Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aloe Verával foglalkozóktól kérdeznék! fórum

Aloe Verával foglalkozóktól kérdeznék! (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 18. 10:08
Csatlakozom a fóruminditóhoz, én is meddőségre keresek szert.
2013. ápr. 18. 10:07
Szerintem simán fogyaszthatod, de ugye tudod, hogy a levél alatti folyékony részt nem? Azt kend az arcodra.
2013. jan. 15. 11:40
Érdeklődnék az otthon termesztett aloe vera növény géljét napi szinten fogyaszthatom-e
4. Iodine (válaszként erre: 3. - E584b61b26)
2011. szept. 9. 07:56
Koszonom szepen megkaptam:) En meg kerdeztem is:D Na,igen a kerdesekbol sosem fogyok ki.
2011. szept. 9. 07:10
Írtam rövid privit mert itt a termék neve is reklám...
2. Iodine (válaszként erre: 1. - Iodine)
2011. szept. 9. 06:59
*problemara,bocsanat elirtam
2011. szept. 9. 06:51

Szetneztem itt a hoxan ebben a temaban,de a kerdesemre nem talaltam a valaszt,meg me'g regisztralt embert aki ezzel foglalkozna.Ez egy rovid forum lesz,mert privatban varom a valaszokat,hogy ne legyen "reklam szaga",amit nagyon megkoszonnek!


Az erdekelne,hogy pajzsmirigy alulmukodesre es meddosegre van e valamilyen termek amit ajanlanatok?!


Tudom,hogy ezek a termekek altalanos allapot javitok-fenttartok,de vannak kulon programok amit egy-egy adott promera ajanlott fogyasztani.


Kulfoldon elek,tehat otthonrol senkitol sem tudok-fogok vasarolni.Remelem igy is kapok valaszokat,es igy megjelenhet a forumom!


Elore is koszonom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook