Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik bankot válasszam, hogy jól járjak? fórum

Melyik bankot válasszam, hogy jól járjak? (tudásbázis kérdés)

8. f5848578d5 (válaszként erre: 5. - Mandarinka02)
2011. aug. 30. 21:50

Ha létezik is, akkor csak időszakosan, valamilyen akcióval.


Nézd meg a tranzakciós díjakat, a kártya díját, a lekötés hozamát.


Javaslom, hogy olyat válassz ahol lehet interneten bankolni, azok az átutalások a legolcsóbbak. A kártya azért célszerű mert automatából olcsóbb a kp. felvétel mint pénztárban és főként nem időhöz kötött.


A vásárlásoknak nincsen tranzakciós díja, a rezsire érdemes csoportos beszedést beállítatni, limitált értékkel.


Tájékozódj arról is, hogy mennyibe kerül a készpénz befizetése (igen, van ahol a befizetés is pénzbe kerül).

2011. aug. 30. 21:45
Jah, és másra nem igen használnám a bankot, csak hogy "ott legyen" és kamatozzon az összeg.
6. ChrisTai (válaszként erre: 5. - Mandarinka02)
2011. aug. 30. 21:45
én is a raiffeisent ajánlom, méghozzá a megtakarítási számlával, oda ha beteszed a pénzed, nagyon szépen fog kamatozni
2011. aug. 30. 21:44

120 ezer forintot szeretnék betenni bankba.

Tudom, hogy nem sok, de szeretném, ha a kamata minél nagyobb lenne.

Pénzt minden hónapban vennék ki legalább egyszer, ezért szeretném ha a pénzfelvétel nem kerülne pénzbe, és semmilyen banki költséget nem kellene fizetnem.

Hülye vagyok ehhez a témához, egyáltalán nem értek hozzá ezért elnézést a kérdésért, de létezik egyáltalán ilyen bank?

2011. aug. 30. 21:43

Mindegy csak ne a cib-et.

Talán az AXA vagy a raiffeisen.

2011. aug. 30. 21:42

Rosszat bármelyikről lehet mondani.


A kérdés az, hogy mi miatt keresel bankot és milyen szolgáltatásokat szeretnél igénybe venni.

2011. aug. 30. 21:40
Jó kérdés, én az OTP-t akarom most vagy húsz év után otthagyni....
2011. aug. 30. 21:39
Melyik bankot válasszam, hogy jól járjak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook