Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralt valaki mostanában Tunéziába a Marhaba beach hotelben? Véleményeket szeretnék kérni. fórum

Nyaralt valaki mostanában Tunéziába a Marhaba beach hotelben? Véleményeket szeretnék kérni. (tudásbázis kérdés)


7. erika13 (válaszként erre: 6. - 35486a5042)
2011. szept. 8. 06:13
Köszönöm szépen! Ahogy levettem sokan mások is így vannak vele, úgyhogy asszem megpróbáljuk mi is..:-))
2011. szept. 8. 00:22
mi ott voltunk abban a szálóban , és nem is választanék másikat, ha újra mennék! Én imádtam
5. emagdi (válaszként erre: 4. - Erika13)
2011. szept. 7. 19:07
ha a szövegeket nem is érted, akkor is meg tudod nézni, hogy összességében hány pontot kapott a szálloda (a max 5-ből), illetve hogy az adott városban található X szállodából hányadik a rangsorban az emberek értékelései alapján. ezek azért nagyon hasznos infók, ha az ember szállodát választ egy adott helyen, érdemes mindig megnézni! :)
4. erika13 (válaszként erre: 2. - Emagdi)
2011. szept. 7. 18:50
Na, meg is néztem, mivel angolul nem tudok, google fordítóra kényszerültem, de azért így is elég érthető. Mégegyszer köszi!
3. erika13 (válaszként erre: 2. - Emagdi)
2011. szept. 7. 18:43
Köszönöm szépen, megnézem.:-)
2011. szept. 7. 18:38
javaslom nézd meg a tripadvisor.com-on, ott több véleményt fogsz találni, mint itt :)
2011. szept. 7. 18:37
Nyaralt valaki mostanában Tunéziába a Marhaba beach hotelben? Véleményeket szeretnék kérni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook