Homeopátia (beszélgetős fórum)


1 2
15. szkata78 (válaszként erre: 13. - Kitta73)
2007. nov. 28. 13:29

Szívesen, Kitta!

az echinaceahoz még annyit, hoyg szedhetitek ugy is, hogy egy hétig napi 2x5 szemet elszopogatni és 2 hetet hagytok ki..gyakorlatilag ugyanaz..kinek hogy kényelmesebb.

14. szkata78 (válaszként erre: 11. - Rozália)
2007. nov. 28. 13:27

Rozália!

én em azt mondtam, hoyg egyfajta gyógyszert használunk mindenre..természetesen nem mindenre jó..megvan melyik mire jó, inkább így fogalmaznék..és a tüneteid illetve betegséged alapján kell kiválasztani a megfelelő szert. természetesen nem akarlak meggyőzni, én sem hiszek minden hülyeségebn..pl az akupunktúrában:) de bben igen, és csakis azért, mert nekem eddig bejött.és a gyereknek is. és főleg úgy, hogy antibiotikum nélkül gyógyulgatunk sokkal rövidebb idő alatt. egyébként nézzétek meg a www.homeopatia.info.hu oldalt..ott van egy kérdés-felelet menü..ott orvosok válaszolgatnak nagyon kitartóan és adnak tanácsot gyógyszerek szedésére. nekem is többször segítettek már, és ahogy olvasgatom, másnak is teljesen pozitív tapasztalata van ezekkel a kis bogyókkal kapcsolatban.

2007. nov. 28. 13:27
köszönöm a segitséget!Ez tényleg olcsobb mint a gyógyszer,egy probát megér.
12. szkata78 (válaszként erre: 10. - Kitta73)
2007. nov. 28. 13:23

Kitta!

Oscillococcinum az egyik, 800 ft körül van, 6 darab fiola van benne és egy héten egy fiolat kell elszopogatni..emellett a másik az echinacea angustifolia. Ezt vagy D2, D6 vagy 5CH potenciaban keresd. ebből 1 hétig napi 1x5 szemet kell elszopogatni, aztán egy hetet ki kell hagyni és utána jöhet megint. van olyan doki, aki az echinacea kihagyott heteire még ajánl engystol tablettát napi egy szemet, én még azt nem szereztem be, de még igy sem volt beteg a gyerkőc. az echinacea egyébként azt hiszem 480 ft körül van és egy kis tubusban 80 szem golyócska található. szóval szerintem olcsóbb, mint az antibiotukim és a táppénz :)

2007. nov. 28. 09:47

Ne haragudjatok, de az a véleményem, ami mindenre jó, az azért gyanús...

Ezért nem veszek soha ilyen termékeket. Pedig ajánlgatják, főleg amióta rákos lettem. De egyszerűen nem hiszek benne. Sokba kerül és - szerintem - annak használ leginkább, akinek nincs baja.

Viszont érdeklődve olvasom majd továbbra is itt a különnböző véleményeket...

10. kitta73 (válaszként erre: 9. - Szkata78)
2007. nov. 27. 21:09
És amit immunerősitőnek használtok,annak lehet tudni a nevét?
2007. nov. 27. 17:23
még annyit, hogy mi immunerősítőként is használjuk meg akut betegségekre..mint emlitettem már bárányhimlőre is, meg könnycsatorna elzáródásra, váladékképődésre, hüvelyfolyásra...és bevált:) kivéve a könnycsatorna elzáródás, de ott tuti én szurtam el, mert orvos nélkül választ potenciát..most várok az orvos javaslatára és ismét nekifutunk:)
8. szkata78 (válaszként erre: 6. - Kitta73)
2007. nov. 27. 17:20
Kitta, én is azt hittem..de aztán rájöttem, hoyg elmulik egyik, aztán jön a másik baci..és csak zöldség és gyümölccsel valahogy nem tudtam felerősíteni annyira akicsiszervezetét, hogy egy hét ovi után ne legyünk otthon 1 hetet..először béres cseppet szedtünk, meg multivitamint, és végülis azzal már elértük, hogy többet voltunk oviban, mint otthon..egy ideje meg homeopátiázunk, azóta "csak" a bárányhimlőnk van..de azt ugyis elkapják, viszont ezt is homeopátiával kezeljük és sokkal elviselhetőbb és gyorsabb lefolyásu.
2007. nov. 12. 10:57
Nekünk ia beváltak a homeopátiás készítmények, ajánlom mindenkinek. Az 5 éves fiam is szívesen beveszi az apró golyókat.
2007. nov. 7. 20:52
Mi 3hete kezdtük a bölcsit,abból két hete itthon vagyunk betegen.Pedig adok neki csümölcsöt és zöldséget is mégis.Vannak olyan bacik amin át kell esni,utána már könnyebb lesz.Legalább is remélem.
2007. nov. 7. 15:51
Igazán nincs mit, remélem nekünk is beválik majd az immunerősítő. A lányom nemrégen kezdett el oviba járni, és sokat van itthon mert mindig összeszed valamit. Reménykedek hátha jobb lesz neki. :)
2007. nov. 7. 15:41
Én is sok jót hallotam róla,de kiváncsi vagyok mások véleményére is.A sógornöm is szedte,hogy több teje legyen és bevált neki is.No meg a kisfiunak a fogzásra is nagyon jó.Elkezdtük a bölcsit és az immunerősitő is nagyon jó dolog lehet,köszi a segitséget.
2007. nov. 7. 15:18
Nekünk bevált eddig amit használtunk, én a fejfájásomra szedtem és a tejszaporítás végett, a kicsimnek meg a hányás elleni nagyon jó volt. Most immunerősítőket nézegettem, azt akarok venni. :) Én ajánlom, nekünk tényleg nagyon jó volt :)
2007. nov. 7. 14:53
Az egyik gyógyszertában vettem egy ismertető kisfüzetet a homeopátiáról.Nagyon jó dolgokat írnak benne,nem is gondoltam hogy mennyi mindenre jó.Valakinek valamilyen tapasztala van ezzel kapcsolatban,tényleg annyira jók ezek a szerek.Szeretném kiprobálni a családban,a gyerköcön és magunkon is.
2007. nov. 7. 14:50
Homeopátia
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook