Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 20 kilóval könnyebb lett az életem fórum

20 kilóval könnyebb lett az életem (beszélgetős fórum)


1 2
36. Gumicsirke (válaszként erre: 35. - Szilisári)
2011. okt. 2. 13:18
Nem igazán, de eddig bevált ez, ami volt..Képzeld, egyébként mára leugrott 49,9-re, remélem most akkor újra beindul:)
35. szilisári (válaszként erre: 34. - Gumicsirke)
2011. okt. 2. 08:13
De próbáltál esetleg változtatni valamin mostanában?
34. Gumicsirke (válaszként erre: 33. - Szilisári)
2011. okt. 1. 23:13
Igen, csak ezt a toporgást nem szeretem:DD azt a párat jó lenne gyorsan legyűrni:D
33. szilisári (válaszként erre: 32. - Gumicsirke)
2011. okt. 1. 23:11
jó, de hát már majdnem elérted acélod, ez tööök jó!
32. Gumicsirke (válaszként erre: 31. - Szilisári)
2011. okt. 1. 23:06

Jaa, akkor mindjárt olvaslak:)

Hááát, én most sajnos nagyon stagnálok 50 és 51 határán:(

31. szilisári (válaszként erre: 30. - Gumicsirke)
2011. okt. 1. 23:02
igen, igen, írtam a naplómba, semmi különös nem volt csak olyan minden-összejött-depis-vagyok dolog. te haladtál valamerre?
30. Gumicsirke (válaszként erre: 29. - Szilisári)
2011. okt. 1. 22:41

Szia, üdv újra itt, remélem minden oké:)))

Továbbra is hajrá:D

2011. okt. 1. 22:37

Oh, bocsánat, közben egy kicsit bedepiztem vagy mi, nem volt kedvem semmihez sem, még hoxázni sem, de persze az evést nem rontottam el, mozogni kevesebbet mozogtam, az viszont tény. De most összeszedem szépen magam, és folytatom, amit elkezdtem.


Már egy kiló is tök jó tud lenni, nekem még kábé 15 van hátra, remélem sikerül győzedelmeskednem felettük.

2011. szept. 22. 17:24
Gratulálok:))) Én 17-18-nál tartok, 20-nál már talán elégedettebb lennék:) Neked további kitartást:) Vagy inkább nekünk, meg akik még itt csatlakoznak:DD
2011. szept. 22. 17:12
nekem meg nehezebb:(
26. Sealva
2011. szept. 21. 09:27
Fogytam azzal két kilót,hogy odafigyeltem hogy ne egyek egész nap össze-vissza:)Kicsit feldobta a napomat.Jövő hétre már tudatosabb étkezést tervezek.Csak azt a fránya mozgást nehéz elkezdeni.
25. szilisári (válaszként erre: 23. - Koszobrigi)
2011. szept. 13. 10:11

Ó, hát amióta aktív dolgozó ember lettem, azóta tudom, hogy mindenre volt időm a suli mellett, pedig volt, hogy 3 szakra jártam párhuzamosan :-DDD Az egészséges étkezés meg nem idő kérdése, max a mozgás, de nálunk az kötelező volt az egyetemen.

Naplómat az adatlapomon keresztül megtalálod szerintem, főleg a fogyókúráról szól, csak néha van benne egy-két nyálas dolog, ami nem odatartozik :-)


És köszi!

24. szilisári (válaszként erre: 21. - Sealva)
2011. szept. 13. 10:09

Ó, hát éhesen soha sehova nem szabad menni! Tegnap én is szülinapozáson voltam, de tudják, hogy nem vagyok édesszájú, úgyhogy nem is tukmáltak már. De egyébként, ha gyorsan rávágja az ember, hogy nem kér, akkor ciki lenne meggondolni, nem? :-)

Sikerült diétás ételeket összevásárolni? Szerintem az "egészséges" jobban hangzik, és általában, ami egészséges, az diétás is. :-)

2011. szept. 13. 09:29

örülök, hogy sikerült,most evvel engem is búzdítottál,hogy mindent beleadjak!!!! Suli mellett kevés időm van,de mindent megteszek!!

a Naplódat hol lehet elolvasni? Ott leírod,hogyan sikerült lefogynod? Kösziii

És további sok sikert!!!

22. Sealva
2011. szept. 10. 08:35
Ja és már találtam egy vízitornát ahova eljárnék,meg a bicajozás lesz még.
21. Sealva
2011. szept. 10. 08:34
Most,hogy jobban belegondolok tényleg egy csomó mindent van amit lehet magamnál hordani.Tegnap délben elbukott a diéta.az egyik kolléganőmhöz mentünk meglepetésbuliba.Itthon nem ettem,aztán a buliban végem volt.Ma tartok egy nagyobb bevásárlást,és úgy könnyebb lesz ha lesz itthon diétásabb kaja.
20. szilisári (válaszként erre: 19. - Sealva)
2011. szept. 9. 11:10
Mondjuk valami sótlan magot, pl a kesudiót imádom. Vagy ilyen tönkölybúzás cuccokat, van sós keksz belőle, vagy tönköly zsemlét tofuval, ilyeneket. Bioboltokban vannak egész jó cuccok, amikben nincs tartósítószer meg só meg cukor meg fehér liszt. Néha veszek valami zabos kekszet, abban sincs cukor, de édes, gyümölcs van benne, de nem vagyok édes szájú, úgyhogy szerintem jó két hónapja, hogy utoljára ettem. Hát ilyeneket, kábé.
19. Sealva
2011. szept. 9. 09:50

Miket szoktál magaddal hordani,a gyümölcs az oké,és még?

Most néztem,hogy nem messze a munkahelyemtől van aqua fitness szerintem arra fogok benevezni heti két alkalommal.Meg talán a kerékpározásra.

18. szilisári (válaszként erre: 16. - Sealva)
2011. szept. 9. 09:26
Ja, próbálj meg eleinte nagyon odafigyelni arra, hogy rendszeresen egyél, akkor is, ha nem igazán vagy éhes. Én pl évekig nem reggeliztem, néha ma is úgy kell belekényszerítenem magamba valamit, de ha más nem megy, akkor egy banánt elnyammogok vagy valami gyümölcs smoothie-t megiszom. Utána 2-3 óránként szoktam enni, de most már annyi idő, amíg megéhezek, úgyhogy teljesen természetes, hordok magammal ételeket, mindenhova, ha rohangásznom kell, akkor is van nálam valami gyümölcs vagy ilyesmi. És mondjuk este 6 után már nem szoktam enni, eleinte nem volt nagyon könnyű, de aztán hozzászokik a szervezet.
17. szilisári (válaszként erre: 16. - Sealva)
2011. szept. 9. 09:23

Ó, szerintem mindent meg lehet oldani, én is rengeteget dolgozom + ott van még a kis lakótársam is, de elkezdtem úgy felfogni a mozgást, hogy az a pihenés, és nem a tévé előtti fetrengés (mondjuk azt nem nagyon szoktam, mert nincs tévém).

Ha nagyon fáradt vagyok, akkor csinálok pár jógagyakorlatot, azok nagyon kellemesek, vagy szobabiciklizem a tévé előtt, vagy megcsinálok pár hasizomgyakorlatot, elmegyek sétálni (gyorsgyalogolni, inkább), hallgatok közben valami pörgős zenét, stb. De van egy csomó ilyen 20 perces, laza mozgásos videó, mondjuk pilates vagy callanetics, nem túl megerőltetőek, de azért átmozgatod magad. 20 perc meg igazán nem sok 24 órához képest :-)

16. Sealva
2011. szept. 9. 08:17
Én is ma kezdem,mától nincs cukros üdítő,nincsen fehér kenyér,nincsen nasi.Remélem pár hét alatt én is belejövök majd az életmódváltásba.A testmozgás vagyok egyelőre bajban.Mit és hogy csináljam.Szabadnapokon rendben de amikor reggel héttől este hétig gályázok,akkor mit és hova iktassak be?De az elhatározás meg van!:)
15. Christi77 (válaszként erre: 12. - Sealva)
2011. szept. 8. 23:19

Szia! Most olvasom a "felhívásod", én szívesen csatlakoznék! Holnap kezdem, igyekszem mindent betartani.

Ui.: Remélem visszatalálok erre az oldalra, mert nagyon nem ismerem még itt ki magam :D

14. Christi77 (válaszként erre: 1. - Szilisári)
2011. szept. 8. 23:16
Sári! Minden elismerésem, igyekszem a példádat követni, mert én is hasonló súllyal rendelkezem, ami egyre nagyobb terhet jelent minden téren. Az utolsó biztató mondatodon felbuzdulva belevágok és Karácsonyig meg sem állok, ha ilyen jó példák lesznek előttem! Csatlakozik hozzám valaki, aki szintén most kezdi, vagy nem rég kezdte? Jó lenne egymást buzdítva, segítve elkezdeni, hátha úgy könnyebben menne! Hajrá! Rengeteg akaraterőt mindenkinek!
13. szilisári (válaszként erre: 12. - Sealva)
2011. szept. 8. 21:01
Ó, nekem még egy csomó van hátra, úgyhogy szívesen társulok. De tényleg nem olyan nehéz megcsinálni, csak el kell hinni, hogy most fogyunk. Készülünk az Oscar-díjas szerepre :-D
12. Sealva
2011. szept. 8. 15:09
sziasztok,Sári elolvasva a naplódat,megkaptam a végső lökést.:)Remélem 4 hónap múlva nekem is 20 kilóval könnyebb lesz az életem.Jelenleg társakat keresek az életmódváltáshoz,nem akarok elbukni.
11. szilisári (válaszként erre: 10. - Fel a fejjel)
2011. szept. 7. 15:22
Köszi! Mondjuk még azt el kell érni előtte, de nem hiszem, hogy valaha változtatnék már ezen az új életmódon, szóval szerintem megőrizni már nagyon könnyű lesz :-)
2011. szept. 7. 14:57
Gratulálok! Szép eredmény. További sok sikert a többihez! Őrizd meg sokáig utána az álomsúlyod ;)
9. szilisári (válaszként erre: 6. - Szemmelver)
2011. szept. 7. 14:07
Hát, ha fontos, akkor menni fog :-) De tényleg. El kell dönteni, hogy egy pillanatnyi élvezet fontos, mint mondjuk egy tábla csoki, vagy egy hosszútávú, mint az, hogy az ember olyan ruhát vesz meg magának a boltban, amit akar :-)
8. szilisári (válaszként erre: 5. - Kylexx)
2011. szept. 7. 14:06

Nekem is olyan 35-40 kilós volt a kezdet, de egyre könnyebben megy. Nem gyorsabban, mert nyilván lassult az ütem, csak könnyebben, mert már nem kell odafigyelnem annyira, automatikusan nem eszem semmi hülyeséget :-)

+ képzeld magad elé, hogy milyen jó cuccokat fogsz felvenni, addig még elég sokat le lehet adni. Én is ezt csináltam, hiába kezdtem tavasszal, téli csini ruhákba képzeltem el magam, mert tudtam, hogy addigra realizálódik a dolog. Kell hozzá türelem is, de szerencsére repül az idő :-)

7. szilisári (válaszként erre: 3. - Zsuci7)
2011. szept. 7. 13:59
Szia! Benne van minden a naplómban. Lényegében sokat eszem, sosem voltam még éhes, csak nagyon megválogatom, hogy mit. Mozogni minden nap szoktam, ma például jógáztam, holnap futni fogok, utána meg úszni.Attól függ, hogy mennyi időm van a mozgásra, de 1-2 órát igyekszem kiszorítani a 24-ből.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook