Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Multi tabs omega 3 kid tapasztalatok? fórum

Multi tabs omega 3 kid tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2012. máj. 8. 13:31
Nem ismerem, de a lényeg hogy friss, tiszta alapanyagból készült e. Én a legfrissebbnek a norvég lazac olajat találtam, rajta van a totox érték, ami mutatja a frissességet. Nálunk mindenki issza, szülők, gyerekek ( féléves, 4 éves is ) csak jó tapasztalatom van. Ajánlom, érdemes kipróbálni.
6. MÁRKATA (válaszként erre: 4. - Csilluci75)
2011. szept. 8. 16:50
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!Mi is két szemet szedünk.Szerintünk finom az ize..
5. MÁRKATA (válaszként erre: 3. - Serry)
2011. szept. 8. 16:48
Igen Nyilván rajta van a dobozon!De az van irva 1-2 szem.Ezért mertem megkérdezni,hogy szedi más.És iz izével nincs gondunk...
2011. szept. 6. 15:47
Mi már évek óta szedjük 7 éves fiammal.Látványos a változás nála.Napi két szemet adok neki.Reggel és este.Egyben lenyeli és nincs rossz íze.
3. Serry (válaszként erre: 2. - MÁRKATA)
2011. szept. 6. 15:30

Az,hogy mennyi a napi adaja egy vitaminnnak nyilván rajta van a dobozon.


Mi egy egsézen más készítményt szedünk. Sokkal jobban vbevált és a gyerek is jobban szereti, mert az ize semleges.

2011. szept. 6. 14:58
Sok jót hallottam felőle.Ma kezdtem adni 7 éves fiamnak,aki most kezdte az első osztályt.Ha valaki szedte,meddig szedte?És mennyit adott egy nap belőle??Köszi!
2011. szept. 6. 14:56
Multi tabs omega 3 kid, Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook