Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gimiben kötelezővé teheti-e a tanár az énekkart? fórum

Gimiben kötelezővé teheti-e a tanár az énekkart? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 11. 13:01

meg megjegyzem egy komolyabb sulis énekkarral, utaznak a diákok, rendezvényekre járnak, stb... (mi pl voltunk rádiófelvételtől kezdve fesztiválokig több helyen sulis kórusokkal)


ezt miért akarja valaki kikerülni?? csak próbálni kell!4 még pénzbe se kerül...

2012. aug. 11. 12:59

furák vagytok.. szerintem rengeteget lehet tanulni énekkaron!! a zene ugyanolyan fontos mint a sport, meg a ynelvtanulás.


miért kéne kikerülni????


(mondom ezt őgy, hogy összes suliban kötelező volt nekem az énekkar... csak mivel a sport, stb meleltt ez is természetes volt a családban, nem tűnt fel. tök jókat énekeltünk... amúgy meg ugyanúgy fegyelmet,s tb tanít mint a csapatsportok... én inkább küldeném a gyerekem, ha jó hangja lenne.. nem trükköznék...)

10. alidamolnar (válaszként erre: 9. - Homern)
2011. szept. 2. 21:25
Oké:))
2011. szept. 2. 21:19
Valami olyat mondj ami nagyon fontos a továbbtanulásához,abba nem nagyon köthet bele.A nyelvóra jó ötlet,kell a pluszpont a nyelvvizsgáért :)
8. alidamolnar (válaszként erre: 6. - Homern)
2011. szept. 2. 20:50

Köszi, ez jó ötlet.

Lehet, azt mondom, hogy belelóg a külön nyelvórába, vagy gyógytornába, vagy valamit lódítok.

7. alidamolnar (válaszként erre: 5. - Szimba)
2011. szept. 2. 20:49
Basszus, nálunk is, anno, közgazdasági szakközépben kötelező volt az énekkar, aki nem járt, igazolatlan volt, és kirúgták a suliból, volt ilyen is. (Na de én a 80-as években voltam középsulis).
6. homern (válaszként erre: 4. - Alidamolnar)
2011. szept. 2. 20:39
Mi lenne,ha bemennél a tanárhoz,és megmondanád,hogy más programja van akkor?Nem lehet kötelező,de ne a lányod szálljon vele szembe emiatt,egy tanár meg tudja keseríteni a gimis életet :S
2011. szept. 2. 20:31
nálunk anno kötelezővé tette (aki nem volt hajlandó járni, azt majdhogynem megbuktatta). fújjjjj de utáltam én is...
2011. szept. 2. 20:22

Szerdán 6 órájuk van a lányoméknak, (kilencedikes), és már bezengte az énektanár, hogy hetedik-nyolcadik órában énekkar lesz, kötelező jelleggel.

Még jövő héten hallgatja meg őket, mondtam a lányomnak, énekeljen olyan hamisan, ahogy csak tud:(


De most értitek, hát százszor inkább látnám őt heti két órában nyelvtanfolyamon vagy edzőteremben, mint énekkaron, nehogymár:(((((((((((((


A tanár egy új pasi, tavaly jött a suliba, és nagyon komolyan veszi magát, valszeg félti az állását is, és próbál produkálni, de nekem akkor sem tetszik, és sokallom is a heti két órát, tétje sincs, ez egy elitgimi, innen a fele orvosira megy, a másik fele közgázra, ki vagyok akadva:((((

2011. szept. 2. 20:19
Nem hinném, hacsak nem az ének óra keretében teszi, tanítási időben.
2011. szept. 2. 20:17
nyilvánvaló, hogy nem.
2011. szept. 2. 20:16
Gimiben kötelezővé teheti-e a tanár az énekkart?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook