Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Foginy és csontsorvadásra mit ajánlanátok? fórum

Foginy és csontsorvadásra mit ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


8. 4ab67f870d (válaszként erre: 6. - Amacska)
2011. szept. 2. 17:15
Elmennék a helyedben műtét előtt endokrinológushoz. Ő küldhet csontsűrűség vizsgálatra. Nagyon nagy a rizikó.
7. Earenci (válaszként erre: 6. - Amacska)
2011. szept. 1. 19:19
Mert annyi nem elég. :)
2011. szept. 1. 19:03
ebben a chen féle gyóyyszerben van d vitamin is,miért szedsz mellé pluszban is?
5. amacska (válaszként erre: 4. - Earenci)
2011. szept. 1. 18:59
köszönöm akkor keresek másik fogkrémet
2011. szept. 1. 18:27

Dr Chen Csont-MAX Korall Kalcium Komplex. Ár/érték arányban ezt találtam a legmegfelőbbnek eddig. Ebben van kalcium és magnézium is. Napi kettőt veszek be belőle, emellé szedek még D vitamint és Q10-et.


A Lacalut az sajna fluoridos. A fluorid nem tesz túl jót az ínynek, a zománcot pedig inkább csak keményíti, könnyebben törik, reped.

3. Lolita63 (válaszként erre: 2. - Amacska)
2011. szept. 1. 18:26

Én is használtam ezt a fogkrémet,de hiába:(

Én mindent kipróbáltam már de semmi nem segített.

2. amacska (válaszként erre: 1. - Earenci)
2011. szept. 1. 18:14
köszönöm,lacalut fogkrémet használok évek óta,esetleg tudsz olyan étrendkiegészitőt mondani ami ilyen összetételű vagy vegyek külön calciumot,magnéziumot ?Kinek a termékét ajánlanád?D vitamin van itthon üdv Éva
1. Earenci (válaszként erre: 1. - Amacska)
2011. szept. 1. 16:34

Szia!

Amit belsőleg tudsz tenni: csontoknak: napi 1000 mg kalcium és 500 mg magnézium, 600 NE (15 mikrogramm) D vitamin.

Fogínyre: Q10! Annyi mikrogramm naponta, ahány éves vagy.

"Külsőleg": fluoridmentes (!) fogkrémmel fogmosás az étkezések után, lehetőleg elektromos fogkefével, óvatosan az ínyt is masszírozva. A toxikus bolti szájöblögetők helyett meleg sós vízzel öblögetés reggel- este.


Az étrendből pedig próbáld meg kiiktatni a félkész- kész és tartósítószeres ételeket.

Jó egészséget kívánok. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook