Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Most szombaton (09.10) tudja valaki mitől meddig lesz nyitva a Józsefvárosi piac? fórum

Most szombaton (09.10) tudja valaki mitől meddig lesz nyitva a Józsefvárosi piac? (tudásbázis kérdés)


6. szabobabo (válaszként erre: 5. - 74e6802bff)
2011. szept. 9. 08:56
Hogy mikor nyit,nem tudom, 7 kor már szerintem a többség azért ki van pakolva!!! Ja, van egy olyan piacos babona,hogyha első vevő vagy, akkor nem hagynak elmenni addig,míg nem vásárolsz nála (na itt lehet akkor alkudni sokat)-mert ha az első vevője nem vesz semmit, akkor nem lesz jó forgalma aznap:D
2011. szept. 6. 21:59

Nem tudom még sose voltam.. de menni szeretnénk! 240km-re lakunk Budapesttől, és egybe akarjuk kötni az utat egy Vidámparkozással is, csak nem tudjuk, hogy melyikkel kezdjük, de így valszeg először piacozni kell kimennünk, utána a Vidámpark.

Amúgy kb mikor nyit a hely?

Én személy szerint kabátot szeretnék őszre, csizmát télre.. kötött pulcsit, ilyesmit :)

4. 2f64521118 (válaszként erre: 3. - Szabobabo)
2011. szept. 6. 21:23
Wooow,az igen! :D Lehet hogy valamelyik hétvégén beszervezek társaságot,és szétnézek :)
2011. szept. 6. 21:21

kb 2-ig tuti van piac...én szeretek kijárni.Alkudni pofátlanul lehet (kell is!!!) a magyaroknál nem lehet, max egy-kétszáz ft-ot, viszont másnál nyugodtan!


Az én bevált módszerem az,h rákérdezek mennyi, mondja rá,h 3ezer, aztán szépen otthagyom, és ha olyan, elkezd utánam kiabálni,h 2500...2000...és a végén 1000ért elhozom! :D

2011. szept. 6. 21:09
Sajnos én nem tudom,viszont te tudsz róla valamit?Megéri kimenni?(ruhanemű esetleg fehérnemű érdekelne,de nem szeretem a nagy csilli-villi,hamis logós holmikat.Mennyire lehet alkudni? Egyelőre inkább a turikra szavaztam ha olcsón akartam valamit,nem tudom mi érné meg jobban,milyenek az árak.
2011. szept. 6. 20:51
Most szombaton (09.10) tudja valaki mitől meddig lesz nyitva a Józsefvárosi piac?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook