Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jangee fogamzásgátló szedését összekevertem így lehetek terhes? fórum

Jangee fogamzásgátló szedését összekevertem így lehetek terhes? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 8. 21:07

Sziasztok!

Én a napokban kezdek el Jangee nevezetű fogamzásgátlót szedni,elsö alkalommal szedek ilyen gyógyszert...és az lenne a kérdésem ,hogy ...Én általában 21.naponta menstruálok és az a 21.nap pont ma lenne de még semmi jele annak hogy ma meg fog jönni,de ha mégis még este megjönne az vajon bajnak számít-e ha csak holnaptól kezdeném el szendi a gyógyszert,mert még csak holnap váltom ki! :)(Bár most eléggé izgatott vagyok a szedés miatt lehet,hogy ezért nem jelentekeztt még)

Köszi a válaszolóknak :D

2012. ápr. 16. 11:39

Sziasztok!

Valakinek lenne felesleges jangee-ja? Szükségem lenne rá sürgősen, de csak 2 hét múlva tudok menni dokihoz felíratni!

10. 6b006fc769 (válaszként erre: 9. - D41005143d)
2012. márc. 10. 12:09
hát, ahogy elnézem, ha mégis terhes lett, akkor lassan már szülni fog;)
2012. márc. 10. 12:05
csak vigyazz azert,mert en igy lettem terhes ,hogy 1 szemet nem vettem be,csak masnap,mar tul keso volt,es hallottam ilyen storykat masoktol is,legy ovatos a jovoben.
8. 6b006fc769 (válaszként erre: 7. - 991217)
2011. szept. 4. 17:25
köszi! megvilágosodtam:)) nem hiszem, hogy baj lehet!
7. 991217 (válaszként erre: 5. - 6b006fc769)
2011. szept. 4. 08:35
Be kellett volna vennem szerdán, de csütörtökön kezdtem el szedni csak, és pénteken duplán vettem be (pótlásul)- mikor észrevettem....
2011. szept. 3. 12:25

Szia!

Semmi baj nem lesz! Én is jangee-t szedek már vagy fél éve, előtte Belarát egy évig. Velem húzósabb dolog is volt, több szemet hagytam ki egy zavaros időszakban, a levél végéről, de nem lett semmi.

Eléggé jók a mai fogamzásgátlók, sőt! Sokaknak, miután abbahagyják a szedését nem is sikerül egyből teherbe esni, van, akinek akár egy évig meg se jön...

Szerintem légy nyugodt, mert ha beparázol, még rendes tüneteid is lehetnek - nekem is volt ilyen parám, aztán annyira izgultam, hogy reggel émelyegtem, egyfolytában pisilnem kellett, feszült a mellem, szóval minden tünet stimmelt, végül csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Attól olyan szinten megnyugodtam, hogy másnap meg is jött! :)

2011. szept. 3. 12:00

ezt többször el kellett olvasnom, de még mindig bele vagyok kavarodva:))) magyarul nem vetted be az utolsót, majd nagylány lettél és utána egyik napon duplát vettél be az előző ciklus utolsóját pótolva?


szerintem nem leszel terhes ettől.

2011. szept. 3. 11:15

a jangee-t 3. hónapja, most kezdtem a 4. levelet, egyébként két éve szedek fog. gátlót, előtte yadine-t szedtem...

közben írtam egy "orvos válaszol" fórumra, azt írta, h ne féljek, de azért izgatottam fogom várni a következő ciklusomat......

3. nikletty (válaszként erre: 2. - 991217)
2011. szept. 3. 11:11

szia

ha régóta szeded már nem lesz gond!

2011. szept. 3. 10:48

Sziasztok!


Csütörtökönként szoktam elkezdeni a levelemet, most azonban észleltem hogy a szerdai is hiányzik, azt hittem hogy véletlenül szerdán kezdtem, tehát keddi nappal fejeztem be a levelemet. Majd megtaláltam a fiókomban az a szemet utólag, így ahogy eddig tettem 8. napon vettem be az elsőt ciklus után, tehát úgy mintha szerdai nappal fejeztem volna be,mint eddig. De ezek szerint az utolsó szerdai szem kimaradt, és nekem így a köv levelet szerdán kellett volna elkezdenem csütörtök helyett. Tehát csütörtökön bevettem és pénteken együtt voltunk. Ma pedig realizálódott bennem hogy akkor egy szem kimaradt. Védett voltam már akkor a csütörtöki szemtől péntekre, vagy bekavart az a szem? Pénteken, vagyis tegnap ahogy ezt észrevettem, pótoltam, ahogy leírásba van, duplán vettem be, este aktus napján. Félek hogy terhes leszek. Segítsetek értelmes válaszokkal, még sosem fordult velem ilyen elő.

2011. szept. 3. 10:36
Jangee fogamzásgátló segítség!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook