Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » HPV magas rizikó fórum

HPV magas rizikó (beszélgetős fórum)

19. picur12 (válaszként erre: 18. - Mercike74)
2011. okt. 1. 16:16

Szia, hát én sem váltogatom egyáltalán, de úgy tűnik tényleg nem ez a mérvadó...

Én kaptam rá Isoprinosine tablettát ami elég drága :( szerintem is kérj majd rá valamit

18. Mercike74 (válaszként erre: 19. - Picur12)
2011. szept. 29. 00:35

Szia Picur12!

Nem kaptam rá semmit sem!Nem szedek semmit az 56-os omra:-)De most 10-én utazok haza és iratok ki valamit,meg most hallottam és utánna is olvastam az MMS cseppnek és meg fogom venni,meg gyilkolja véglegesen a hpv -t (persze ha el nem kapja valaki megint ) már itt valamelyik forumon is olvastam irtak rola ,hogy nagyon jó,minden gyogyszer mellett lehet szedni...nem értem hol kaptam meg és mikor ,ha nem váltogatom a partnerem sürün ,ugy látom ez nem sokat számit :-(Üdv neked!

17. Mercike74 (válaszként erre: 16. - Mercike74)
2011. szept. 20. 20:37
Ja Picur 12 az orvos az egyik nekem figyelmen kivül hagyta és el mentem 2 hét után egy másikhoz az vette észre!
16. Mercike74 (válaszként erre: 15. - Picur12)
2011. szept. 20. 20:35

Szia Picur12!

Ez egy jó indulatú daganat ami ha nem okoz problémát nem kell vele foglalkozni ezt mondja az összes doki ,viszont én ugy tudtam meg hogy myomám van,hogy le szakad a derekam annyira fáj és ki vizsgáltattam magam ,már több orvossal és mind ezt mondta ,hogy valoszinű,hogy nyom egy idegszálat:-(Valakinél közti vérzést okozhat vagy van akinél nagyon nagy vérzést ,el is huzodhat ,de azoknál eű kaparást csinálnak ha az sem segit mütét jobb esetben nem veszik ki a méhet!Van aki fogyni sem ,mert hormon változást is okoz igy értesültem ,sőt még haj hullást is okoz:-(Meg nőhet gyerek fej nagyságura is sajnos sok nőnek van ....Ennyit tudok erről,remélem tudtam segiteni keveset:-)Üdv!!!!Hpv-ről tudsz valamit ?Köszi!

2011. szept. 19. 11:43
Szia Mercike, nekem is nagyon fáj a derekam és nem tudom mitől. Mi az a myoma? Lehet, hogy nekem is van? Vagy arról az orvos értesített volna? Köszönöm a segítségedet
14. Mercike74 (válaszként erre: 10. - Brigitta2121)
2011. szept. 17. 22:27

Szia Brigitta2121!

Segitenél nekem ,hogy milyen megbetegedést okozhat a hpv56?Azt tudom magas rizikoju:-(de többet nem.Elmulhat még ez nekem?Közben van egy 5,5 cm myomám is és a derekam lehetséges ,hogy ettől fáj nagyon?Köszönöm a válaszodat!

13. 4192ad3017 (válaszként erre: 4. - Pippo)
2011. szept. 15. 18:41

Szia.

csak kérdezni szeretném hogy azóta voltál e vizsgálaton?

12. picur12 (válaszként erre: 10. - Brigitta2121)
2011. szept. 4. 19:01
Szia, hogy érted, hogy a rossz rákszűréseknek az okozója? Neked csak volt? És ha elmúlt akkor mit szedtél rá? Látható jelei voltak? köszönöm
11. picur12 (válaszként erre: 9. - Pippo)
2011. szept. 4. 19:00
A dokinál van még az eredményem, csak annyit mondott telefonba, hogy magas rizikójú 58-as és jövő héten kapom kézhez a papírt
2011. szept. 4. 17:07

Sziasztok!Ezt mindenképpen olvassátok el. A HPV nem betegség, ez egy vírus, melyet valószínűleg nemi úton kaptatok el. Nekem is volt, sajnos köztük magas kockázatú is :( És ez az okozója legtöbb arányban a rossz rákszűréseknek.. [link]

Kérdezzetek nyugodtan, bármiben szívesen válaszolok!

9. Pippo (válaszként erre: 6. - Picur12)
2011. szept. 4. 16:52
Szerintem, ha a rákszűrés eredményed PII akkor nincs nagy gond. Tényleg elmúlhat immunerősítéssel én is próbáltam, csak sajnos nem javultam ezért kellett műteni.
8. picur12 (válaszként erre: 7. - Pahet a vadász)
2011. szept. 2. 18:52
Valakinek vannak tünetei, de nekem nincsenek... köszönöm :)
7. Pahet a vadász (válaszként erre: 6. - Picur12)
2011. szept. 2. 15:50

Én nem tudok róla (lekopogom) hogy lenne, csak érdekel. remélem, hogy nincs semmibajom :) csak érdekel, hogy van-e tünet, vagy nincs.

Neked jobbulást!

6. picur12 (válaszként erre: 4. - Pippo)
2011. szept. 2. 15:27
Szia, nekem 58-as van, az is magas rizikójú :( és a doki azt mondta, hogy semmi baj majd immunerősítő kúrával elmúlik... lehet, hogy nem tájékoztat kellőképpen?
5. Pippo (válaszként erre: 4. - Pippo)
2011. szept. 2. 13:43
Ja és ami a lényeg, elírtam a PII PIII volt, a mostani rákszűrésem eredménye a PII.
4. Pippo (válaszként erre: 1. - Picur12)
2011. szept. 2. 13:42

Szia!


Nekem 2007-ben mutatták ki, 18 és 31 rizikószámú. Azt hiszem ez magasnak számít. 2008 év elején szültem, így megbeszéltem a nődokimmal, hogy szülés után fél évvel újabb vizsgálat. Volt is rákszűrés és sajnos ismét PII eredmény ill. ugyan azon rizikószámú. 2008 novemberében megműtöttek. :(

Egyébként gyakori volt a herpesz a számon, ez volt a fő tünet. Műtét óta talán egyszer ha volt.

Illetve beadattam a védőoltást is, bár lehet ha már egyszer elkapta valaki semmit nem ér, bár a nőgyógyász bíztatott.

3. picur12 (válaszként erre: 2. - Pahet a vadász)
2011. szept. 1. 22:33
Szia, semmit nem vettem észre, csak nem jött meg fél évig és elmentem a nődokihoz és csinált rákszűrést is és akkor mondta, hogy szerinte ez van és a tipizáláson mutatták ki, Veled mi a helyzet?
2. Pahet a vadász (válaszként erre: 1. - Picur12)
2011. szept. 1. 18:59
neked mik voltak a tünetek? egyszerűen csak az orvos mondta vizsgálat után hogy van? vagy volt valami amit észrevettél magadon?
2011. szept. 1. 18:31
Mindenkit várok, akinek magas rizikójú HPV-je van, hogy mik a tapasztalatok....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook