Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek a függő bölcsőről? fórum

Mi a véleményetek a függő bölcsőről? (tudásbázis kérdés)


2011. szept. 9. 10:33

Mindenképp jó valamilyen bölcső, a ringatás fejleszti a babák agyát.


Az adamo tényleg sokáig használható, akkor is, amikor már ülnek.

2011. szept. 9. 09:14

Köszönöm a sok jó tanácsot.

Biztos vagyok benne, hogy ilyen függő bölcsőt be fogunk szerezni:)

Köszönöm szépen.

15. Dézsa
2011. szept. 9. 07:26

Mi mind a három gyerekünket bölcsőbe tettük születésük után. Több hónapig használtuk. Az első kettő lábas bölcsőben aludt, a harmadik függő bölcsőben. Kár, hogy nem találtuk ki ezt a megoldást hamarabb, jobb volt az utóbbi megoldás. A plafonba fúrtunk kampót és kötélen függesztettük fel az átlagosnál kisebb méretű ágykeretet amit kölcsön kaptunk.

Mind a három gyerekünk nagyon jó mozgású, ezt nem csak a szülői szemem mondatja.

14. kitrákotty (válaszként erre: 11. - Zebra25)
2011. szept. 9. 05:27

szerintem nincs rossz hatással, hiszen a hordozókendők sem merevfalúak, és azt is ajánlják (mármint orvosok, hozzáértők).


sőt nekem a doki meg a védőnő annak idején a pihenőszékünket is dicsérte, merthogy külön jó, hogy nem merev a háttámlája, hanem textil, így kíméli a baba gerincét.

ezek alapján szerintem a bölcsővel is ez a helyzet, nem nyomorog benne, és nincs rossz hatással az egészségére.

13. cseperke (válaszként erre: 7. - Kitrákotty)
2011. szept. 8. 21:26

Sziasztok!

Nekünk van az a fajta hinta amiről írtatok.

Fél éves kora óta használjuk,most 2.5,de még mindig imádja.

Nagyon megérte megvenni.

Fejlesztőpedagógusok ajánlották,akkor olyan rossz nem lehet...

Csak ajánlani tudom!

Ami nagyon jó még benne,h szobába,télen is használható,tehát nem csak nyáron tud hintázni a gyerkőc!

2011. szept. 8. 18:23
Bár gondolom ezt senki nem tudhatja:(
2011. szept. 8. 18:22
És a baba gerincére nincs rossz hatással?
10. a360345bdd (válaszként erre: 7. - Kitrákotty)
2011. szept. 8. 18:20
erről beszéltem én is! :D
2011. szept. 8. 18:13
Igen, Én is azt nézegettem ami később hintává alakítható, nem drágák szerintem. Csak nem tudom, hogy nem e nyomorog szegény gyerek benne, mivel nem merevfalú az alja.
8. Zebra25 (válaszként erre: 7. - Kitrákotty)
2011. szept. 8. 18:12

Ez is igaz:)

De jó, máris sokkal előrébb vagyok.

2011. szept. 8. 18:11

na most megnéztem guglinál ezeket a bölcsőket.


van az a fajta függő bölcső, ami később hintává alakul (van két lyuk a gyermek lábainak), na annak látom értelmét, szerintem hasznos és sokáig használható, gyerekek ált. szeretik a hintát.


de az állványos pár hét után, mikor már mocorog sokat a baba és mondjuk forogni is tud, eléggé borulékony lesz, azt nem sokáig lehet használni.

6. Zebra25 (válaszként erre: 5. - A360345bdd)
2011. szept. 8. 18:11

Húha

ilyet nem is láttam még.

Na akkor ennek jobban utána kell néznem.

2011. szept. 8. 18:09

Szia!

Van olyan bölcső amit akár 1 évig is lehet használni, az is függő. Ami nem csak jobbra balra ring, de forog is sokat segít a mozgás fejlődésben is :)

És használtan is lehet kapni, valóban nem vészes az áruk.

2011. szept. 8. 18:09

Köszönöm a válaszokat.

Írták, hogy 10-en ennyihány kg-ig használható...hát nem tudom, akkor lehet jobb az állványos.

3. Juca80 (válaszként erre: 1. - Zebra25)
2011. szept. 8. 18:07

Szia! Mi jó pár hónapig használtuk (talán 3-4) és szerettük nagyon. Nekünk állványos volt és kölcsönbe kaptuk. Sokszor ringattuk éjszaka is benne a fiunkat.

Használtan nem olyan vészes az áruk.

2. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Zebra25)
2011. szept. 8. 18:04
szvsz bármilyen bölcsőt csak nagyon rövid ideig, pár hétig tudtok használni, ha nagyon sok pénzetek van rá, érdemes, ha nem, akkor meggondolandó...
2011. szept. 8. 17:51

sziasztok

Várom a tapasztalatokat a függő bölcsővel kapcsolatosan. Meddig tudja használni, egyáltalán érdemes e ilyenben gondolkodni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook