Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem tudja valaki, hogy Kecskeméten ha bemegyek a kórházba Seregélyes Attilát ki lehet fogni, hogy vizsgáljon meg? Nem akarok elmenni hozzá fórum

Nem tudja valaki, hogy Kecskeméten ha bemegyek a kórházba Seregélyes Attilát ki lehet fogni, hogy vizsgáljon meg? Nem akarok elmenni hozzá (tudásbázis kérdés)

15. Jázmin1975 (válaszként erre: 14. - Bc8ed0f530)
2011. szept. 6. 18:42

De megérne nekem 10ezret de akkor ha magánrendelőjébe mennék akkor ugy is vissza hívna.

És az már nem 10ezer ft lenne +amit még ki ír gyogyszert.

Csak te nem ugy vagy vele ha meguszhatnád olcsobban akkor azt választod?Mert én így vagyok vele.

14. bc8ed0f530 (válaszként erre: 13. - Jázmin1975)
2011. szept. 5. 18:21
és ez a megnyugvás nem ér meg 10e ft-ot? mert ha nem ér, akkor ne menj hozzá, ha viszont megéri, akkor nem felesleges. Gondold át.
2011. szept. 2. 12:31

Nem tudom mért de annyíra azt érzem,hogy ő tudna rajtam segíteni.

Mikor voltam nála utoljára akkor is tudott egyből s mondta ne ilyedjek meg nincsen nagy gond aranyos volt megnyugtatott.

12. Jázmin1975 (válaszként erre: 11. - Kinni)
2011. szept. 2. 12:30

Hát nekem most nincsen 10000ftom feleslegesen.

Én nem voltam még nála magánba de a barátnőm is nála szült s oda járt a magánrendelőjébe mindig egy 10est adott neki.

11. kinni
2011. szept. 2. 12:26

Én nála szültem mindkét gyerekem és hozzá jártam terhesgondozásra. Magánba jártam hozzá de volt olyan, hogy a kórházba kellett keresnem olyankor rácsörögtem és megvizsgált, de volt, hogy órákig kellett rá várnom mert a műtőben volt, nehéz csak úgy kifogni.

Szerintem egyszer menj el hozzá magánba és beszéld meg vele a továbbiakat, hogy tud-e a kórházban fogadni. Mikor belevágtunk a babaprojektbe elmentem hozzá magánba és utána a kórházba jártam uh-ra és hozzá is az eredményekkel amíg össze nem jött a baba.

2011. szept. 2. 12:01
Annyíra idegesit,hogy egyik orvos sem tud rajtam segiteni mindegyik mást mond.
9. Jázmin1975 (válaszként erre: 8. - Zsana83)
2011. szept. 2. 12:00

Az nem biztos,hogy megértő is.

Én személyessen akarom felkeresni az jobb.

Mert akkor lehet,hogy ha meglát emlékezni fog rám de nem biztos.

8. zsana83 (válaszként erre: 7. - Jázmin1975)
2011. szept. 2. 11:52
hívd fel mond el aproblémádat hogy szeretnéd ha ő vizsgálna meg de magánban nem tudsz neki fizetni.Ha annyira jó doki akkor gondolom rendes és megértő is.
7. Jázmin1975 (válaszként erre: 4. - Serry)
2011. szept. 2. 11:47
Annyíra félek,hogy felkeresem a korházba akkor azt mondja,hogy menjek a magánrendelőjébe.Meg van én nekem a telefonszáma is.
6. Jázmin1975 (válaszként erre: 3. - Aida22)
2011. szept. 2. 11:45
Az a baj,hogy ő nem is szokott rendelni,csak a magánrendelőjébe.
5. Jázmin1975 (válaszként erre: 3. - Aida22)
2011. szept. 2. 11:44
Pedig jó párévvel ezelött azt csináltam kifogtam a korházba s mondta ennyí idő mulva ér rá és jött is meg vizsgállt.Már elegem van a 3ik nőgyogyásznál voltam de nagyon nem vagyok megelégedve velük.
2011. szept. 2. 11:38
Mielőtt bemész hívd fel az osztályt és kérdezd meg dolgozik-e. Ha igen menj be.
2011. szept. 2. 11:38

hát az egy dolog hogy dolgozik de nem biztos hogy ő vizsgálna meg mert nem vagy a betege...

azt mondaná menj az ambulanciára vagy a szakrendelésre.szerintem ezt nem lehet igy kifogni nem állhatsz csak ugy oda hogy vizsgáljon már meg mert nem az orvosod.

2011. szept. 2. 11:34
Kérdezed meg, mikor dolgozik. ne tőle, a portástól, valakitől. :)
2011. szept. 2. 11:33

Nem tudja valaki ha be megyek kecskeméten a korházba Seregélyes Drt. ki fogom meg vizsgállna ott?

Nem akarok magánrendelőjébe menni mert nagyon drága.

Régen páréve megvizsgállt adtam is neki pénzt.

Csak attól félek ,ha megkeresem azt mondja menjek a magánrendelőjébe.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook