Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Long protocol fórum

Long protocol (beszélgetős fórum)


7. Bcicus (válaszként erre: 6. - Tutyus)
2011. szept. 10. 15:45
leállították, ki hagytunk egy hónapot azalatt kirepedtek a ciszták és után short prokollal csináltuk végül.
6. tutyus (válaszként erre: 5. - Bcicus)
2011. szept. 10. 15:11
Es aztan nem is sikerult a lombikod a long protocollal?vagy mi tortent ezutan? kikerulhetetlen a cisztasodas?
5. Bcicus (válaszként erre: 1. - Tutyus)
2011. szept. 8. 00:40
Én becisztásodtam tőle.
4. tutyus (válaszként erre: 2. - Jenci80)
2011. szept. 7. 23:17
Szia,koszonom a valaszod.Hat az jo kerdes miert nem valtoztattak a kezelesen.Igazabol az elso harom Gyorben volt,ott mind a harom ugyan ugy tortent,sajnos egy sem tapadt meg.Aztan a negyedik mar itt Angliaban,szinten short,es most a kovetkezo mar vegre valami mas lesz,nagyon remelem mashogy is vegzodik.Gratulalok a kislanyodhoz.
2011. szept. 7. 23:14
Még annyi, hogy tünetek kb. ugyanazok voltak mint short-nál. Velem volt egy kis gubanc de ez ritka: a beülti után pár nappal kórházba kerültem hyperstimulációval. Győrben úgy tudom extrán ügyelnek rá, hogy ilyesmi ne fordulhasson elő. Sok sikert! ;o)
2011. szept. 7. 23:09
Szia! Nekem long p.-val sikerült a kislányom :o)Kicsit több hormon, hosszabb ideig készítik elő a terepet. Nekem majdnem ugyanannyi petesejt lett mint short-al, ebben nem tudom van-e különbség. Eddig miért nem csinálták Neked ha a short nem vált be?
2011. szept. 7. 23:00
Sziasztok,otodik lombikomra keszulok,ez most annyiban lesz mas,hogy short protocol helyett long protocol lesz.Van valakinek valamilyen tapasztalata ezugyben,mivel masabb mint a short?itt a tunetekre gondolok, es nagyobb az esely a pozitiv tesztre? minden valaszt koszonok es sok sikert sorstarsak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook