Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Telefonbetyárkodtál már?Mi volt a sztori és mi lett a következménye? fórum

Telefonbetyárkodtál már?Mi volt a sztori és mi lett a következménye? (beszélgetős fórum)

2013. ápr. 7. 18:31
12voltam és a legelső mobilomal szòrakoztunk én és egy barátnőm.Találomra beütötünk egy számot és minden félét mondtunk bele a telefonba.Igy esett meg hogy felhivtuk a plébániát és a barátnőm megkérdezte az atyát akar e szexelni ! ! ! :-D
2011. szept. 8. 09:33
Hát szerintem én lennék a telefonbetyárkodás királynője, amiket leműveltünk mi a nyilvános telefonokban az ingyen hívható számokkal... Húú. :-D No meg mikor megkaptam az első mobilom, és akkoriban még se tv-m se gépem nem volt, azzal ütöttem el ez időt, hogy az ingyenes számokat hívtam, össze is barátkoztam egy csomó ügyintézővel, de volt aki utált. :-D
2011. szept. 7. 18:19
ez még olyan ötödikes korunkban lehetett:felhívtunk egy ismeretlen számot,és beleszóltunk,hogy:Otp bank?
13. 71cb5a3af6 (válaszként erre: 10. - Smudlaagi54)
2011. szept. 7. 14:16
ez igen jó!
12. abcd85b849 (válaszként erre: 3. - 7a04181114)
2011. szept. 7. 12:31
Ezt ki kell próbálnom. :-DD
2011. szept. 7. 11:59

Csörgött a vonalas telefonunk. Felvettem, beleszóltam: -Hallo? Erre halk, suttogó férfihang válaszolt: -Elment már? Jöhetek? Erre én mondtam, hogy: -Gyere!

Azóta is gyötör a lelkiismeret, hogy szegény pasinak egy féltékeny férj nyitott ajtót... talán. :)))

2011. szept. 7. 09:22

Mi egy volt kollégánkat "szívattuk" meg,mert mindig szemétkedett.Az állatkert telefonszámát felírtuk egy papírra,meg a Dr.Jónás nevet,és amikor összetalálkoztunk vele,odaadtuk neki,hogy hívja vissza,mert telefonon kereste,és őt nem találtuk akkor sehol.Mindezt persze Április elsején.Na volt röhögés,amikor bejelentkezett neki az állatkert,és felvilágosították.

Egy időben meg a melóhelyünket hívta valaki minden hajnalban,de sosem szólt bele.Mondtam a kollégámnak,hogyha legközelebb felveszi hajnalban a telefont,úgy jelentkezzen be,hogy Halló itt a hullaház!Na attól kezdve nem volt több ilyen telefon!

2011. szept. 7. 08:08
egy másik,szintén gimis történet:egy osztáyltársunk telefonjáról sms-t írtunk egy csajnak:szia!Tünde,akkor apud otthon lesz,mert megyünk a malacokért
2011. szept. 7. 07:30
11 évesen.
2011. szept. 7. 07:29

Mi is csináltunk hasonlókat barátnőmmel, bár az inkább csak akkor volt vicces, most már annyira nem:)

Felhívtunk a telefonkönyvből találomra valakit és megkérdeztük, hogy mikor szállíthatjuk a lila kádat amit rendelt...

És ugye mindenki azt mondta, hogy hát ő nem is rendelt...mi meg mondtuk, hogy sajnáljuk de ki kell fizetni, mert csak Önnek lett egyedileg legyártva és nem volt olcsó, majd küldjük a számlát.

2011. szept. 7. 07:27
Mi parapetes konvektort próbáltunk eladni, még középsuliban. Unatkoztunk esténként :D
2011. szept. 7. 07:23

Mi is telefonbetyátkodtunk párszor.


Mi telefonfülkéből hívtuk a tudakozót pár barátnőmmel és mindig sorsoltunk hogy ki legyen az épp aktuális telefonáló.


Nem voltak olyan vicces sztorik, inkább csak számunkba volt nevetséges. Olyasmiket kérdeztünk, hogy külföldiek vagyunk, monja el részletesen hol találjuk a Corát, innen és onnan hogy jutunk el oda. És akkor közbe szóltunk olyasmiket, hogy de merre kell kanyarodni? és társai. :)


Szóval ilyen épp akkor kitalált egyszerű butaságok voltak.


A pénztárcás trükköt mi is próbáltuk. :D

4. 71cb5a3af6 (válaszként erre: 2. - 91d4989ab9)
2011. szept. 7. 06:57
már régi a sztori,már nincsenek retkek
2011. szept. 7. 06:55

mi csak pénztárcáztunk...

pénztárca ki az utcára, rá damil.és mikor hajoltak érte elkezdtük húzni...:D

2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - 71cb5a3af6)
2011. szept. 7. 06:54
szia misóné vagyok, hogy vannak a retkek?:D
2011. szept. 7. 06:49
Osztálytársaimmal gimiben megcsináltuk egyszer ezt:egy osztálytársam elvette egy másik lány telefonját a padról és egy másik lányt hívott vele,a telefonba azt mondta hogy ő Misóné és kérdezze meg az anyjától a csaj,hogy kell-e menni retket kötözni.A lány rögtön hívta az anyját,aki persze semmit.Utána mindenki jót nevetett rajta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook