Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Különlegessé tenni a pillanatot - elmondani, hogy kisbabát vársz fórum

Különlegessé tenni a pillanatot - elmondani, hogy kisbabát vársz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Különlegessé tenni a pillanatot - elmondani, hogy kisbabát vársz

28. Ildenc (válaszként erre: 27. - Makrela)
2011. dec. 5. 21:08

Köszönöm!


Jó egészséget nektek!!!

2011. okt. 24. 18:41

En most talaltam ezt a cikket es nagyon-nagyon tettszett! Nagyon szuper otleteid vannak,gratulalok! Megneztem es vegigbogtem a videodat. En most varom a masodik babankat.

Nagyon sok boldogsagot es jo egeszseget nektek!

26. Hitta
2011. szept. 5. 13:10
Igazán tetszett! Jót tett a lelkemnek ilyen szép élményekről olvasni :)
2011. szept. 5. 08:13
Fantasztikus nő vagy!Gratulálok a férjednek hozzád!Biztosan fantasztikus anyuka is vagy!én is valahogy meglepem majd Párom amikor végre terhes leszek.Nagyon jó volt elolvasni a cikkedet,meg is hatódtam kicsit.Gratulálok és a jövőben is sok boldogságot és jó egészséget kívánok neked és a családodnak!
24. Ildenc
2011. szept. 5. 05:52
Mindenkinek köszönöm és üzenem, hogy az ötletek koppinthatók!!!
2011. szept. 4. 21:42
Bravooo!!!!Szuper cikk!!!Szuper ötletek!Gratula a gyerekekhezt es legyetek naaagyon boldogok mindig!
2011. szept. 3. 15:54
Nagyon ötletes voltál tényleg,szép volt nagyon amiket leírtál.Én sajna nem gondolkoztam ezen,együtt csináltuk a tesztet és a szüleimnek meg próbáltam beadagolni mi a helyzet:DD
2011. szept. 3. 12:25
hát te tényleg nagyon kreatív vagy!! ezek után nekem is majd valami tök jót kell kitalálnom, ha végre eljön a nagy nap!:)
2011. szept. 3. 09:42
Pityeregtem, nagyon jó dolgokat találtál ki! Gratulálok és jó egészséget kívánok Nektek!
2011. szept. 3. 09:15
Hallod, hamarabb is megírhattad volna a cikked!!!!!!!!! Én csak leszaladtam a lépcsőn, kezemben szorongatva a tesztet, és párom orra elé nyomtam. Aki persze semmit nem értett. Majd közöltem hisztérikus hangon hogy terhes vagyok. REaga: " tudtam, mondtam már neked" :D
2011. szept. 3. 09:06

A két, férjednek tett bejelentést nagyon megkönnyeztem. Én tuti nem bírtam volna várni akár egy hetet is, vagy több tesztet. Na majd a következőnél. ;)

Gratulálok a cikkhez, és részvétem Édesanyád miatt!

2011. szept. 2. 22:32
Gratulálok a gyermekeidhez! Nagyon találékony vagy, jó volt a cikkedet olvasni.
2011. szept. 2. 22:24
Ejha,nem vagy semmi,szuper ötleteid vannak
2011. szept. 2. 22:17
Nagyon tetszett a cikk! Igazán jó ötleteid vannak!
14. Ildenc (válaszként erre: 12. - Haj.Katus)
2011. szept. 2. 21:50
köszi!
13. Ildenc
2011. szept. 2. 21:49

Sziasztok!


Köszönöm a hozzászólásaitokat!

Nem volt célom, hogy aki spontán elmondta a nagy hírt az rosszul tette, hogy nem cseleskedett valahogy, vagy esetleg kevesebb lenne e miatt.

Dehogy!

Ki így, ki úgy mondja el, de biztosan emlékezetes marad örökké.

Az ember lánya nem mindennap vár babát.

:)

Visszaolvasva én is elbőgtem magam, mert 2 szívemnek kedves ember nincs már, aki még osztozott az örömünkben.

Ilyen az élet!

Akinek ötletet adtam, annak kívánom, hogy hatalmas sikere legyen vele.

De, tudjátok mit?

Az öröm mindig öröm marad, teljesen mindegy, hogyan mondjuk el, csak legyen aki örül neki!

2011. szept. 2. 21:48
Szia! Szuper volt a cikk!Nagyon jót mosolyogtam rajta (a videón főleg) :) Szeretnék negyedannyira kreatív lenni, mint te! Legyetek nagyon boldog család!
2011. szept. 2. 21:19
én inkább sunnyogok... de páromnak azért emlékezetes volt :D
10. Orsova
2011. szept. 2. 20:21
Gratula! Nagyon kreatív vagy, és nagyon aranyos az egész sztori :)
2011. szept. 2. 19:40
Nagyon tetszett az írásod,gratulálok nektek,tényleg nagyon kreatív vagy,lehet ha nem bánod ellopom az egyik otletedet :) remélem nemsokára nekem is lesz mit ujságolni :)
2011. szept. 2. 18:44
Én is teljesen beleéltem magam a történetbe és bizony nekem is kijött egy-két könnyem! :)
2011. szept. 2. 18:11

Nagyon szép történet. Párszor megkönnyeztem, főleg az első babás történetet.

Mindazonáltal úgy gondolom, hogy ez a csodás hír, mindenféle körítés nélkül is egy életre megmarad az emberben.

Ki így, ki úgy adja elő, a pillanat mindenképpen emlékezetes lesz.

2011. szept. 2. 17:57
Amikor megtudtam, hogy kisbabám lesz, nem vágott egy nyomba a szám az örömtől, egy percig sem tudtam volna titkolni.:) Mindkét esetben azonnal elmondtam, vagyis inkább elvisítottam a férjemnek. Nem volt körítés, csak amerre mentem, a kiskönyvemet lobogtattam boldogan.:)
2011. szept. 2. 17:33
Biztos megmaradt volna úgy is,de így emlékezetesebb volt! Ez pedig erről szólt.Én ezt ahogy olvastam,úgy éreztem,hogy igen,ezt akartam én is.Pedig anno a férjem a sima bejelentésre is sírt.
2011. szept. 2. 16:44
Szétbőgtem az agyam a videón.. :)
2011. szept. 2. 16:41

Megríkattatok :(((( Gratulálok Nektek és sok boldog ságot kívánok!!!!



Én annak idején csak úgy elmondtam.Mivel egy gyermekem van és több nem is lesz,a nagy bejelentés hiányozni fog mindig :(((

2011. szept. 2. 16:23

Nagyon kedves volt amit írtál, gratulálok a leleményességedhez és a családodhoz!

Én annyira megdöbbentem mikor négy év próbálkozás után a legváratlanabb időben terhes maradtam, hogy a férjemmel azonnal közöltem az örömteli hírt ahogy az orvostól kiléptem. Pedig jó lett volna nekem is valami emlékezeteset produkálnom.

Apukám kórházban volt akkor a szívével. Anyu mondta, hogy teljesen feladta, apatikusan fekszik az ágyban és sajnálja magát. Bementem hozzá szándékosan egyedül. Beszélgettünk és én is láttam rajta, hogy olyan minden mindegy hangulatban van. Mondtam neki, jó lenne, ha össze kapná magát, mert hát a gyeröknek nagy szüksége lesz a nagypapára. (apósom akkor már egy éve meghalt, tehát apukám maradt csak nagypapának). Először nem nagyon akarta érteni, de azután hirtelen felcsillant a szeme. Alig hitte el. Azóta is úgy gondolom, ez a hír volt az, ami kihúzta őt az önsajnálatból és hozzájárult a gyors gyógyulásához.

2011. szept. 2. 16:08
Két terhességem volt.
Valószínű, hogy nem is lesz több, ezért igazán emlékezetessé szerettem volna tenni a nagy hír bejelentését. Legfőképp apának, de a család többi tagjának is.
Aki ismer tudja, hogy igyekszem kreatívan élni a mindennapokat, így mit is várhattak volna?
Nem vagyok híve az "üljünk le és beszéljük meg témának".
Ahogy pozitív lett a teszt (sőt az első gyermeknél már jóval előtte), az agyamban már forogtak a fogaskerekek, hogyan adjam tudtára.
Íme az én történetem, hogy lehet igazán meglepetés és öröm a nagy bejelentés.

Ugrás a teljes írásra: Különlegessé tenni a pillanatot - elmondani, hogy kisbabát vársz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook