Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használtál már bioptron lámpát? Véleményed? fórum

Használtál már bioptron lámpát? Véleményed? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
119. kite04
2013. aug. 29. 20:14

Sziasztok!


A Zepterről lehet Írni -jót és rosszat -igazán szerintem attól függ milyen volt az ..első,benyomás és milyen volt a kereskedő akivel találkozott az ember!

A Bioptron Lámpa pedig valóban hatásos -mégha nem is csodalámpa !

Van amiben önnálóan tud segíteni és van ahol kiegészítő kezelésként lehet alkalmazni !

Az ,hogy orvostechnikai készülék azt hiszem azt bizonyítja ,hogy erre szakavatott emberek minősítették!

Hogy az ára borsos --az tényleg !

Ma már lehet kezelésekre járni ,lámpát bérelni és használtan hozzájutni barátságosabb áron!

Sőt biztos vannak olyan kedves ismerőseink akik pár alkalomra esetleg kölcsön is adják ,hogy saját tapasztalatunk legyen mert szerintem ez a legfontosabb!

De úgy látom ,hogy sokszor az is probléma ,hogy akinek már van ,,tanácstalan ,,a használatát illetően !

Van egy jó könyv :Dr Deák Sándor Gyógyítás Fény és Színterápiával ami könyvesboltokban kapható !

De ha használatával kapcsolatban merülne fel kérdés én is szívesen segítek !

Szép napot és jó egészséget ! 30-9948139

118. belehalok (válaszként erre: 117. - Debrecen88)
2013. ápr. 20. 15:05
Köszönöm szépen! :) Akkor narancssárga! :)
117. Debrecen88 (válaszként erre: 113. - Belehalok)
2013. ápr. 19. 11:30

Szia!

Nekem is van lámpám, szinterápiával együtt!

Volt műtétem ami után használtam. A piros jó a sebekre. Hamarabb begyógyul! Én lámpázás után az aloe zöld krémével kentem és a végeredmény tényleg szép!! A vágásom kb 25cm de gyakorlatilag akkor látni, ha alaposabban nézem! Ha a seb az arcodon van, akkor a narancs sárgát használd!

2013. ápr. 19. 07:21

Sziasztok!


Egyszer véletlenül betévedtem egy ilyen termékbemutatóra. Kérdezték mi a "bajom", kritikus pontom, mert ez a lámpa egy csodalámpa, mindenre jó.

Mondtam, hogy mínusz 2-es a szemem, készülök szemműtétre. Azt mondta a termékbemutató pasi, hogy felesleges pénzkidobás, vegyem meg inkább ezt a lámpát, és fél év alatt helyre fog jönni a szemem.

Még azt is hozzátette, hogy neki is van otthon, fenomenálisan csúcsszuper egy készülék.

A poén az volt, hogy a pasi szemüveges volt :D Rákérdeztem, hogy hogy is van ez... mire ő elkezdett hebegni, habogni... vicces volt :D

Én a szemműtét mellett döntöttem, másnapra már élesen láttam, sőt utána egyből :)

Nekem ilyen lámpám nincs, így véleményt nem tudok róla alkotni, hogy esetleg elmulasztaná-e a fájdalmakat, vagy bármit.

De az is biztos, hogy ennyi pénzt rá nem költenék.

Ha bajom van, inkább maradok a dokiknál.

115. cicaaa65 (válaszként erre: 114. - Miramira77)
2013. ápr. 19. 06:33
Ha ez a véleményed, nem oda való voltál...
2013. ápr. 19. 00:32

Volt szerencsém a "CEPTER"-nél, mint hostess dolgozni. Az volt a dolgom, hogy esetleges vevőket hajtsak fel bevásárlóközpontokban.

Mikor az irodában voltunk, és elment sa vevő, ott röhögtek, hogy micsoda palimagár, mert vett valami hihetetlenül drága cuccot.

HATALMAS KAMU AZ EGÉSZ!

2013. ápr. 18. 23:20
Sziasztok!Nagyon régóta küszködök pattanásos hegekkel, illetve műtéti hegem is van, kaptam egy Bioptron lámpát színekkel együtt, azt szeretném kérdezni, hogy hegekre, azok eltüntetésére melyik színt kell használnom?Illetve volt e olyan akinek segített a hegek eltüntetésében?Választ előre is köszönöm
112. grizus
2013. ápr. 17. 04:56
Igen, van bioptron lámpánk és abszolúte semmit sem ér. Üdv.
2013. febr. 12. 18:56

Köszönettel, de nem kell most a pontos hely

Ahhoz hogy jelentkezzek, sok mindent össze kellene hoznom


Ha pl. XXII.ker, akkor márse jelentkezem

2013. febr. 12. 14:00
Nekem van egy Compact+ színterápia eladó.Abban tudnál segíteni kb mennyi lenne a reális ár amiért el tudom adni?
2013. febr. 12. 13:26

Az idősek otthonában ahol dolgoztam ott ezt használták seb ( kiegészítő )kezelésre.

( decubitus)

2013. febr. 12. 10:45
Úgy közelítőleg, hol lesz az előadás?
107. Tündérke75 (válaszként erre: 103. - Csucskó)
2012. szept. 3. 12:12
Szia!Kipróbáltad alámpát?Érdekelne a tapasztalatod!Nekem is most ajánlották ínysorvadásra,kíváncsi vagyok,használ-e?Köszi
2011. dec. 27. 16:19
A Bioptron lámpa használható sebgyógyításra, Aknés, Szeboreás, Rosaceás bőrre, epiláció és arckezelések után valamint herpesz is kezelhető vele! Ami pedig a legfontosabb hogy nincsenek mellékhatások!
105. ohajni
2011. dec. 14. 18:02

Bioptron közepes lámpa eladó Hajdúszoboszlón-AKCIÓ


Eladó nagyon kedvező áron egy Zepter bioptron pro közepes lámpa állvánnyal, a hozzá tartozó 7 db-os színterápiás készlettel, kezeléshez szükséges útmutatókkal alig használt, szép állapotban. Karácsonyra ideális ajándék. Lámpa állvánnyal 128 000 Ft, színes üvegek: 70 000 Ft.


230 000 Ft helyett 198 000 Ft. Eredeti ára: 450000ft volt.


Érdeklődni 06306752892

104. 8d16d49c24 (válaszként erre: 103. - Csucskó)
2011. okt. 7. 12:47

Szia!!


Igen segít!!Fogorvosi rendelőkben is van!!Gyulladáscsökkentő hatása miatt!!Használd rendszeresen /naponata többször/!!!!!

2011. szept. 14. 16:49

Sziasztok!

Érdekelne,hogy a neten azt írják,hogy állítólag jó fogíny gyulladásra,sorvadásra....ilyenekre.

Valakinek esetleg van tapasztalata-e téren?

Köszönöm válaszotokat!:)))

102. Daxi
2011. szept. 3. 00:17
nem tudjátok mennyire jó hajhullásra?? illetve hogy , hogy is kell használni, én általában bekennem a fejbőröm Dr.immun hajszesszel és aztán lámpázom több helyen 10-10 percig.
2010. júl. 27. 19:51
szerintetek lábszárfekélyre melyik szín a jó? megoszlik a vélemény a kék és a narancssárga között
2010. júl. 27. 14:24
A Gazdasági Versenyhivatal tavaly szeptemberben eljárást indított a Zepter ellen a Bioptron lámpa kapcsán mert az általa forgalmazott Bioptron Fényterápiás rendszer népszerűsítése céljából közzétett tájékoztató könyvében, szóróanyagon, valamint több honlapon a termékre vonatkozóan valószínűsíthetően megalapozatlanul gyógyhatásra, valamint egészségre gyakorolt hatásra utaló állításokat szerepeltet.
2010. júl. 27. 12:54

Páromnak két éve titán protézist ülettek a térdébe (sokizületi gyulladása miatt volt rá szükség. Két hete a már rég begyógyult varrat alatt erősen váladékozó sipoly keletkezett. Szerintetek meggyógyítja a bioptron lámpa? Melyik méretet próbáljuk? Kell-e alkalmazni a színterápiát?


üdv: emjé

98. beba07 (válaszként erre: 95. - Nenye)
2010. jún. 8. 14:36
ha kérdésed van, írj az email címemre, ha tudok tanáccsal szolgálni nagyon szívesen megteszem...
97. guam
2010. máj. 24. 19:56

beba07-nek!

Tudsz segíteni aethyl polyneuropathya lámpás kezelésébení?

2009. nov. 27. 08:19

Sos!

Kacérkodom hogy kellen vennünk. Melyik a jobb? Ha kettő kézit veszek, vagy 1 nagyot. Így a férjemnél is napi szinten legalább a térdét, és a derekát meg tudná kezelni. A kicsit könnyebb cipelni, sokat van távol, és nekem is maradna egy itthon...

95. Nenye
2009. szept. 8. 20:33

Sziasztok!

Mint lámpa tulajdonos elfogadnék néhány tanácsot tágporusúbőr kezelésére.A gyerekeimet eddig sikeresen kezeltem vele elég sok dologra és ezen a téren elégedett vagyok vele.De sajnos amit a kozmetikai kezeléseknél írnak a fényfolyadékkal és kristályal való kezelésről nekem nem jöttbe.Elég zsíros bőrőm van sajnos és már rengeteg pénzt költöttem különböző krémekre és hosszú távon egyik sem jöttbe.ha valaki esetleg tudna valami tanácsot adni, hogy milyen krémet használjak kezelés előtt vagy után megköszönöm.

94. lidike1 (válaszként erre: 92. - Anyuszika)
2009. márc. 25. 21:11
Szia!Sajnos nem hiszem h bérelni lehet lámpát,de az ingyenes kezelés az megoldható,legalább is ahol én dolgozom!
2009. márc. 25. 13:29
Sziasztok! Sajnos nem reklámozhatok semmit,de feladtam ezzel a témával kapcsolatosan egy apróhirdetést itt a Hoxán.Ha esetleg érdekel valakit nézze meg az apróhirdetések menűben az "egyéb" kategórián belül.
2009. márc. 25. 13:00

Sziasztok! Jó néhány évvel ezelőtt a nagyízületeim (térd, csípő) begyulladtak, megdagadtak. Sajnos az orvosok azon kívül, hogy minden vizsgálatot elvégeztek, amit lehetett és leszívták a folyadékot, nem tudtak velem mit kezdeni. Néha elmúlt, aztán váratlanul belobbant megint, negatív eredmények mellett. Úgy jártam, mint aki csípőficamos, időnként bottal, mindezt harminc egynehány évesen. A munkahelyemen meglátott egy gyógytornász, és áthívott a szomszédba, mondván hogy szeretne kipróbálni valamit. A nagy lámpa volt a valami, elég sokáig feküdtem ott, de mikor visszamentem, a kollégáim megkérdezték, hogy leszívták ismét a folyadékot? Mert normálisan mentem. Nekem ez elég volt ahhoz, hogy a (közepes) lámpét megvegyem. Ezen kívül egy természetgyógyász által összeállított méregtelenítő kúrát is végigcsináltam, és szinte teljesen megszabadultam az ízületi problémáktól.

Ha előjön (pl. terhelésre szokott)a mai napig tüneti kezelésként használom a lámpát.

A családban bevált még torokfájás, nátha, derékfájás kezelésére is.

Nem tekintem mindenható csodalámpának, de úgy gondolom, a szervezet öngyógyító folyamatait segíti.

A színek közül szinte mindig a kéket használom, mivel általában gyulladásos jellegű folyamat ellen kell. A térdemre ugyan a zöld járna :), de nekem nem vált be, a kék viszont igen.

A vásárlás előtt érdemes körülérdeklődni, nem lehet-e bérbe venni, vagy kezelésekre járni, mert igazán a saját bőrünkön érzett tapasztalat a meghatározó.

91. beba07 (válaszként erre: 61. - 89e91b8163)
2009. márc. 25. 12:49

Ha elfogadod a tanácsom nem vásárolsz használt készüléket.

A szervizeltetés, ha nem a te nevedre szólnak az eredeti papírok nagyon drága.

Egyébként is ahogy látom a használt készülékek és az új készülékek között nem olyan nagy az árkülönbség, hogy rizikóztass.50-60 ezer forinttal adják olcsóbban az meg nem ér annyit.

90. beba07 (válaszként erre: 65. - Macoka3)
2009. márc. 25. 12:46

A lábszárfekélyre nagyon jó a készülék...oxy sprayvel együtt kell használni.

Ha magas cukortól van lábszárfekély akkor nehezebben gyógyul az igaz, de akkor a cukrot be kell állítani.

üdv.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook