Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Öcsém megpróbál kicsinálni! fórum

Öcsém megpróbál kicsinálni! (beszélgetős fórum)

27. syria (válaszként erre: 26. - XDiamondX)
2011. szept. 16. 20:00

Hát ez így elég durva.

Nincs ötletem, hacsak nem a menekülés, mikor már a "lelaktátok" a befektetett munkát, energiát. Anyád meg kenje a hajára a lakását. :(

2011. szept. 15. 22:06
Ma vetettem fel anyámnak,hogy havi 60.000Ft-ot kapna,ha jöhetne ide egy srác heti három napra dolgozni,felújítaná a lakást stb...nem érdekli...
25. syria (válaszként erre: 24. - XDiamondX)
2011. szept. 15. 08:14

Akkor itt lehet a bibi.

Mi lenne, ha fizetnétek legalább egy jelképes összeget. Havi 15-20 ezer talán nem rázná meg a költségvetéseteket, de onnan fogva mondhatnátok, hogy ti nem ingyen használjátok a lakást. Ha öcsike is ott akar lakni, fizessen ő is a mamának.

2011. szept. 14. 16:14
Igen vannak vendégeink,és nem fizetünk anyukámnak semmit!
23. syria (válaszként erre: 22. - XDiamondX)
2011. szept. 14. 14:32
Nem válaszoltál az előző kérdésemre!
22. XDiamondX (válaszként erre: 21. - Syria)
2011. szept. 13. 19:48

A Lakásunkban van három szoba,és egyet kialakítottunk szalonnak:)

Szóval csak aki a mi szobánkban van az kontaktolhat a kutyusokkal:)

21. syria (válaszként erre: 19. - XDiamondX)
2011. szept. 13. 19:14

Most néztem az adatlapod. Jesszus!

Ilyen kutyák mellett vannak vendégeitek?

20. syria (válaszként erre: 19. - XDiamondX)
2011. szept. 10. 13:01

Fizettek anyukádnak a lakás használatáért díjat?

Nem lehet, hogy azt bánta meg, hogy most nincs bevétele a lakásából, s az öcséddel akar elüldözni, elvégeztetni a piszkos munkát?

Ha az öcséd tényleg drogos, elég egy bejelentés, és egy drogkereső kutya bizonyítékot szolgáltat, ami ráadásul következményekkel is járhat.

2011. szept. 9. 17:03

Nem tudom olvassa e valaki,de azért írom a fejleményeket!

Ma öcsém feljött a lakásba,és csak a barátommal beszélt,hogy meg van őrülve az egész család,mindenki fúj ránk,nekem épp vendégem volt,szóval kb semmit nem hallottam belőle.

Lényeg a lényeg öcsém elhitette anyámmal,hogy amit talált a kutya a cigijei között alufóliát abban nem fű volt,hanem kolbász(?):D

Lényeg,a lényeg,hogy ezt anyám bevette.

Anyám jött öcsémért autóval,persze nem jött fel,mert kiderült később,hogy látni se akar,annyira utál most.

Lényeg,hogy öcsém és anyám felhívtak mobilon,kihangosítva hogy én mekkora egy féreg vagyok,és az egész család már utál engem,mert ilyenekkel gyanúsítgatom meg azt a szegény gyereket(úgy hogy tudták már régen is,hogy drogozik,meg egyfolytában hazudozik)és,hogy anyám már azt sejti,hogy a barátom lopta el azt a pénzt,és amúgy is takarodjak a lakásából...Holnap Fodrász bemutatónk lesz,és teljesen meg vagyok zuhanva,anyám azt mondta hétfőre már legyenek elvíve a cuccaink...Ráadásul Balázs a testvérem,még mondta a magáét,hogy ha nem fejezem ezt be akkor ő nagyon ki fog tolni velem....

2011. szept. 8. 20:31

Ez is probléma a külön koszt,ő most nagymamámhoz jár enni,meg szakácsnak tanul és bent kap kaját.

Ami vicces,hogy ma már olyan nyájasan viselkedett velünk,mintha nem lenne semmi baj....Amitől félek,ugye szakácsnak tanul,és ha elkezd itt főzőcskézni,akkor tuti hatalmas nagy rumlit hagy a konyhában,mivel Szentendrén anyáméknál is csinált egy tojásrántottát,és még a mosogatógépbe se pakolt be....

17. syria (válaszként erre: 12. - XDiamondX)
2011. szept. 8. 17:23

Ja, a kedves mama nem is lakik ott? :(

Akkor ezért adja a lovat a drágalátos fiacskája alá.

Undorító. Megszabadul a haszontalan gyerekétől a törekvő másik rovására.

2011. szept. 8. 10:58

Ha anyukádé a ház nem lehettek ház foglalók.És ha kiskorú akkor meg egyedül nem is lehetne oda bejelentkezve.

Na hagyjátok magatok.Vagy egyikőtök jelentkezzen be és már meg is van oldva.Azt kel mondani hogy valami pályázathoz csak akkor juthattok hozzá ha egyikőtök legalább oda van bejelentkezve.

2011. szept. 7. 19:54
Megpróbáltuk,rendőröket akart ránk hívni,hogy lakásfoglalók vagyunk:))))
2011. szept. 7. 19:52

Hát akkor nem tudom mit tegyetek.Üljetek le közösen és próbáljátok megbeszélni a dolgokat.Ha az se megy akkor valamit neked kell kitalálni hogy ne ő legyen a főnök.

sok sikert.

2011. szept. 7. 19:48
Amúgy anyukám teszi alá a loval,öcsi azért nyitotta ki a száját...
12. XDiamondX (válaszként erre: 11. - Kriszti020)
2011. szept. 7. 19:47

Holnap jön egy nagyon kedves ismerősünk,hogy lecserélje a zárat az összes ajtón,hogy mindent ugye zárni tudjunk.

Kizárni azért nem fogom éjszakára,mert anyám akkor tuti megöl,hogy miért bántom a kicsi fiát,emg ugye a jogaival jön majd,hogy ugyanúgy joga van itt lenni mint nekünk.

Számítógépet az a baj,hogy feltöri egy pillanat alatt...Édesanyám azért akasztotta a nyakunkba,mert tudja milyen vele együtt élni szerintem...:(

2011. szept. 7. 19:28

Szia

Gonosz dolog de vedd fel az öcséddel való beszélgetéseket hogy legyen bizonyítékod arra amit mond.Ha füvet találtatok nála azt is fényképezd le és vond kérdőre mikor haza ér de azt is vedd fel telefonra amit mond.

Ne főz rá vagy legyetek külön koszton.A szabályokat függeszd ki hogy ő is felfogja mik azok.

Te vagy a nővére egy kicsit nehezítsd meg dolgát.Az ajtók zárása pedig tényleg jó ötlet.számítógépet véd le jelszóval így majd nem tudja használni.A pénzt pedig zárjátok el előle.

Légy ügyes hisz nő vagy.A saját érdeket hogy ne ő uralkodjon rajtatok hisz csak fiatalabb mint te.ja és ha nem ér haza éjszaka zárd ki hogy ne tudjon bemenni.Egy idő után megszokja a rendet.ne hagyd magad mert csak rosszabb lesz.

10. a14deb9047 (válaszként erre: 6. - XDiamondX)
2011. szept. 7. 19:17
Tulajdonosnak lenni nem ugyanaz, mint kényelmi okokból ottlakni :(
9. syria (válaszként erre: 6. - XDiamondX)
2011. szept. 7. 19:13

Úgy tűnik, anyukád nagyon igazságtalan.

Beleöltetek az üzletbe egy csomó pénzt és energiát nyilván az egzisztenciátok megteremtése érdekében, s ő meg hagyja, hogy a link öcséd mindent tönkretegyen. Beszélj vele, hogy legalább ne adjon lovat a fia alá, próbálja meg ő is rávenni a játékszabályok betartására.

Az öcséd meg jobban tenné, ha nem fenyegetőzne. Mégis mire föl teszi?

2011. szept. 7. 19:12

az anyak mindig a fiuk oldalan all, nem ertem miert.


a tesod szerintem nincs annyira egyben, hogy feljelentsen.( fuvezik)

szobatokat be tudjatok zarni?


amit lehet zarjatok el!

2011. szept. 7. 19:12

Nekem alapból az a problémám,hogy hogyna türik a vendégek atzt,hogy ott vna körülöttetek 3 kutya?


egyáltalán a vállálkozásotok hova vna bejelentve?

Mert ugye egy szalont azért már kell


A srácról meg annyit. Adjatok neki két kulcsot egyet a lakás ajtóhoz egyet a sajtá szobéájához. S nincs más nektek is zárni kell a saját szobátokat és a zlaont ha nem vgytok otthon.

6. XDiamondX (válaszként erre: 4. - 2104cc91e8)
2011. szept. 7. 18:30
Anyué a lakás,és ugyanannyi joga van itt lenni...:(
2011. szept. 7. 18:28
Sajnos én is megtettem volna,ha anyám nem az ő oldalán áll,és nem anyukámé lenne a lakás...
2011. szept. 7. 18:28
Sajnálom, hogy ilyen rosszul alakul az életetek, szerintem ügyvédtől kellene tanácsot kérni!!
2011. szept. 7. 18:27
Én biztosan kihajítanám úgy, hogy a lába se érje a földet.
2011. szept. 7. 18:17
Mit csinálnátok a helyemben?:(
2011. szept. 7. 18:16
Röviden az az egész lényege,hogy én és a barátom is fodrászok vagyunk,és édesanyámnak van Óbudán egy lakása amit eddig kiadott,de feltettem neki a kérdést,mi lenne ha mi megcsinálnánk az egyik szobát szalonnak a másik kettőben pedig laknánk?Persze rábólintott,mert tudta,hogy kb 6 hónapon keresztül csak üzlethelyiségeket nézegettünk,és csak 1 milliónk van az egészre.Belevágtunk,gyönyörű lett a szalon,nagyon boldogok voltunk,de...édesanyám kijelentette,hogy öcsém ideköltözik az egyik szobába,mert a népligetnél van gyakorlaton,és így egyszerűbb bejárnia,mint Szentendréről.Kiborultam,nem akartam,hogy egy szobában lakjunk,Párom,a három kutyánk meg én...Na hát öcsém ideköltözött.Első nap este Fél12kor jött haza,majd reggel 5kor kelt fel(jól kipihenhette magát,mert ugye azért jött ide)Aztán másnap elment gyakorlatra,és haza se jött utána,valahol máshol aludt.Elmondtuk neki a szabályokat,mert ugye ez nem csak lakás,hanem munkahely is,szobában nem dohányzunk,ajtót nem csapkodjuk,ha vendég van halkan közlekedünk...na meg voltak azok a dolgok amit az ember magától érthetőnek gondol,például nem pisiljük körbe a wc-t vagy hazaszólunk ha nem alszunk otthon...Lényeg a lényeg,tegnap elmentünk 1 órára,öcsém addig kivett 5.000ft-ot a borravalós bödönből,és bejött a mi hálónkba,számítógépezett,aztán lelépett...tudni kell,hogy a kutyusok mindig ki vannak zárva az előtérbe,mert rombolnak...öcsém nem zárta be az ajtót....bementek így az ő szobájába is,és az egyik kutya füvet talált nála,azon már kiborultunk...aztán ma jön haza,mondta hogy üljünk le dumáljuk meg...mondom mit beszéljünk meg,ha meglopsz,és még tagadod is?Erre ő nagy bőszen,hogy merek én ilyet mondani,és amúgy se tudom rá bizonyítani...Eddig úgy volt hogy kéthetente alszik itt 5 napot...már azzal fenyegetőzött,hogy ide költözik,meg kihívja ránk a rendőrséget,mert ő ide van bejelentve a sulija miatt,de mi meg szentendrére vagyunk bejelentve,és házfoglalók vagyunk...Anyám azt hiszi,hogy össze vissza hazudok,ehelyett öcsém hazudozik elég cifrákat,és nem hisz nekem senki a családból.Elmenni nem tudunk a szalon miatt,de itt pedig nem akarunk maradni...teljesen össze vagyok törve:(((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook