Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 13 napos diéta szeptember 6-tól? fórum

13 napos diéta szeptember 6-tól? (beszélgetős fórum)


1 2
52. CsillagTM (válaszként erre: 51. - Barbuletekora)
2011. nov. 27. 01:42
látom, az önigazolás pszichológiája nálad is működik :)
2011. nov. 25. 09:13

Ma reggel megvolt a meretkezes. Oszinten ugy ereztem tobb ment le, de megsem :( Mikor kezdtem 53 voltam, most meg 51,5. Szoval masfel kilotol sikerult megszabadulni. Ez sem rossz azert kezdetnek, foleg 13 nap alatt a suly aranyomhoz kepest :) - Foleg meg, hogy nem teljesen ugy tartottam be a menut ahogy a dieta receptjeben volt leirva!

Ezentul is probalok odafigyelni mit eszek. A reggeli szerintem marad a mar megszokott. Vacsorara viszont, ha nem lesz idom betartani a legkesobbi 6-7 orakkori etkezest akkor csak szigoruan gyumolcsot eszem egy teaval.

Hetente egyszer legalabb megmeretkezem, hogy tudjam kovetni a sulyom. Azt meg 2 hetig kozlom veletek is :)

2011. nov. 25. 00:53

13. nap


R: 1 csesze kave, 2 kiskanal mez, 1 szelet barna kenyer

E: 2 kemeny tojas, 1 repa

V: egy kis csirkemell, 1 paradicsom es hogy megunnepeljem a lejart 13 napot ettem egy nagy gyumolcs salatat :D


Holnap reggel meg a meretkezes... huh nagyon kivancsi vagyok. Remelem nem kell csalodom!

2011. nov. 23. 21:49

12. nap

R: 1 csesze kave, 2 kiskanal mez, 1 szelet barna kenyer

E: sajnos nem voltam otthon es ereztem mar elajulok ha nem kapok be valamit... igy hat ettem egy nagyon vekony kis tonhalas szendvicset es ittam egy kavet

V: 1 szelet marhahus citrommal, hozza meg salatakent fott spenot, az is kis citrommal izesitve. Zellert lehetetlen kapnom ezert ettem kicsit kesobb egy almat es narancsot


Egesz jol kezdem erezni magam. Sot a reggelit mar annyira megkedveltem, hogy szerintem meg egy ideig ez marad szamomra a reggeli :D

Holnap az "utolso" nap. Ugye csak zarojelben, mert nem az volt a cel, hogy eltelik a 13 nap aztan tomhetem magam megint mint a kismalac ;))

2011. nov. 22. 22:05

11. nap

R: 1 csesze kave, 2 kiskanal mez, 1 szelet fekete kenyer

E: 1 liter ananasz juice, 1 bogre natur joghurt

V: 1 kemeny tojas, egy repa, egy kis sajt es egy csesze tea

2011. nov. 21. 20:19

10. nap

R: 1 csesze kave, 2 kiskanal mez, egy szelet barna kenyer

E: 2 kemeny tojas, 1 virlsi, 1 paradicsom

V: 1 alma es narancs


Most mar igy a vege fele visszanezve termeszetesen nem sikerult teljesen mindent a dieta utan csinalni. Attol meg kivancsian vegigcsinalom az utolso harom napot!

2011. nov. 20. 22:15

8. nap

R: 1 csesze kave, 2 kanal mez, 1 szelet barna kenyer

E es V egyben, mert nem volt idom enni: 2 kemeny tojas, 1 virsli, 2 paradicsom es narancs


9. nap

R: 1 csesze kave, 2 kanal mez, 1 szelet barna kenyer

E es V megint szinte egyben: 1 virsli, 1 bogre natur joghurt (kicsit kesobb meg egy kave es 2 narancs)


Sajnos a hetvegek kicsit mindig felkavartak. Mivel nem ehetek barmit nem tudtam rendesen ebedelni meg vacsorazni, de azert probaltam betartani legalabb a menut :)

Mar csak 4 nap maradt hatra ebbol a 13 napos dietabol. Mondhatom szinte eszre se vettem. Mar igy a vegere egesszen kezdem megszokni a keves evest. A meretkezest viszont a vegere hagytam. Meg nem mertem merlegre allni. Nem vagyok biztos, hogy egyaltalan sikerult e valamit leadni, szoval meg nem akartam csalodottan erezni magam a befejezes elott.

2011. nov. 18. 22:25

7. nap

R: tea es egy alma (nem birtam ki csak egy teaval)

E: nem birtam semmit enni, szoval ettem egy almat es egy narancsot

V: egy szelet marhahus es gyumolcs (alma, narancs, szollo)

44. barbuletekora (válaszként erre: 43. - CsillagTM)
2011. nov. 18. 09:23
Igazabol nekem ez nem koplalas. Amig nem urulok ki teljesen vagy csinalok egy kis meregtelenitest, addig nehez elkezdeni egy fogyokurat. Megkell szoktatni a gyomrot keves evessel, inkabb tobbszor. Mert sajnos nekem az a szokasom, hogy akkor erzem jol magam ha bezabalok. Ez a ket het keves evessel nekem egesz normalis. Gimi utan amugy teljesen feketebojtel kezdtem a fogyokuram, amikor 5 napig csak teat es kavet ittam. Az az 5 nap alatt 4-5 kg le is ment es sokkal konnyebb volt utanna. Nem raktam vissza semmit. Ez most szemely kerdese, hogy ki hogy hatarozza el magat. Ha megcsinalod ezt a 2 hetet s leadsz par kilot s utanna zabalsz megint mint egy ongyilkos akkor normi visszateszed duplajan.
43. CsillagTM (válaszként erre: 42. - Barbuletekora)
2011. nov. 17. 20:04
nem meglepő, h üres a hasad, ha koplalsz :P
2011. nov. 17. 18:01

6. nap

R: 1 csesze kave, 2 kiskanal mez, 1 szelet barna kenyer

E: 2 kemeny tojas, 1 repa

V: egy kis sult csirkemell citrommal (a menu szerint amennyi belenkfer, de tobb nem fert belem kb olyan 150-200 gr volt)


A mai nap eddig egesz jo volt. Most igy vacsi utan tele erzem a gyomrom, de hogy kesobb mi lesz meg nem tudom :p

Tegnap sajnos a nagy fozesben, mikor lattam a rantott husikat elegge megeheztem. Nem tudtam elbolonditani magamat egy csesze teaval, ezert megettem meg egy narancsot is.

A holnapi nap megint eleg kemenynek latszik. Nem is tudom, ha kibirom estig kaja nelkul. Meg azon gondolkodom, hogy a vacsit elosszam s egyek valamit delben is.

Holnaputan reggelre tervezem a meretkezest. Akkor telik el egy kerek het. Sok valtozast nem is tudom, ha varok egy het alatt. A gyomrom azt tuti uresnek erzem, nem vagyok felpuffadva. A ruhakon mar az is sokat szamit :)

2011. nov. 16. 18:55

5. nap

R: egy nagy repa, egy fel bogre tea

E: 1 sima tonhal konzerv, olaj nelkul

V: egy kis szelet marhahus (kb 50 gr) pici olaj, so es citrommal izesitve + egy bogre tea


A mai nap nem volt konnyu. A tonhal allig ment le a torkomon. Igy olaj nelkul semmivel izesitve es csak ugy magara nagyon nem volt finom! Viszont este a vacsinak nagyon orultem. Csak az a kar, hogy eleg keves volt :( Most este 7 ora van, meg vacsit kell foznom a tobbieknek, de egy teaval elprobalom terelni a figyelmem :)

A holnapi meni nagyon tetszik. Mar allig varom, hogy holnap felkelhessek s megreggelizzek :)) Ma nagyon hianyoltam a kavet :(

2011. nov. 15. 21:34

4. nap

R: 1 csesze kave, ket kiskanal mez, egy kis szelet kenyer

E: 1 bogre natur joghurt, 0,5 liter ananasz juice (nem birtam meginni az egesz literrel)

V: 1 kemeny tojas, kis sajt, a repa kimaradt viszont megittam a tobbi 0,5 liter ananasz juicet


Egesz nap nem ereztem ehseget, viszont most este kicsit az vagyok :) Holnapra meg eleg sovanyka a menu, remelem kibirom :)

2011. nov. 15. 15:01

Koszi! Kivancsi leszek az eredmenyre!

Most 24 eves vagyok. Gimiben meg voltak problemaim a sulyommal... akkor volt olyan is, hogy 58 kg-ra hiztam fel. Viszont Gimi elvegzese utan lefogytam 46-ra ami mar ereztem tul keves, nem is birtam tartani, szedultem, de a 47-48 az normalis volt. Mostanaig tartottam is a sulyom, kb 5 even keresztul az 50 kg-ot ritkan haladtam meg - max mert tele volt a gyomrom es akkor tobbet mutatott a merleg. Sportolas meg regen csak futas heti 2x. Labaim meg a hasam zacsival becsavarva, hogy jobban izzadjak, az nagyon jo! Na de mar tobb mint egy eve kulfoldon elek, mondhatom egyedul. Az a fajta ember vagyok aki a maganyt kajaval nyugtatja + otthon dolgozom, szoval eleg problemas. Tavaj karacsony korul meg lefogytam megint nagyon 46 kg-ra, de aztan januartol szepen csak mentek fel a kilok. Most meg nagyon megijedtem, hogy igy meghiztam es sehogy nem birtam leadni. Regen mindenfele fogyokurat probaltam, kozuluk a legjobbnak talaltam a 90 naposat, de kb egy honapja nekikezdtem megint a 90 naposnak es sehogy se birtam tartani.


A 13 napos dieta tapasztalatom eddig eleg turheto. Elso nap teljesen normalis volt. Masodik nap deltol csak a kajan allt az eszem, de vegul elfoglaltam magam egy setaval es mar vacsira se volt idom :) 3. nap reggel mikor felkelltem nagyon ehes voltam, allig volt erom kiszallni az agybol. Aztan lenyomtam a torkomon a 2 kanal mezet, megittam egy pohar langyos vizet is es jobban lettem. Azota igaz megfaztam is, ket napja tobbet agyban ulok, de azt veszem eszre lassan megy el az etvagyam mindentol. Mar 3 ora es meg az ebedet nem birtam lenyomni a torkomon egesszeben:)

Mas senki nem kezdte vegul el ezt a dietat? Tenyleg jobb lenne igy lepesrol lepesre elolvasni masok tapasztalatat is!

38. CsillagTM (válaszként erre: 37. - Fc62868258)
2011. nov. 15. 14:22
és mennyi jött vissza? :P (tudom, semennyi :D)
37. fc62868258 (válaszként erre: 36. - Barbuletekora)
2011. nov. 15. 14:05
Sok sikert! Ezt már én is csináltam 2x is,csak én csirkehusit ettem és mindig fogytam 4-5 kg-t.
2011. nov. 15. 13:53

Sziasztok. Fogyokurak keresese kozben ratalaltam a 13 napos dietara. Mar masnap el is kezdtem tartani, de gondoltam keresek egy frissebb forumuot ahol meg is oszthatom veletek tapasztalatomat. Sajnos 'au pair'-kent dolgozom, szoval a kaja beszerzese nem tolem fugg. Megykertem az anyukat vasaroljon be nekem egy hetre, de nem tudok mindent ugy tartani ahogy pontosan a receptben van. Nem is banom amugy, legalabb van egy minta amiutan tudok fogyozni kicsit.

Szoval, 4 napja kezdtem bele. Elso nap reggel meretkeztem meg. 53 kg ot mutatott a merleg. Lehet sokan gondoljatok ah nem is vagyok kover, de megkell hogy mondjam eleg alacsony vagyok, csak 1,58 m. Normalis testsuly amit par evig tartottam az 47-48 volt. A terv 4-5 kg -ot leadni!

Es akkor az eddigi napok mit sikerult ennem:

1.

R: 1 csesze kave, 1 kiskanal cukor

E: 2 kemeny tojas

V: egy kis szelet marhahus (50 gr korul) olajjal, citrommal


2.

R: 1 csesze kave, 1 kiskanal cukor

E: 1 bogre natur joghurt, sonka helyet meg egy nagyobb virsli

V: marhahus helyett mivel nem voltam otthon csak egy cappucinot ittam egy kis kanal cukorral


3.

R: 1 csesze kave, 2 kiskanal mez (megfaztam, faj a torkom, muszaj volt)

E: 2 kemeny tojas, 1 nagy virsli, keves zold salata

V: nem volt zellerem s kicsit elneztem a turot... ugy h keves zoldsalatahoz vagtam kis paradicsomot es egy keves sajtot


Ma 4. napnal tartok, ezt majd inkabb egeszben este megosztom veletek

35. CsillagTM (válaszként erre: 33. - Mami31)
2011. nov. 5. 15:40
kívánom, h ne szedd vissza a 6 kilót, v még többet...
34. 6b006fc769 (válaszként erre: 33. - Mami31)
2011. nov. 5. 14:02
nem a kiló számít, hanem a testzsírszázalék.
33. mami31
2011. nov. 5. 13:58
nem vagyok lusta ami azt illeti........de fogytam 6kg,es olyan jo erzes.hetfon kezdem a 90 naposat es kibirom betartok mindent ahogy levan irva.Gondolom ez is hatasos lessz ;)Csillag neked meg koszike hogy segiteniakartal ;)
32. CsillagTM (válaszként erre: 30. - Mami31)
2011. okt. 26. 23:35

ne légy lusta, és változtass...tartósan.


már bocsi a keménységemért. de neked miért lenne jobb, ha most leszenvednél magadról mondjuk 10 kilót, aztán visszajönne húsz, és plusszban taccsra vágnád az anyagcseréd és utána még úgyse tudnál fogyni?!


el kéne végre fogadni, h csak munkával lehet változtatni...ebben is!


bocs tényleg...jót akarok. mondhatnám, h csináld csak, hiszen nekem tényleg tök mindegy...de gondoltam, hátha így többet segítek neked.

31. 6b006fc769 (válaszként erre: 30. - Mami31)
2011. okt. 26. 14:30

igen jelentős túlsúlyom van, szóval ezzel a hülyeséggel nem kéne takaróznod.

étkezz egészségesen- kicsivel kevesebbet, mint amennyit elhasználsz és mozogj.

30. mami31
2011. okt. 26. 14:16
Tudom hogy nem eppen egeszseges fogyizas ez,de aki nem kover aznem is tudja milyen erzes az,ha valami szepet latok (ruhat) es nekem az kicsi,100xl es meg nincs belole..... Na meg jol jon nehany 10kg-tol megszabadulni akarmilyen modon is mert mar utalom magamat ha tukorbe nezek a hurkakat ufffffffff.Aranyosak vagytok csajok hogy jot akartok,de mi a fenet csinalyak ha ne ezt,hogy megszabadulyak a zsirtomegtol...;(
29. CsillagTM (válaszként erre: 27. - Mami31)
2011. okt. 25. 21:01

tönkreteszed a szervezeted...gondolj arra, h nem két hét, hanem még évtizedek vannak előtted...nem mindegy, h milyen testben éled le.


a szebb, egészségesebb, fittebb test csak életmódváltással érhető el tartósan. és önmagad elfogadásával...

28. 6b006fc769 (válaszként erre: 27. - Mami31)
2011. okt. 25. 19:31
Hülyeséget csinálsz. Tényleg. Nem bántani akarlak.
27. mami31
2011. okt. 25. 18:59
Hat.........en csak elkezdtem tegnap,azt hittem meghalok ehen.De kibirtam 2napot ez haladas,nem is annyira remes.Meg sok nap van hatra sikerulni fog mert akarom ;)
26. CsillagTM (válaszként erre: 24. - Mami31)
2011. okt. 24. 14:11
NE.
25. 6b006fc769 (válaszként erre: 24. - Mami31)
2011. okt. 22. 22:11
hatásos, de több fog visszajönni, ha vége
24. mami31
2011. okt. 21. 13:47
EN hetfon fogom kezdeni a 13napos dietat,remelem kibirom.105kg vagyok 164cm,tulsulyos vagyok nagyon.Sajnos a szules utan rajtam maradt minden felesleg.Ha jon valaki irja meg,hogy tenyleg olyanhatasos ez a dieta vagy kamu az egesz. KOSZONOM!
23. Biga89
2011. szept. 2. 14:13
en sem vagyok nagy hive a villamdietaknak, csak kicsit be akarom inditani a fogyasomat....nekem tetszik a Norbi, vagy a 90napos, kaloria szamolast nem probaltam meg...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook