Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mammográfia Miskolc fórum

Mammográfia Miskolc (beszélgetős fórum)


2015. aug. 27. 08:32

Én is 2 éve voltam itt először.Nyáron lenne esedékes, elkezdtem időpontot intézni.Nem sikerült elérni őket.Másnap jött az Ántsz behívó,szeptember 9 re...:)

Na meg írják, hogy útiköltség papírt is biztosítanak,ha kell...


2 éve nem emlékszem ilyenre...

5. mmacus (válaszként erre: 4. - Babszibobó)
2011. szept. 9. 15:24
Köszönöm a segítséget, meg fogom próbálni, nem akarom elhanyagolni.
4. babszibobó (válaszként erre: 3. - Mmacus)
2011. szept. 9. 07:38

Ha nem Miskolci vagy, akkor itt próbáld:

Mammográfiás Központ:(Együtt működnek a Diősgyőri, azaz Vasgyári Kórházzal)

Megyei Kórház

Cím: 3501 Miskolc, Szentpéteri kapu 72.-76.

Tel.: 46/515-200/1394 mellék.

3. mmacus (válaszként erre: 2. - Babszibobó)
2011. szept. 9. 06:01

Köszönöm, nem miskolci vagyok egyébként, nem tudom, akkor is mehetek-e a Misek-be.

Csak azt furcsállom, hogy eddig olyan szervezetten zajlott és mindig pontosan jött az értesítés időponttal, ebben az évben pedig a környezetemben bárkit kérdezek, senki sem kapta meg...

2. babszibobó (válaszként erre: 1. - Mmacus)
2011. szept. 8. 23:29

Próbáld meg a Semmelweis Kórházban lévő Szűrő-vel felvenni a kapcsolatot, Ők elérhetőek.

Sajna többet nem tudok segíteni, de illetékes eme témában a miskolci lakosokkal kapcsolatban, sőt...

Amúgy szokott elakadás lenni, sajnos a rendszerben, de ha nem szeretnél várni, és persze ez így jó, akkor marad a másik Kórház...

Sok Szerencsét, Jó Egészséget

2011. szept. 8. 22:33

Akik a diósgyőri rendelőbe jártok kétévente mammográfiás vizsgálatra, idén kaptatok levélben időpontot?

Én két éve voltam először, akkor megkaptam a "meghívót", majd az eredményt is postán. Ezen a nyáron lett volna esedékes újra, de nem kaptam levelet, sem én, sem a kolléganőim. Telefonon sem tudtam elérni a rendelőt. Megszűnt ott ez a szervezett szűrés? Mit tudtok róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook