Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Leírná valaki röviden, hogy tudom ingyen használni a facebookot T-mobilos telefonnal? fórum

Leírná valaki röviden, hogy tudom ingyen használni a facebookot T-mobilos telefonnal? (tudásbázis kérdés)


8. babi1206 (válaszként erre: 5. - Mesesajt)
2011. szept. 17. 18:09
Itt képeket nem lehet nézni, csak szöveg van ha mégis szeretnél, természetesen lehetséges, de az már nem ingyenes,erre figyelmeztet is.
2011. szept. 17. 18:06

A CS WAP emlékeim szerint a perc alapú wap, ami nem az adatforgalmat számolja; nem a letöltött adatmennyiség után fizetsz, hanem hogy mennyi időt töltöttél wapon.

De manapság szerintem nem nagyon wapoznak, a sok okostelón már net van.

2011. szept. 16. 08:54

CS WAP csatlakozás használata esetén nem ingyenes...

mi az a CS? tudja valaki???

az már összeállt, hogy

-otthoni WIFIVel rendesen :www.face...----ingyen

-Wappal meg : 0.face ---ingyen

2011. szept. 16. 08:27

A Facebook Zero a Facebook mobilos oldalának egyszerűsített, gyorsan elérhető, szöveges változata.


A Facebook Zero oldalt belföldön a T-Mobile hálózatán 2011. december 31-ig adatforgalmi díj felszámítása nélkül böngészheti.


A fényképek és egyéb külső linkek külön kattintás és figyelmeztetés után érhetők el, amelyek után az aktuális díjcsomagodnak megfelelően adatforgalmi díj fizetendő.

--

A Facebook Zero-t mobiltelefonja böngészőjéből az alábbi címen éri el:


0.facebook.com


Tájékoztatjuk, hogy a szolgáltatás az o.facebook.com, O.facebook.com

és zero.facebook.com címeken is elérhető.

----------

tehát akkor könyvjelzőként elmentem, és működik? csak pl.képnagyításért van letöltési díj...

4. sutoczkine (válaszként erre: 3. - Mesesajt)
2011. szept. 8. 14:51
Az én telómon nem, az anyuén igen és ez rendkívül bosszant :-(
2011. szept. 8. 14:35

A T-Mobile előfizetői számára mobilkészülékükről a 0.facebook.com oldalon keresztül mindenféle mobilinternet-díj nélkül hozzáférhető a Facebook.

Azzal, hogy a T-Mobile magyarországi hálózatán a 0.facebook.com címen ingyenessé vált a népszerű közösségi szájt, a szolgáltató lehetővé teszi előfizetőinek, hogy a Facebook segítségével kapcsolatot tarthassanak barátaikkal és családtagjaikkal, az Opera mini böngésző kivételével mobilwebes böngészőn keresztül, és az oldal megtekintéséhez kapcsolódó adatforgalmi díjat a T-Mobile elengedi.

Hmm..ez tavalyi hír.... működik????használja vki?

2011. szept. 8. 14:33
Nokia telefon...ovisuite szerint nem face képes a tel. tehát alkalmazás nem nyerő... ha wapról nyitnám meg, úgyis ingyen van?
2011. szept. 8. 14:31
Leírná vki röviden, hogy tudom ingyen használni a facét T-mob. telefonnal? wappal? alkalmazással?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook