Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kézsebész kerestetik. Tudtok ajánlani? fórum

Kézsebész kerestetik. Tudtok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2015. ápr. 6. 00:02

Dr. Zimmermann Istvánt ajánlom a Baleseti Központban (Fiumei út).

Emberileg és szakmailag is kiváló.

2011. szept. 3. 22:03

Jajjj, és még valami...


Vecsésen a rendelőintézetben azt hiszem van ilyen 24 órás sebészet (vagy hívják azt, amikor nem kell befeküdni), én eddig csak jót hallottam róla, talán ott is érdemes lenne körülnézni.

11. d9a5cac94b (válaszként erre: 9. - Beatrix57)
2011. szept. 3. 21:59

Szia!


Köszönöm szépen :)


Azt sajnos nem tudom, hogy ő műt-e a kézsebészeti centrumban....


Az a baj, hogy nekem már terhesség előtt is megvolt az alagút, húúú, ne tudd meg, terhesen mennyit szenvedtem vele. És még fájdalomcsillapítót sem tudtam bevenni :S


Ambulánsan műtené.


A bentfekvésről azt mondta, hogy megcsinálja, de nem kell befeküdni. Viszont ugye utána vigyáznom kell rá.


Neked is szép napot, és mielőbbi gyógyulást, nagyon meg tudja ez keseríteni az ember életét...


Ha van még kérdésed, kérdezz, ha tudok szívesen válaszolok!

10. beatrix57 (válaszként erre: 7. - Nyunya44)
2011. szept. 3. 14:53

Köszönöm szépen!!!!! Megpróbálom felkeresni.

Szép napot!

9. beatrix57 (válaszként erre: 8. - D9a5cac94b)
2011. szept. 3. 14:52

SZia!!!!!!

Gratulálok a Kisfiadhoz.

Viszont, ha nem túl rég szültél, nem is biztos, hogy operálni kell Téged!!!!!

De, ezt csak a neten olvastam, nem biztos, hogy igaz is. Más a terhesség utáni alagút.

Nyilván az orvos tudja.


Azt tudod, hogy Ő is műt a Kézsebészeti Centrumban???


A Balesetin nem ismered a mütét "hosszát". Mármint a bent fekvésre gondolok itt. Ha egyáltalán be kell feküdni. Neked ambulánsan mütené?????????

Több kérdésem már nincs is! Szussz!!!!!

Szia, és szép napot! Köszi a reakciód!

8. d9a5cac94b (válaszként erre: 6. - Beatrix57)
2011. szept. 2. 21:53

Szia!


Ne haragudj, hogy csak most válaszolok, de van egy egy éves kisfiam, és tőle nem olyan egyszerű netközelbe jutni...


Igen, úgy néz ki, hogy nekem is "Ő kell", mert 14 éves korom óta, azaz 11 éve szenvedek az alagút szindrómával.

Engem elküldött előtte mindenfajta vizsgálatra, (UH, RTG, vérkép, reumatológus), és a járok hozzá azt jelenti, hogy folyamatosan viszem a leleteket. Mert ugye nem az van, hogy nap el tudok intézni mindent.

Amúgy azt vettem észre, hogy nem az az "azonnal vágok" ember, mert ha lehet, akkor megpróbálja műtét nélkül megszüntetni a problémát. De nem cicózik sokat, tehát ha látja, hogy kell, akkor vág.

2011. szept. 2. 15:29
Dr. Egri László. Engem tanított fősulin, rendes embernek ismertem meg. Egyik barátnőmnek is őt ajánlottam, és meg volt vele elégedve.
6. beatrix57 (válaszként erre: 4. - D9a5cac94b)
2011. szept. 2. 14:50
Az, hogy "járok hozzá", mit jelent????? Megpróbálja megszüntetni a problémát, mütét előtt????? Vagy?????
5. beatrix57 (válaszként erre: 4. - D9a5cac94b)
2011. szept. 2. 14:49
Nagyon köszönöm Neked a tájékoztatást. Sajnos elég súlyos az esetem. De, nem is ez a lényeg, hanem, hogy mindenféleképpen az ambuláns megoldást keresem. Te is netán Rá fogsz "szorulni"???
2011. szept. 2. 13:05

Dr. Egri László, a Keletinél a Baleseti Központban rendel. Voltam nála, nagyon rendes doki, és szakmailag is nagyon jó.


Engem még nem műtött, de van rokon, aki egészségügyben dolgozik, utánaérdeklődött, kihez érdemes menni, és mindenki őt mondta. Amúgy szintén alagút-szindrómával járok hozzá :)

3. beatrix57 (válaszként erre: 2. - Léda73)
2011. szept. 2. 12:22
Igen, köszönöm. A Lehel úton, valóban van egy Kézsebészeti Centrum. Az ár nem "dráma", de azért, ha van jó, és ingyen?????????????? Hátha!
2011. szept. 2. 12:20
Hű, én csak a Róbert Károly magánklinikán láttam, hogy iylesmivel is foglalkoznak. De az nem sztk-s.
2011. szept. 2. 12:19

Alagút szindrómám megmütéséhez keresek kézsebész orvost. Lehetőleg sztk alapon, és ambulánsan!!!!!!!!

Ki tud ilyen orvost ajánlani???????????? Sok nagyon jó tanácsot kaptam már Tőletek. Hátha most is. Köszönöm a reakcióitokat, és további szép napot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook