Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már valakinek idült iköböl gyulladás miatt műtétje? fórum

Volt már valakinek idült iköböl gyulladás miatt műtétje? (beszélgetős fórum)


12. pteri
2011. szept. 24. 16:27
Jobbulást!
11. sajert
2011. szept. 23. 17:05

Túl vagyok a műtéten (tegnap műtöttek), még fáj az orrom, nem kapok rajta levegőt, de az állandó fejfájásom megszűnt! Az elején fájt, amikor felrakták az érzéstelenítő csíkokat, aztán a lidokain injekciókat nem éreztem. Este kértem fájdalomcsillapítót, de ma még nem vettem be (majd este, hogy tudjak aludni).

A dokim szuper volt, remélem nem lesz rá többet szükségem, de beraktam a névjegyzékembe.

10. sajert (válaszként erre: 7. - Bc8bec3b9b)
2011. szept. 4. 10:52

Nem bántanak csontot :-).


Én mondtam a dokinak, hogy én már attól parázok, ha az orromba belenéz azzal a harapófogó-szerűséggel, nemhogy azon keresztül menjen fel majd az agyamig (agyam alatt/előtt van ez a szerv). Nem is altatnak, hogy tudjam jelezni ha valami furcsát érzek. Érzéstelenítővel együtt hogy érezhetek bármi furcsát?

9. pteri (válaszként erre: 5. - Sajert)
2011. szept. 4. 10:46
Tanultam kis anatómiát, de nekem se élt az emlékeimben. Vacak lehet, szegény!
2011. szept. 4. 10:45

Köszi, már ezt is tudom :)


Ebben - hál istennek - nincs tapasztalatom.

De ha elmondták a menetet, akkor az már jó szerintem.

Nekem senki nem mondott semmit anno a mandulaműtétről. Értek is meglepetések....

7. bc8bec3b9b (válaszként erre: 5. - Sajert)
2011. szept. 4. 10:44
Ha a csontot nem bántják,akkor tényleg nem nagy ügy.:-)
2011. szept. 4. 10:44

Google-n is csak a helyét találtam meg, meg a műtéti leírást.

Ez egy ritka - nálam spec. egy JANUÁRi valami vírusos betegség kapcsán maradt vissza (azóta vannak visszatérő panaszaim, mostanában meg már állandó fájdalmak) - gyulladás.

2011. szept. 4. 10:42

iköböl vagy ékcsonti üreg


Ez egy orr-melléküreg (mint az arcüreg, homloküreg stb...).


Én se tudtam addig hogy létezik, míg ki nem derült hogy ez a bajom :-(. Mondtam is a dokinak, hogy fogalmam se volt erről a szervről egészen eddig.

2011. szept. 4. 10:39
Mi?
2011. szept. 4. 10:39

???

iköböl?

Lehet épp hiányoztam akkor az anatómia óráról. De az mi?

2011. szept. 4. 10:37
Hogy mondod?
2011. szept. 4. 10:34
Nekem nemsokára lesz, és eléggé be vagyok tojva. Hogy zajlik? (A doki nagyjából elmondta, de azért személyes tapasztalatokra kíváncsi lennék.) Tényleg nem fáj? A műtét utánról még nem volt szó a dokinál, mennyire gáz az utána következő mondjuk egy hét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook