Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Premenstruációs tünetek fórum

Premenstruációs tünetek (beszélgetős fórum)


19. nana06 (válaszként erre: 17. - Livko)
2011. nov. 22. 22:35
egyetértek :) tényleg nagyon jó :) komolyan mióta ezt szedem semmi bajom nincs, nem fáj a hasam, nem vagyok ideges, nem feszülnek a melleim...semmi gyógyszert nem kell már szednem :) nem akartam elhinni hogy ez használni fog, de tényleg nagyon jól bevált :)
2011. nov. 21. 15:29
Nekem a Premens tabletta majdnem teljesen megszüntette a PMS tüneteimet. Azelőtt volt minden, vizesedés, hisztiroham, cicifeszülés, zabálhatnék, puffadás. Mostanra ebből a puffadás maradt meg, de az is elhanyagolható mértékben. A Premens-t gyógyszertárban, recept nélkül lehet kapni, én három hónapja szedem. Mellékhatása nincs (legalábbis nekem nem volt)
17. livko
2011. nov. 21. 15:22
Lányok én nagyon ajánlom a magne b6 feminát én nem tudom mi van ebben a gyógyszerben,de hatásos semmi depi nincs zabálási roham egyszerűen jó a kedvem próbáljátok ki.
16. Hóemberke (válaszként erre: 13. - Iodine)
2011. szept. 9. 18:00
Sajnos okozhat meddőséget. :( Mindenképp nézesd meg, ha rendben van, akkor más hormonnal van gond.
15. Iodine (válaszként erre: 9. - Nana06)
2011. szept. 9. 05:57
B-vitamin komlexet szedek,abban van megnezium is.Igaz csak 2 hete keztdem,de az nekem nem segitett:(
14. Iodine (válaszként erre: 11. - Hóemberke)
2011. szept. 9. 05:52

Ezeket a keszitmenyeket hol lehet beszerezni?Kulfoldon elek igy a haziorvoshoz nem tudok elmenni,vagyis orvoshoz tudok,no majd utana jarok.Min. egy vervetelre jo lenne.

De a tesom barmit ki tud nekem kuldeni postan,csak tudjam hol lehet beszerezni.Gyogyszert csak a legvegso esetben szeretnek szedni.

13. Iodine
2011. szept. 9. 05:26

Nagyon szepen koszonom a tanacsokat!

Mindennek utana fogok nezni,amiket leirtatok.


Pajzsmirigy alulmukodes?Miert?Annak nem allando tunetei vannak?Nekem ahogy megjon,mar allok is vissza a normalis kerekvagasba.Sokat jarok pisilni,igy kimegy a viz.1-2 nap utan ramjonnek a ruhaim,es megnyugszok.


Amugy sajnos a baba se jon ossze,mint oly sokaknal,akar itt a hoxan is.Ez is lehet a pajzsmirigy miatt?


Vizsgalgattak mar jobra-balra,tul vagyunk 3 inszemen,ami 2 eve volt,de abba hagytuk a probalkozast,mert sem anyagilag sem lelkileg nem birtuk.Most varunk( a csodara).Ha osszeszedtuk magunkat lehet ujra belevagunk.

12. Hóemberke (válaszként erre: 1. - Iodine)
2011. szept. 8. 23:50

Kutakodok egész nap, mert a pajzsmirigy bajom miatt egyre vacakabbul érzem magamat. Ezt találtam, ami jó lehet a problémádra, nagyon ígéretes, és csupa hasznos gyógynövényekből áll. :)

Mensesyl csepp

11. Hóemberke (válaszként erre: 1. - Iodine)
2011. szept. 8. 14:10

Próbáld ki a Mastodynon cseppeket, ami egy homeopátiás készítmény, nagyon jókat írnak róla.


Homeopátiás készítmény: Agnus castus D1, Caulophyllum thalictroides D4, Cyclamen europaeum D4, Strychnos ignatii (Ignatia) D6, Iris versicolor D2, Lilium tigrinum D3

A szervezet öngyógyító törekvésének serkentése: A prolaktin szintet csökkenti, megszünteti a gonadotropin-szekréció zavarát, normalizálja a menstruációs működést és fiziológiás oestrogen/progesteron arányt eredményez, megszünteti a prolaktinnak az emlőmirigyre kifejtett proliferatív hatását. Menstruációs zavarok és/vagy meddőség, corpus luteum elégtelenség, praemenstruatiós syndroma: mastodynia, ödéma-képződés, fejfájás, székrekedés, pszichés labilitás, fibrocystás mastopathia.

10. cel (válaszként erre: 1. - Iodine)
2011. szept. 8. 13:46
Mintha az én tüneteimet írtad volna le. 50 éves vagyok az elmúlt hetekben voltam nőgyógyászati vizsgálaton, a doki mindent rendben talált, hUH szerint még a változókor nem mostanság fog nálam bekövetkezni, ezt a petefészek állapotából ítélte meg. Tüneti kezelést javasolt a panaszaimra.
2011. szept. 8. 12:41
Nekem is hasonló problémáim voltak...én a m@gne b6 femina pezsgőtablettát ittam egy héttel azelőtt hogy megjött volna, és nekem nagyon bevált :) Nem voltam ideges, nem volt semmilyen hangulatingadozásom, sőt mikor megjött még a hasam sem görcsölt :) szerintem egy próbát megér neked is :)
8. Hóemberke (válaszként erre: 1. - Iodine)
2011. szept. 8. 12:26

Szia!

A tüneteid nagyon hasonlítanak a pajzsmirigy alulműködés tüneteire. Nézzél be a pajzsmirigy-alulműködés fórumra, hátha magadra ismersz a leírtakból. Saját tapasztalatból tanácsolom Neked, hogy menj el a háziorvoshoz, és kérj beutalót teljes labor vizsgálatra, beleértve a pajzsmirigy működését is! Ne halogasd, menj el mielőbb, mert ha te is ettől a nyavalyától szenvedsz, ez sajnos csak egyre rosszabb lesz...

2011. szept. 8. 10:36

Gyógynövény boltban kapható:Menstruációs panaszokat enyhító teakeverék (napi 2 csésze).Vagy gyógyszertárban kapható Premens tabletta (vény nélkül,gyógynövény alapú),ez utóbbi 2-3 hónap,mire kifejti hatását,de sokkal jobb lesz.

Van,akinek bejön a MagneB6,nekem nem segített.

De nem vagyunk egyformák.

6. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Iodine)
2011. szept. 8. 09:45
Röhejes, de rajtam segített a magnézium - pedig általában nem szoktam hinni a reklámoknak. Szóval nálam kevesebb a hiszti, a vizesedés megmaradt.
5. 4c30444687 (válaszként erre: 4. - Iodine)
2011. szept. 8. 00:26
Az ember változik :/ Nekem is sokat változott/változik ez a periódusom.
2011. szept. 8. 00:24

Azert fura,mert regebben nem volt semmi ilyen jellegu problemam.Az utobbi kb 2 evben kezdodott,es csak erosodik.

Biztam benne,hogy van ra valami bogyo,vitamin vagy valami hazipraktika amivel kordaban tarthato.

3. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - Iodine)
2011. szept. 8. 00:19
Önkontroll, lazább ruhák, 25-28 napon ciklus normális :)
2011. szept. 8. 00:03
Ne is mondd!!! Én is ilyen vagyok, de mivel biológusnak tanulok, nagyon sokszor hallom h ez teljesen normális. Meg kell valahogy találni magadban az egyensúlyt és mielőtt veszekedni kezdesz számolj el 10ig és próbáld viccesen felfogni a dolgokat :) Ha nem megy, akkor inkább csak mosolyogj egyet és ne mondj semmit :D Én most ezen gyakorlatozom, egész jól bejön :)
2011. szept. 7. 23:58

Tanacsokat szeretnek kerni.Az utobbi idoben nagyon megvisel a menstruaciom,meg az elotte levo idoszak.Eros hangulat ingadozasaim vannak,hizok,vizesedek,felpuffad a hasam.Kb a ciklusom 16-18. napjatol indul a dolog es amig meg nem jon addig kinlodok vele.Nagyon megvisel,mert ebben a ket hetben nem vagyok onmagam.Kenyelmetlenek a ruhaim,veszekszek a parommal,sirok,depis vagyok.Elmultam mar 30,es meg nincs gyerekunk.Van,hogy 25-26-28 napra jon meg.

Akinek vannak hasonlo tapasztalatai,legyszi irjon!


Mit lehet ez ellen tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook