Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Oviba jár a fiam és nem hajlandó pisilni, tiltakozik ovónőknek! Járt már valaki így? Mit tanácsoltok? fórum

Oviba jár a fiam és nem hajlandó pisilni, tiltakozik ovónőknek! Járt már valaki így? Mit tanácsoltok? (beszélgetős fórum)


16. chajnalka (válaszként erre: 13. - Driennke83)
2011. szept. 6. 21:16
igen párnámra gondoltam,de udvarra azt meg lecipeli?nem jo ötlet nem?nah meg a másik,hogy azt mondja neki nem kell semmi,anya illatu sál:)nah meg beteg is lett,sajna holnap így nincs ovi!köszönöm a sok segítséget és biztatásokat!
15. pritta
2011. szept. 6. 15:45
pólód
2011. szept. 6. 14:48
sál? :)
2011. szept. 6. 14:24
Kispárna, amin feküdni szoktál mondjuk tv-nézés közben?
2011. szept. 6. 13:49

Köszi a biztatásotok!Ma is hivtak ovibol,hogy mennyek érte mert nagyon bepisilt,és tiltakozik rendesen!én biztatom itthon,de nem megy eddig sajna!meg ma sokat sirdogál,és holnap vigyek valami olyat aminek anya szaga van hátha attol kicsit megnyugszik!de gondoltam mit!nem használok zsepit,se kendőt akkor mit adhatok neki reggel?


jo elhiszen nem egyszerü a fiammal mert ha valamit a fejébe vesz akkor nincs tovább!vigasztalni se igen hagyja magát!

11. Pan Dóra (válaszként erre: 9. - Chajnalka)
2011. szept. 6. 09:25
Egy a fontos: erőltetni nem szabad, és megszégyeníteni sem, ha véletlenül becsurog. Majd alakul a helyzet magától! Olyan aranyosak!!! Apró férfiak :)))
10. pritta
2011. szept. 6. 09:22

Most hogy ezen elgondolkodok volt egy ismerős osztálytársam ovitól gimi végéig egy helyre jártunk.

Ő olyan volt h soha de soha nem volt hajlandó wcre menni suliban. soha. inkább nem ivott sokat, de csak otthon.

oviban kezdődött és a szokása megmaradt. osztálykirándulásokon volt is gondja rendszeresen mert nagyon szégyellte ezt de ott muszáj volt...

2011. szept. 6. 09:21
Köszönöm a biztatást,talán majd alakul és rájön magátol!amig tudja tartja az biztos,de 2szer már bepisilt sajna!
8. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - Chajnalka)
2011. szept. 6. 09:14
Ha nem pisil be, hagyjátok rá! Az én fiam mind a mai napig visszatartja máshol ezt a szükségletét. Sem az óvodában, sem az iskolában nem volt hajlandó WC-re menni. Sokszor volt úgy, hogy kora reggeltől késő délutánig nem pisilt, pedig evett-ivott közben. De nincs semmi baja :)
2011. szept. 6. 09:12
Ez odabenn az óvónő dolga lesz...Te max. otthon kell , hogy biztasd türelmesen.
2011. szept. 6. 09:10
Hát igen nálunk is ez van,ebéd elött jön még haza mert még szoktatáson van,de ha kibirja addig akkor tartja ha nem akkor viszont bemegy neki!és nekem mondják nem mey velük pisilni,de hát velem se jön el oviba,és mondják,hogy udvaron se pisil!de háűt könyörgöm mindenki elmondja neki itthon,mást nem tudok tenni,és mégse pisil!hát a viselkedés az rosszabb nálunk is itthon miota oviba jár!hisztisebb!amugy visszatérve arra gondolok minél jobban eröltetik annál inkább nem fog pisilni!mert pl.idegen helyen se pisil wc-be!magátol kell rájnnö nem?
2011. szept. 6. 09:08
Egyik ismerőstől hallottam ugyanezt. a kisfiú nem akart pisilni mert szégyellős volt. és ugye ovónők vele voltak és így csak sírt toporzékolt h látják...
4. 92422a8764 (válaszként erre: 2. - 051809cc90)
2011. szept. 6. 09:08
Tényleg az óvónőnek kell segíteni az én fiamnál is egy hosszú betegség után adódtak problémák, a visszaszoktatásnál.
2011. szept. 6. 09:02
Az én fiam is most kezdte az ovit és megint bepisil :-( Valószínűleg az új helyzet miatt. Ráadásul még a viselkedése is megváltozott, dühösebb lett és úgy vezeti le a feszültséget, hogy dobálja a dolgait. remélem hamar elmúlik.
2011. szept. 6. 09:00
Az én lányom is ezt csinálta.DÉlutánig tartogatta a pisit...nagyon rossz volt.Alig várta hogy hazaérjen.Ezen az ovónönek kell segiteni.Mi nem csináltunk vele semmit, és elhagyta egy idő után.:-)))ösztönözték a többiek is.
2011. szept. 6. 08:56
Tudnátok bennt segíteni mitévő legyek!néha reggelivel is gond van!mert amit a fejébe vesz az ugy van sajna!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook