Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az ikrek szétválaszthatatlanok? fórum

Az ikrek szétválaszthatatlanok? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 31. 13:19

Csak átvitt értelemben "szétválaszthatatlanok"..

Nekünk is van közös baráti társaságunk, főképp gyermekkorunkból, és külön-külön is akad bőven...

Ezért ha köszön egy idegen személy az utcán, az nem biztos, hogy nekem szól..:-)

9. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - Kutyaimádólány)
2011. aug. 31. 13:12
A kétpetéjű ikrek genetikailag "csak" testvérek, bár sokkal szorosabb köztük a kapcsolat, mint más testvérviszonyban. A barátnődék azért ragaszkodnak ennyire egymáshoz, mert a családot, a biztonságot jelentik egymás számára. Párkapcsolatokban nincs mintájuk. Szerintem a ti barátságotok nem az ikertestvér miatt szakadt meg.
8. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Kutyaimádólány)
2011. aug. 31. 13:01

A szomszéd néni lányai is ikerek,egypetéjűek.

Külön élnek a továbbtanulás óta.Mind a ketten más városba jártak egyetemre,az egyik iker lány Spanyolban él. Oda ment férjhez.

Bár szoros a kapcsolat a két lány között,minden napos a skype,de nem élnek egymás nyakában.

7. Kutyaimádólány (válaszként erre: 5. - 53dfddad18)
2011. aug. 31. 12:54
Azt hittem a gyerekeid ikrek. Bocsi, félreértettem. :-)
2011. aug. 31. 12:54
Nekem is ikreim vannak, és igen, mondhatni szoros a kapcsolat! Én a napokban azon mosolyogtam, hogy most van fog váltásuk, és még a foguk is ugyanott hiányzik!:)
5. 53dfddad18 (válaszként erre: 4. - Kutyaimádólány)
2011. aug. 31. 12:49
Sok múlik a társukonn. Sülve főve együtt vannak, de nekik azért egymás mellett is még sok barátjuk van, és párjuk is. Az egyiknek én vagyok. :)
4. Kutyaimádólány (válaszként erre: 3. - 53dfddad18)
2011. aug. 31. 12:46
Tehát akkor ez normális? Jó, engem különösebben nem zavar a dolog. Nem hívtam azóta az ismerősömet, ha nekik így jó, én nem akarok bezavarni a kapcsolatukba. De azért elgondolkoztam ezen, hogy ez így normális? Gondolom, ők úgy gondolták, ha nagyon jó barátnők leszünk az ismerősömmel, akkor veszélybe kerül a kapcsolatuk.
2011. aug. 31. 12:43
Az én ikreim 38 évesek, és még mindig nem bírtak elszakadni egymástól. De nem is kell...
2011. aug. 31. 12:40
Éredekes:)Nekem ikreim vannak ,lányok 20évesek.Most kezdenek egymástól leválni.
2011. aug. 31. 12:37
Van egy régi barátnőm, akivel együtt dolgoztam évekig. Miután felmondott is tartottuk a kapcsolatot, mindig jóban voltunk. Mostanság többször találkoztunk, egy ideig jól megvoltunk, sokat túráztunk, jókat vihorásztunk. Csak nagyon furcsa, mert van egy ikertestvére (fiú). 30 évesek már de még mindig kettesben élnek, igaz árvaházban nőttek fel. A lány mindenhová magával hozta a fiút, akárhova is mentünk, táncolni vagy csak meginni egy kávét. Aztán a barátnőm kezdett egyre inkább távolságtartó lenni, pedig semmi rossz nem történt. Eddig őt kedves, segítőkész embernek ismertem meg. Volt, hogy elmentünk hármasban ide-oda, sokszor úgy éreztem felesleges vagyok, mert ők kettesben jobban elvoltak. A lány sokszor nevezte a tesóját drágámnak, kincsemnek. Aztán mostanság pedig meg szinte szóba sem áll velem az ismerősöm. Arra gondoltam, hogy azért mert ők ikrek és szétválaszthatatlanok és nem akarnak senkit közel engedni magukhoz, még egy barátot sem Egyikőjüknek sincs párkapcsolata sem. Ez nekem nagyon fura.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook