Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ez így nem mehet tovább! Fogyózunk együtt? fórum

Ez így nem mehet tovább! Fogyózunk együtt? (beszélgetős fórum)


209. mamika2 (válaszként erre: 207. - 518e60a7e6)
2011. szept. 17. 20:44

Akkor te egész nap mozogsz!:DD

Na jó csak vicc volt!

Én bevállalom, sajna nem megy a mozgás, még egy percet sem tornáztam, remélem ennek is eljön az ideje!:)

2011. szept. 17. 20:07
Sziasztok! Csatlakoznék én is hozzátok. Remélem így könnyebben megy majd.
2011. szept. 17. 20:03
Én is vagyok, csak mivel ugye fogyózunk, a lényeg, hogy minél többet mozogjunk. Hát ezt a gép előtt ülve nem lehet megtenni :)
206. mamika2
2011. szept. 17. 19:57

Én is vagyok!:DD

Néha úgy érzem, hogy folyton jövök és nyomom a hülyeségeimet, de ha tényleg igény van rá, akkor szivesen folytatom!:)

2011. szept. 17. 17:39

Szia!

Én vagyok,csak igen elfoglalt voltam az utóbbi napokban,amiből egyenesen következik,hogy a diétámra sem tudtam normálisan odafigyelni.Ma is ünnepeltünk,de holnaptól nincs kec-mec!

Holnaptól rendszeresebben jövök!

204. so-si
2011. szept. 17. 15:49
Most valami gond van az internet kapcsolattal vagy tényleg senki se írt semmit? Hol vagytok?
203. so-si
2011. szept. 16. 22:41

Hahó!


Sziasztok!

Hát ez nem ér! Azt hittem, mennyit olvashatok majd, aztán tegnap este óta sehol senki?

Hová tüntetek?

Nekem is elég mozgalmas napom volt.

202. so-si
2011. szept. 15. 13:29

Sziasztok!


Köszi a vígasztalást, nagyon jól esett. Reggelre azért kírúgtam magam. Sz...rom le! Már bocsánat!

Be kell vallanom, hogy tegnap, miután kikapcsoltam a gépet, a gyomrom olyan hangosan korgott, hogy úgy éreztem, én így képtelen vagyok elaludni, végül megettem két puffasztott rizs szeletet meg egy háromszög sajtot, ez így kb 120 kcal volt. Szerintem vérré vált bennem, olyan jól esett. Teljesen megszünt az éhség és nagyon jót aludtam utána. Ez azért még nem olyan nagy bűn, ugye? tegnap kb 4 és 5 között ettem előtte délután. Szokni kell még a kiképzést. Súlyom áll. Ma eset zumba party!!

201. mamika2
2011. szept. 15. 12:25

Kikonyháztam a lelkem!:)

Csináltam tejszínes, gonbás, kukoricás csirkét tésztával, mivel a pici fiam nem ehet tejet és semmilyen tejterméket így neki pipi pörit csináltam!

Tegnapról maradt fokhagymás tejbe áztatott pipimell, erről leöntöttem a tejet, tettem rá sót, borsot és mustárt, majd kisütöttem pici olajon és maradt nyers krumpli, ezt is kisütöttem és csináltam hozzás sopszkát(rég volt ugyebár:))!!!

Én nem tudom mit fogok ezek közül enni, majd még eldöntöm, de valószínű, hogy a sült husit salival!:)

Reggel ettem egy picike szelet kenyeret vajjal, kolbásszal és paradicsommal!:)

Azért este a naplómban összefoglalom a napi menüt!:)

2011. szept. 15. 08:22
...egyébként -2,6 kilónál tartok,szűk egy hét alatt.Rendszertelenül ettem az elmúlt pár napban,-ezen mától változtatok-és ráadásul nem is mindig azt,amit illett volna,de ez is másképp lesz,Piri elvonulóban,a Hold is fogy,mostmár én jövök!:-)
199. a44109caaa (válaszként erre: 196. - So-si)
2011. szept. 15. 08:19
Ne foglalkozz az ilyen emberekkel!Saját magukról állítanak ki bizonyítványt,nem kell vele törődni!-mondom ezt én,akinek a szomszéd néni/nem a Produkciós Iroda :-)) /szokott ilyen jópofaságokat mondani...én olyankor bánatomban eszem...Te okosabb voltál és hozzánk jöttél kiönteni a lelked!Ügyes vagy,jól tetted!Felejtsd el az ilyen beszólásokat!!:-))
198. mamika2
2011. szept. 15. 08:19

Sziasztok!


So-si!

Tényleg ne foglalkozz a rosszindulatú megjegyzésekkel, tudom ez nem könnyű, de ez az illető szegénységi bizonyítványa!:(

Ha igaz is lenne, akkor sem szabad így megbántani egy embert, főleg egy nőt nem!

Adjon erőt a tudat, hogy te mindent megteszel, hogy lefogyjál!!:D

197. elkepeszto (válaszként erre: 196. - So-si)
2011. szept. 14. 23:25
Tudod vannak olyan emberek, akik élvezik, ha belerúghatnak a másikba, ha nekik van valami gondjuk. Ne hallgass rá! Szép vagy, és ennél már csak szebb leszel! :D Nem kedvteleníthet el, 2 kiló az 2 kiló! :)
196. so-si
2011. szept. 14. 21:52

Sziasztok!


Hogy álltok?

Ma először nem ettem 6 óra után, most eléggé éhes vagyok, de mostmár kibírom. Voltam tornázni is. na , utána történt valami, ami total a padlóra küldött. A barátnőm behívott hozzájuk torna után, ott volt az anyja is, aki megállapította, hogy most milyen kövér vagyok. MOST! értitek ezt?? Ennyi vagyok már vagy másfél éve, előtte b terhesként, ugy bálna voltam, de azelőtt is évekig ennyi voltam. Mi az, hogy MOST? Ráadásul minusz két kiló. Ahelyett, hogy motiválna, valahogy lebénított lelkileg. Bocsi , de ki kellett sírnom magam a vállatokon.Annyira kedvesek az emberek.

195. ivett30
2011. szept. 14. 21:50
Hello lányok!Hajrá mindenkinek.Én nemsoká elérem a hőn áhított 8-cal kezdődő számokat a 96kg helyett!!!Kitartás!
194. elkepeszto (válaszként erre: 187. - Mamika2)
2011. szept. 14. 20:25
A testsúlyunk nagyon sok minden függvénye, ezért kell mindig ugyanabban az időpontban mérni. Egy napon belül pár deka vagy kiló változás belefér. (étkezés, ivás, izzadás, a menstruációs ciklus) Azt mondják az okosok, hogy nem szabad edzés, étkezés vagy fürdés után méretkezni legalább 2 órán át. Legideálisabb, ha reggel evés ivás előtt letesszük a mérlegünket ugyanarra a szent helyre, és ugyanannyira hiányos öltözetben lessük meg a számokat. :) Én kineveztem magamnak egy napot a héten, ez a vasárnap, amikor is lecsekkolom a változásokat. Legalább pár dekákkal nem frusztrálom magam. :)
193. mamika2
2011. szept. 14. 17:50
Köszi neked is a bíztatást!:DD
192. a44109caaa (válaszként erre: 191. - A44109caaa)
2011. szept. 14. 17:36

...csüggedni...


bocsi...vacak a klaviatúrám...

túl sokszor írtam már le,hogy.....én aztán mostantól így+úgy....:-))

191. a44109caaa (válaszként erre: 187. - Mamika2)
2011. szept. 14. 17:34

:-)))

hajrá...hajrá!!!

Nem csügedni!!!!

190. mamika2
2011. szept. 14. 16:44

Na igen, de nekem pont este volt kevesebb és reggel több!:((

Na mindegy így még több sikeredett, mint 2kg, szóval panasz az nincs, bár elég érdekes!

189. so-si
2011. szept. 14. 15:06

Mamika! Ez a beszéd!

Néhány dekán ne aggódj, nem mindegy , hogy WC előtt vagy után méred magad.A menstruációs ciklustól is sok függ.

Én kizárólag reggel kakkantás után , meztelenül állok a mérlegre, mindig.

188. mamika2
2011. szept. 14. 14:44
Köszönöm lányok a bíztatást, jól esett!:)
187. mamika2
2011. szept. 14. 14:43

Hát én ezt nem is értem, ma meg 84.2kg voltam!:)

Nem fogom többet mérni magam, legközelebb csak 14 nap múlva!

Valaki érti vagy tudja, hogy mi ez az ingadozás??

186. so-si
2011. szept. 14. 13:31

Sziasztok!


Ma reggel 82 kg voltam, tartom a betegség alatt leadott minusz két kilót. Ez adta meg a kezdőlökést , úgy érzem.


Hát igen a ZUMBA szerintem is nagyon ott van. Aki szeret táncolni és van egy kis ritmusérzéke, annak felüdülés a sok megszokott aerobikmozdulat után. Én most azt vezettem be egy pár hete, hogy a heti 3-4 mozgást úgy varialom, hogy mind másfajta legyen, vagy max. 2x legyen ugyanaz. Igy nem uncsi. Van egy step, 1-2 zumba, a negyedik meg vagy úszás vagy futás vagy Callenetics.


mamika! Ne add fel!Egy kis szigorítás, átgondolás, újragondolás, fogösszeszorítás és kitartás!!

185. elkepeszto (válaszként erre: 182. - 518e60a7e6)
2011. szept. 14. 01:43
Hát igen, végül is teljesen mindegy mire mozog az ember, csak mozogjon! :)Ha élvezi is, akkor annál jobb! :D
184. elkepeszto (válaszként erre: 183. - Mamika2)
2011. szept. 14. 01:41
Jajjjajjj, ne így éld meg! Ez nem kudarc, hanem inkább egy kis figyelmeztetés, hogy picit még kell változtatni. Lehet elég egy leheletnyit! :) Nem hiszem, hogy vasárnapra az én mérlegem kevesebbet fog mutatni, mert izmosodom, mint "bivaly". :) És mint tudjuk az izom nehezebb a zsírnál, de nagyon nem mindegy melyikből van több... :) Fel a fejjel, biztos sikerülni fog előbb utóbb!
183. mamika2
2011. szept. 13. 21:52
Lehet, hogy egy pár napig nem leszek! Kissé elkeseredtem, mert ma reggel 85kg voltam, így nem lesz meg a 2kg-os fogyásom 2 hét alatt, ez most kiakasztott! Szerintem nem vágytam nagy, elérhetetlen, teljesíthetetlen dologra és ez sem sikerűlt!:(( Kudarc, kudarc, kudarc!!!
182. 518e60a7e6 (válaszként erre: 159. - Elkepeszto)
2011. szept. 13. 21:21
Én velük úgy vagyok, hogy eddig Norbi DVD-ire ugráltam néha itthon és Rékát én sem kedveltem. De egyszer megvettem a felesége egy cD-jét is, s láss csodát, megkedveltem a tornáján keresztül. Szóval most már őt szeretem jobban Norbinál :)
181. 518e60a7e6 (válaszként erre: 157. - So-si)
2011. szept. 13. 21:19
Én is, én is, márminthogy zumbázok! És imádom! Olyan jó a zene és olyan jól lehet csavargatni a csípőnket közben, igaz? Nekem nagyon ráfér a derekamra, hogy ezzel a tekerőzéssel lefaragjam a fölölseget! :)
180. 518e60a7e6 (válaszként erre: 145. - Mamika2)
2011. szept. 13. 21:08

Semmi gond, nem bántódtam meg, hanem én is nagyon jót nevettem.

A másik viszont, hogy direkt nem jövök túl sűrűn, mert azelőtt rengeteget ültem számítógép előtt (a munkám is hozzá kapcsolódik), amitől szintén nem mentek lejebb a kilóim... szóval megfogadtam, hogy minél kevesebb időt fogok a gép előtt ülni és azt az időt inkább a több mozgásra fordítom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook