Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Frappáns indoklás fórum

Frappáns indoklás (beszélgetős fórum)


7. Kismanó86 (válaszként erre: 6. - Derya)
2011. szept. 4. 22:41
Én is így tudom. De akkor szerintem legyen családi ok.
6. Derya (válaszként erre: 5. - Nessaja07)
2011. szept. 4. 22:17
Akkor passzolok, én is úgy tudom, hogy nem kell indokolni, bejelölöd az elektronikus tanulmányi rendszerben, hogy passzív, és ennyi.
2011. szept. 4. 22:04

Mesterképzés az egri fősulin. A tanulmányi osztályon javasolták, hogy jól indokoljam meg, mert előfordult, hogy elutasították.

A munkahelyre azért nem akarok hivatkozni, mert a főnökömnek jó összeköttetése van, tuti utána néz. A munkahelyen pedig semmilyen kedvezményt nem kapok, mondván, más is elvégezte.

4. Derya (válaszként erre: 1. - Nessaja07)
2011. szept. 4. 21:25

én úgy tudom, hogy nem kell indokolni...

megkérdezhetem, hogy melyik intézmény ez, ahol indokolni kell?

2011. szept. 4. 21:01
Terhes lettem,külföldi rokont kell ápolni,hajléktalan lettem,addig összegyűjtöm a könyvekre a pénzt,megnyertem a való világ 8. szériáját,és utazom a seyschelle szigetekre....
2. Kismanó86 (válaszként erre: 1. - Nessaja07)
2011. szept. 4. 21:01

Szia!

Nálunk nem kellett indokolni, egyszerűen beválasztottam, hogy passzív félév és nem fizettem. :-) De miért nem írod be a munkahelyi gondokat, most ki akarsz találni valamit? Akkor írd, hogy családi okok miatt, azt úgysem kérdezik, hogy és az mi?

2011. szept. 4. 20:57
Levelezősként felvettek az egyetemre, viszont halasztani szeretném az I. félévet, a munkahelyemen nem várt események miatt. A halasztást meg kell indokolni. Tudnátok segíteni valami frappáns indokkal? Nem a munkahelyemre akarom kenni a halasztást. Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook