Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Buktatok már le a munkahelyeteken, hogy interneteztek? fórum

Buktatok már le a munkahelyeteken, hogy interneteztek? (beszélgetős fórum)

2011. szept. 12. 00:33
nem
2011. szept. 9. 13:36
Játékkal, sakkal, horgász és erotikus oldallal is.
26. eda2332104 (válaszként erre: 15. - Jázmind)
2011. szept. 9. 07:38
Hát ez céges házirend függvénye. Én bevihetem a laptopomat az irodába, de nem mindenhol van ez így.
25. 07c4794583 (válaszként erre: 24. - BatyaCO)
2011. szept. 8. 23:38

A géped, amikor behívsz egy weboldalt, elküldi a hálózaton ezt a kérést egy másik gépnek, ami általában egy proxy szerver, ISA szerver, ilyesmik. Ez a szerver továbbítja az internet felé a kérést, és tőle kapod a választ is.


Innentől teljesen mindegy, hogy mit törölgetsz a gépeden - a kérés rögzítve lett ezen a szerveren.

2011. szept. 8. 23:34

Gépen visszanézni,a "történteket" törölni a letöltött ideiglenes filéket.Ahhoz kell némi gépes "ismeret":)Leginkább temp mappában "rejtev" bújnak meg ezek az infók.Melyek file kiterjesztését átnevezve egyszerűen "megnézhetjük" mi is ez+az.A gáz hogy törölni valszeg csak a rendszergazda tudja csak:(Brutálisabb módszer ha a rendszerleíróban változtatunk + ezt azt,legfontosabb a rendszervisszaállitás értékének tiltásra állítása!

S az után néhány érték felülírása,ez függ a keresőktől mert mindegyik máshol található.Kotorászni kell a regeditben rendesen...ha először is sikerült oda bejutni.Valszeg csak administratorként fog csak menni. ....után.msc filekiterjesztés talán sikerül,vagy nem :( bátraké a szerencse.Elöször is tanulmányozni kell az adott rendszer FŐ betörési lehetőségeit.

Sztem egy teló sokkal tutibb,ma már 1-2ezer/hó és korlátlanul nézelődhetünk,komolyabb rizikó nélkül.Ha gáz van csak felemelem.Igen köszönöm hívását, viszont hallásra.Ha rákérdez a főnök?A bank keresett,törlesztőrészletek ügyében,de minden rendben:)

2011. szept. 8. 22:33
Én egyszerűbben megoldom,egy okos mobilteló,ha gáz van zsebreteszem....:)))
2011. szept. 8. 22:07
Nem az előző gépemen hanem az előző melóhelyen :-)
2011. szept. 8. 22:07

Nekem az előző gépemen volt kémprogram, az égvilágon minden megjegyzett, még a jelszavaimat is, aztán egyszer sikerült kinyirnom és nem csinálta tovább :-D ők meg észre se vették, hogy már nem rögzít :-)

A mostanin lehet látják, még nem szóltak pedig olyanok, hogy egyből szólnak ha vmi nem tetszik nekik. Egyébként is, ha néha netezek pár percet végül belefér mert nekem nincs óránként 10 perc cigiszünetem és eleve is óránként járna 10 perc szünet :-) azzal töltöm amivel akarom :-D Egyébként kb 8 órából 30 percet netezek csak úgy.

20. michelle.r (válaszként erre: 7. - Jázmind)
2011. szept. 8. 22:07
A jelszavaiddal is be tud lépni bárhová. Már ha akar ;)
2011. szept. 8. 22:05
A mi cégünknél a párom volt az, aki nézegette, hogy ki mit netezik. Volt TOP100 listája is, hogy ki mennyit tölt le. Egy program lementette az adatokat, és egy évre visszamenőleg is meg tudta nézni pl. felhasználóra szűrve, hogy ki, mit, hánykor, mennyit nézeget. Aztán a sokat látogatott oldalakat letiltotta.
18. 07c4794583 (válaszként erre: 17. - 07c4794583)
2011. szept. 8. 22:00
ez nem jelenti azt, hogy okvetlen naponta nézegeti valaki, de statisztikák készülhetnek, ami alapján visszemenőleg megnéznek x embert. ez sem törvényszerű, de előfordul.
17. 07c4794583 (válaszként erre: 16. - Jázmind)
2011. szept. 8. 21:59
nem. mindent látunk, amit akarunk
2011. szept. 8. 21:54

Most lehet nagy hülyeséget kérdezek..


Google Chrome-ot használok, és itt van olyan, hogy inkognítóban lehet böngészni. Ez gátolná abban őket, hogy láthassák miket nézek?

2011. szept. 8. 21:52

Ludwig_77!


Nem, mivel van hivatalos internet az asztalomon ami független a céges géptől.


Nekem is megoldható lenne ez?

2011. szept. 8. 21:48
net nélkül nehéz :)))
13. Lili74
2011. szept. 8. 21:46
Nekem is kötelező neteznem :DDD Hoxáznom meg pláne!
2011. szept. 8. 21:46
Nem, mivel van hivatalos internet az asztalomon ami független a céges géptől.
2011. szept. 8. 21:46
Nem volt erre lehetőségem, úgyhogy nem.
2011. szept. 8. 21:42
nem
2011. szept. 8. 21:35
nehéz lenne... nincs is netem T_T
2011. szept. 8. 21:35

Ja mondjuk a főnök is netezik egész nap :)))

De gondolom azt le tudja tiltatni.. vagy?

2011. szept. 8. 21:34
Jajj ne mondjátok. Hát nekem a napi 8 órából 4 biztos internetezéssel telik, mert sajna nincs sok munkám. A rendszergazdával jóban vagyok, úgymond a barátom. Szerintem ő szólna, ha a főnök látja. De viszont ő tuti nézegeti, hogy ki mit néz. Ezt ki tudom deríteni valahogy? Mindent lát? Rendesen látja, hogy hova léptem be, és azon az oldalon belül mit csináltam? Ezt otthonról is tudja nézni, vagy csak amikor kijön a cégbe? (mert az ritkán van)
6. xido
2011. szept. 8. 21:33
Nem,mert a főnök is netezik:)
2011. szept. 8. 21:31
Nem,mert nekem kötelező interneteznem:)
4. mandarin_x (válaszként erre: 1. - Jázmind)
2011. szept. 8. 21:31
Ha akarja siman lekoveti, de erre a rendszergazdatok tud valaszt adni hogy meg is teszi e.
3. arrival (válaszként erre: 1. - Jázmind)
2011. szept. 8. 21:30

Igen, az informatikus mindent lát.

Rajta keresztül meg a főnök is.

2011. szept. 8. 21:29
Nálunk a rendszergazda mindent látott, a tulaj kérte is listába tőle hogy ki mit nézeget. Aztán a közösségi és videomegosztó oldalakat le is tiltatta. Kemény egy cég volt...
2011. szept. 8. 21:25

Arra lennék kiváncsi, hogy láthatja-e a főnököm, hogy milyen oldalakat nézegetek napközben?

A laptopot haza viszem nap végén, ott az előzményeket nem tudja ellenőrizni. A közös hálózat által lehetséges? Mindent láthat? Hogy tudom kideríteni?

Tapasztalatok? Segítség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook