Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Debreceniek :) fórum

Debreceniek :) (beszélgetős fórum)


9. misz
2011. szept. 8. 19:36

A Tanítóképző Maróthy kolijában is szoktak szállást adni. Az a belvárosban van, a Blaháné utcában, a Színház közelében.

A Péterfia utcán a Centrum és a Péterfia Panzió sem számít drágának azt hiszem, és ezek is belvárosiak.

8. Bocika 18 (válaszként erre: 1. - 367d5fde7b)
2011. szept. 7. 20:56

Rózsa Panzió Debrecen

Heidi Apartman Debrecen

Határ úti Vendégház Debrecen

Ezek az olcsó kategóriában vannak, egyébként a szállás.hu oldalon keresgélhetsz.

2011. szept. 7. 20:50
Belvárosi panziót találtam.. árban korrekt, és a képek alapján igényes is.. Kossuth Egyetem koliját néztem, de csak nyári hónapra lehet foglalni... egy másik koli nem tudom ez melyik csak annyit, h a Varga utcában található... elég olcsó így félek, h nem vmi igényes...
6. Vikianya (válaszként erre: 5. - 367d5fde7b)
2011. szept. 7. 20:31
Kollégiumok, amikről eltudom képzelni (bár ez csak tipp), a Gulyás Pál koli, az Ybl Miklós kolija és a Kossuth Egyetem kolija. Érdemes ezeket megkérdezni
2011. szept. 7. 20:11
igen kb 4-5 ezer ft. mivel csak 2 éjszakára megyünk, és nagyjából csak aludni kéne hely nem kell, h reggeli meg egyebek.. nézelődöm a neten, de mindenhol 20ezer6fő6éj v még több, de ott ellátással megy ilyen olyan csillagos :) na, ez az ami nekem nem kell. vagy 15évvel kényszermegoldásként az egyik kollégiumba voltunk szülőkkel 1éjszakát.. nem tudom, h ott még lehet esetleg ilyen, h adnak ki szobát..
2011. szept. 7. 19:55
Szia! Én debreceni vagyok. Milyen árra gondoltál? 4-5 ezer Ft a legolcsóbb ami még jó. E felet vannak a panziók és a hotelek. Vendégházat itt nem tudok.
2011. szept. 7. 19:54
köszii :)
2. Vikianya (válaszként erre: 1. - 367d5fde7b)
2011. szept. 7. 19:45
vagy egy fórum debrecenieknek, oda kéne írnod, hátha valaki olvassa. Nem nagyon ismerem a szállások árát, de ha írsz, hogy mit találtál, meg tudom mondani, hogy pl.jó környék e
2011. szept. 7. 19:41
október 8-9 mennénk Debrecenbe amikor lesz a "vásár". érdeklődnék, hogy nem tudtok nekem vmi jó és nem túl drága szállást ajánlani?előre is köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook