Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki részt vett már Rubint Réka 90 perces Alakreform tornáján? fórum

Valaki részt vett már Rubint Réka 90 perces Alakreform tornáján? (tudásbázis kérdés)


2011. szept. 12. 18:54

Köszönöm a biztató üzeneteket:)


Remélem egyszer valamikor le tudok nézni, most pont kedden és csütörtökön vagyok sokáig suliba:( Pedig nagyon érdekel milyen lehet az óra. Azon kívül, hogy brutálisan nehéz. A képek alapján a hangulattal nem lehet baj:)


Én még nem vagyok túl profi a tornázásba. Csak nemrég kezdtem változtatni az életemen. Így arra lennék kíváncsi, hogy le fogják-e harapni a fejem, ha néha egyes gyakorlatoknál meg-meg állok. Még nem mindig bírom megállás nélkül a tornákat:(

2011. szept. 11. 22:16
óóó, hogyne! utána a Józsi rám sem ismert...még a szeretőit is dobta mindegyszálig. :)))
3. Frezia1 (válaszként erre: 2. - Kyra123)
2011. szept. 11. 21:40
Szia , keress rá Flamy adatlapjára, ő vezet naplót,és szokott járni Réka óráira, ő tud neked segíteni
2011. szept. 11. 21:25

A hivatalos oldalán láttam, hogy szokott tartani 90 perces Alakreform tornákat 2-300 embernek. Nemrég kezdtem el fogyókúrázni és tornázni mellé. Tetszenek Réka DVD-i. Meglepődve vettem tudomásul, hogy személyesen is tart órát. Még hozzá 1 villamos megállónyira tőlem:) (Vasas Kézilabda csarnok). Érdeklődnék, aki részt vett már, milyen tapasztalatokkal gazdagodott és milyen eszközöket kellene vinnem? Nagyon szívesen elmennék, főleg, hogy egyes gyakorlatok helyes-megcsinálásában kétségeim vannak.


Köszönöm a válaszokat előre is!

2011. szept. 11. 21:22
Valaki részt vett már Rubint Réka 90 perces Alakreform tornáján?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook