Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4. születésnapjára szeretném ezt megvenni a kisfiamnak, szerintetek? fórum

4. születésnapjára szeretném ezt megvenni a kisfiamnak, szerintetek? (beszélgetős fórum)


2011. szept. 7. 18:10
Azt az időt, amit a szülők a gyermekükkel vannak semmi nem pótolja és ne is próbáljátok pótolni! Nem lehet semmi szuper kütyüvel sem ...
5. 9536810fa1 (válaszként erre: 4. - Evici85)
2011. szept. 7. 18:03
Gratulálok... és ugyan nem kérdezted, de a felsoroltak közül immár bármelyiket meleg szívvel ajánlom! :))
2011. szept. 7. 15:18

Döntöttem, csak nem veszek neki még ilyen játékot:))))

Kap társast, meg fekete péter kártyát, na meg elmegyünk a dinó parkba, mert imádja a dinókat és nagyon várja már:)

3. Evici85 (válaszként erre: 2. - Medv)
2011. szept. 7. 15:17
Köszönöm:)
2. medv
2011. szept. 6. 14:48

Pedagógus vagyok,-nem ajánlom...

Télen tényleg jó, (főleg szülő szempontjából)de a fantáziáját nem használja...ügyességét viszont annál inkább. A finom motoros képességek valószínűleg könnyebben fognak neki menni, de így nevelődnek a klasszikus "kockafejek".

Én várnék még vele 2 évet...

2011. szept. 1. 18:16
Őszintén szólva én sem vagyok híve ezeknek a játékoknak.Bár mit beszélek,hiszen az apja psp játékát jobban kezeli mint én,vagy akár az okos telefont.De csak az apjánál játszhat vele.Én otthon még a géphez sem engedem.Ráér még eleget ülni előtte,mikor sulis lesz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook