Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ez így nem mehet tovább! Fogyózunk együtt? fórum

Ez így nem mehet tovább! Fogyózunk együtt? (beszélgetős fórum)


89. mamika2 (válaszként erre: 87. - Kylexx)
2011. szept. 8. 11:15
Mesélj, hogy sikerűlt leadni ilyen gyorsan 10kg-ot?:)
2011. szept. 8. 11:15

Sziasztok "újak"!:)

Remélem nektek is segít az össznépi diétázás!:)

87. kylexx
2011. szept. 8. 10:04

Sziasztok.

Most találtam ezt a fórumot, pedig minden nap itt töltök a hoxán egy csomó időt.

Én augusztus 1.-től fogyózom, 110-ről indultam, de már 10kg lement azóta.:)))Nagyon örülök neki.Nem egyszerű, de meg kell állni, hogy ne zabáljunk, máshogy nem megy.Kitartás mindenkinek.

2011. szept. 8. 09:49

Én fogyásom története:


lement nagyjából 7kiló rolam stabilan ugy a félév alatt...

életmódváltásom már kb 4éve megy, de sajnos volt, hogy nem figyeltem oda sokszor.

Aztán végülis sikerült rájönnöm mi a jó nekem, amitől nem hízok. Mennyiségileg is, és párosításban is. már nem is bírok megenni olyat, hogy pl krumpli-hus, annyira eltelit h rosszul leszek tőle. egy valamit eszem (csak szénhidrát, vagy csak fehérje) és azt is cska zöldséggel..

végülis elkezdtem ezt. és sok vitamint viszek be a szerevezetembe de nem tabletta formájában.

most pedig iszom a kis poromat mert van és mert kiváncsi vok mennyire hatásos.

utána előveszem az 5napos diétámat amit egyszer már csináltam, lement 2kg, utána a 2hetest is kiprobálom, több barátnőm csinálta,láttam rajtuk a változást..

és hogy miért csinálom ezeket?

mert stagnál a fogyásom...se fel, se le... és már jo ideje nem akar megindulni lefelé..sajnos ez igy szokott lenni, hogy stagnál, de már unom, megakarom inditani a fogyást újból. hát ennyi.

85. honeywald (válaszként erre: 83. - Mamika2)
2011. szept. 8. 09:45

ez tény. választott diéták hülyeségek. de pl ami van t*rbóporom azt mostmár megiszom :D

közvetlen környezetemben a barátnőmék a kéthetessel fogytak 5-6kilót kb, ezért probálom ki.

nem várok azonnal csodát.

tehát ugy nem csinálok meg valamit, ha nem láto közvetlen környezetben többeken, hogy hatott valamit.

2011. szept. 8. 09:28

Sziasztok,


már hónapok óta küzdöm a súlyommal én is. Leírnám a rövid története. Tavaly áprilisban született meg a babócánk. 60kg voltam, amikor terhes lettem, a kórházból 95 kilóval jöttem haza. Szép kis súly... Tavaly óta szépen lassan lement 20kg rólam, annyit csináltam csak, hogy nem ettem akkora adagokat, meg tornáztam. Aztán rámjött vmi hülyeség, hogy azonnal le akarok fogyni, így belevágtam a 90 naposba, amit 12 nap után abba kellett hagynom, mert annyira rosszul voltam. Azóta nem bírok lefogyni. Most a vércsoport "diétát" szeretném megpróbálni, de igaziból inkább egészségesebb kajákat szeretnék enni. A vércsoport diétát azért választottam, hogy tényleg egészséges legyek, mert fel szeretném nevelni a pici fiamat. Nem igazán diétáznék most, hanem olyan ételeket szeretném magamhoz venni, amely hasznos a szervezetemnek. Napok óta, ha van időm olvasgatok az egészséges táplálkozásról.

2011. szept. 8. 09:08

Nem okoskodásból mondom, de sokaknak(köztük nekem is számtalanszor), azért nem sikerül megtartani a leadott kilókat, mert bizonyos diétákat csinálunk, amit nem tudun életformaként tartani max. pár hónapig és aztán jön a régi étrend!

Megnyugszunk, hogy remek sikerűlt leadnunk 10-20kg-ot és mehet minden úgy, mint rég, de sajnos ez nem így van!

Ezért nem választottam most diétát, hanem inkább úgy eszem, hogy azt később is tudjam tartani!

Nem tudom, hogy sikerűlni fog-e, majd meglátjuk!:)

Igyekszem!

2011. szept. 8. 08:49
látom mindenkinek vannak céljai, nagyon jó! :) menni fog!
81. a44109caaa (válaszként erre: 69. - Elkepeszto)
2011. szept. 8. 08:25

Kedves Elkepeszto!:-)


Szeretném én is elkérni azt a linket,ha lehet!

Köszönöm!

:-)

2011. szept. 8. 08:24

Sziasztok!

Ha nem gond,szeretnék csatlakozni hozzátok,nagy a lelkesedésetek és azt remélem,talán az engem is motiválna.

45 éves vagyok,egy napok múlva felnőtt és egy majdnem felnőtt gyermek édesanyja,165/101....szörnyű...már csak azért is,mert fogyis naplót vezetek már nem is tudom hány éve,de értelme nem nagyon van,mert a változások mindig csak egy ideig maradnak meg...aztán vissza az egész és kezdhetem előről...most is épp itt tartok,azt hiszem kezdetnek-minden eddigi elhatározásommal ellentétben-megcsinálom ezt az 5 napos krumplidiétát,aztán jó volna egy víz/nyers zöldség nap,majd a ch legető legnagyobb mértékben való kiiktatása.

Ezek a terveim.....


Sok sikert Nektek és persze magamnak is!

:-))

79. honeywald (válaszként erre: 32. - _telihold_)
2011. szept. 8. 00:10
régen kb félévig gyűjtöttem ráé, szoval nem egyszerre ment a hatalmaskiadás rá... :)
78. elkepeszto (válaszként erre: 75. - 518e60a7e6)
2011. szept. 7. 22:54
A mézzel csak az a "baj", hogy savasít, és így pont az almaecet lugosító hatását semlegesíti. Ha nem cél a lugosítás, akkor persze nem árt bele... :)
2011. szept. 7. 22:21
Jó éjt mindenkinek, jó pihenést!:)
2011. szept. 7. 22:18

No, lányok, örülök, hogy ennyien támogatjuk egymást! Most én is elmegyek alukálni, mert az is nagyon fontos a fogyásban, hogy kipihenten induljon a nap és így mindig előttünk lesz az elhatározásunk.

Jut eszembe, dolgoztam Érsebészeten, sosem felejtem el a professzor "mondását", miszerint: "Használd a lábad minél többet, hiszen azért van, ráadásul így megmarad". Jó tanács. Megfogadom :)

75. 518e60a7e6 (válaszként erre: 71. - Mamika2)
2011. szept. 7. 22:16
Régebben és egy kanál mézet is raktam bele, úgy még finomabb, de most már nem merek a virágpor allergiám miatt :)
74. 518e60a7e6 (válaszként erre: 69. - Elkepeszto)
2011. szept. 7. 22:15
Ez jó ötlet, ha lesz időd, én kérném szépen a linkeket.
2011. szept. 7. 22:14
Sajna nem tudom megoldani, hogy eljárjak tornázni, de majd ráveszem magam, hogy itthon csináljam, nincs lehetetlen csak tehetetlen, szokták mondani az okosok!:D
72. 518e60a7e6 (válaszként erre: 61. - Dcd32040b0)
2011. szept. 7. 22:14
Igen, ez már a többletsúlynak a hátránya, hogy megterheli az ízületeket.
2011. szept. 7. 22:13
Igen a citromról tudtam, hogy lugosít, de az almaecetről azt gondoltam, hogy tuti savam lenne tőle, de ha lugosít, akkor kipróbálom!:)
70. 518e60a7e6 (válaszként erre: 57. - Elkepeszto)
2011. szept. 7. 22:12
Hát ez nagyon finom! Én azt hittem, csak és kizárólag krumpli ehető. Biztos, hogy megcsinálom nemsokára, már ki is másoltam.
2011. szept. 7. 22:11
Jah igen, ap ilates is nagyon jó, én fitt labdával csinálom, és iszonyatosan átmozgat fél óra alatt. A labdának köszönhetően pedig izület kímélő.Ha gondoljátok priviben át tudok küldeni egy linket, ahonnan rengeteg torna letölthető, én is onnan szemezgetek... :) Hastánc is van, az is elég jó kis mozgás... :)
68. 518e60a7e6 (válaszként erre: 55. - _telihold_)
2011. szept. 7. 22:10
Így van!
67. mamika2 (válaszként erre: 62. - Elkepeszto)
2011. szept. 7. 22:10
köszi
2011. szept. 7. 22:10

Most mennem kell, ugatnak a kutyák, erre mindig felébred az aprónép:)

Sziasztok és jó éjt, úgy tűnik, itt jó kis csapat alakul, így holnap is benézek, ha nem gond:)

65. 518e60a7e6 (válaszként erre: 51. - Mamika2)
2011. szept. 7. 22:09

Én nem éreztem rossz hatását.


Még a citrommal vagyok ilyen jóban. Abból is csak kifacsarok egy felet, vagy egy egészet a pohár vízbe, s máris tudom, hogy nem csak egészségeset és finomat, de valami fogyasztót is vettem magamhoz :)

64. 518e60a7e6 (válaszként erre: 49. - Mamika2)
2011. szept. 7. 22:08

Én sem szeretek a kötényhasamra nézni, olyan, mintha még mindig terhes lennék, vagy csüngő hasú kocának is szoktam becézgetni magam, amikor rosszabb napjaim vannak.

Most azonban, hogy elhatároztam, leadom a felesleget magamról, jobban "elfogadom" a testem egyenlőre így, mert azon vagyok, hogy nemsokára másképp fogok kinézni! A tae-bo edzésen is pl. van egy élő példa előttem, egy hölgy, akinek már sikerült, sokkal több volt mint én (ő mondta) és most kb. 42-es méretet hord, senki nem mondaná meg róla, hogy 1-2 éve még nagyon kövér volt.


3 kis lurkó mellett tényleg nagyon nehéz lehet magaddal is törődni, de valahogy muszály megoldd - ezzel most nem okoskodni akarok, csak segíteni. Esetleg nincs valaki a rokonok közt, aki maradna addig a gyerekekkel, amíg te elmész 1-2 órára közösségbe, valamilyen edzésre?

63. elkepeszto (válaszként erre: 49. - Mamika2)
2011. szept. 7. 22:07
Én is itthon ugribugrizok Cindyvel, szerintem nagyon jó... formál elég rendesen...
62. elkepeszto (válaszként erre: 51. - Mamika2)
2011. szept. 7. 22:06
Nem, az almaeset lugosít, ugyanúgy, mint a citromos víz! Furcsa nem? :D
2011. szept. 7. 22:06

Igen, röntgenen is és rheumatológusnál is, a háziorvosom meg "megdicsért", hogy 30éves létemre a csípő izületeim olyanok, mint a 60éves mamáké:(

Örökletes sajnos.

De én biztos vagyok benne, hogy fele ennyit nem fájna, ha leadnék néhány-jónéhány kg-ot.

60. elkepeszto (válaszként erre: 45. - 518e60a7e6)
2011. szept. 7. 22:05
Én minden főétkezés előtt, tehát napi háromszor fogok 3 dl vízbe egy evőkanállal keverni... hmhm, meglátjuk. :)Jah igen, és étkezés előtt félórával elszopogatni... :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook