régi mesét szeretnék megtalálni.Egy erdőben játszódik,egy felborult gázszállító kamion mérgezi meg az erdőt,és az állatokat benne,köztük egy kis borzot,és a barátai megpróbálják megmenteni egy gyógynövényfőzettel,de a virág nagyon messze van,amiért el kell menniük...A főszereplők egy Edgar nevű vakond,sárga pulcsiban,szemüveggel,egy Abigél nevű egér,egy sün,akinek a nevére nem emlékszek,és a kis vakond,Michelle,rózsaszín szoknyában..a szülei asszem meghalnak,és a tanára veszi magához,aki szintén egy borz,sárga kabátban.Nagyon szép mese,és nagyon kéne,akinek beugrik a címe,légyszi írjon!!!!!!!Valami kerek erdő...ilyesmi van a címében..Köszi minden segítséget!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook