Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » WIFI ügyben segítsetek légyszi!! fórum

WIFI ügyben segítsetek légyszi!! (beszélgetős fórum)

2011. szept. 7. 21:54
Kicserélték a laptopot, ellenére annak, hogy a boltban tökéletesen látta a saját rooterüket.., hazahoztam..., de sajnos ez sem látja:-(( úgyhogy nem a gépnek van baja.., de akkor mi lehet a probléma?????? nem tapasztalt senki ilyet? Megőrülök!!
3. Tamarus (válaszként erre: 2. - Anyuci91)
2011. szept. 7. 09:06
igen, mindenképpen hívom őket, de csak 10-től lehet.., megmondom, hogy vagy kicsrélik, és elhozok egy másikat.., ha az jó akkor oké, ha nem akkor elállok a vásárlástól.., ha meg nem cserélik ki, akkor meg most állok el a vásásrlástól.., remélem nem fognak problémázni.., ez így nagyon gáz, hogy nem tudok vele netezni kábel nélkül... és nem fogok belemenni semmilyen várakozásba..., rossz és kész
2011. szept. 7. 08:57

Fordulj laptop ügyben az üzletben ahol vetted, ha van ismerősöd, aki ért hozzá akkor kérj tanácsot, problémád megoldása tárgyában. Reméljük sikerül.

Üdv.Ágnes

2011. szept. 7. 07:52
sziasztok.., tegnap vettem egy laptopot.., az első indításnál látta rendesen azt a hálózatot amit használunk (kulcs is kell hozzá, be is lett állítva, hogy automatikusan csatlakozzon).., amikor újraindítottam a gépet, nem látta ezt a hálózatot (sok másikat igen, de ezt nem) eltelt kb egy óra mire észlelte.., akkor rá is csatlakozott, majd a kövi restartnál megint nem..., ma reggel szintén nagyon sokat kellett várni.. ja és ha csatlakozva is van akkor is elég gyatra a jel. A másik laptop pöpecö látja, soha nem volt csatlakozási probléma..., ez azt jelenti, hogy hibás az új gép? vagy valamit még be kellene állítanom? van valakinek ötlete, mert ez így nagyon nem jó...köszi előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook