Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Slim Greenline 700 fórum

Slim Greenline 700 (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2015. jan. 4. 16:54
Szia Niki! Mit ajanlanal,ami hasonloan eredmenyes ,mint a sibutramin?
2014. júl. 19. 20:15

Sziasztok!

Edzőként dolgozom, és pár gondolatot osztanék meg a zöld kávéról,cga800,red slime,stb.-ről.A legtöbbjükben,a klorogénen kívül, egy másik,-egyébként nagyon hatásos,doppinglistás vegyület van,-a sibutramin .Magyarországon már régen kivonták ezeket a hatóanyagokat tartalmazó készítményeket (pl.Reduktil).Az említett vegyület, blokkolja az éhség központot,és tényleg nem leszel éhes,-fogyni fogsz!A NEM kívánt mellékhatásoknak,-nézzetek utána!!!

NAGYON ÓVATOSAN EZZEL SZERREL,-VESZÉLYES LEHET!!

2014. jún. 26. 11:45

Sziasztok!


Rám talált egy oldal, ahol CGA800 fogyasztó terméket reklámozzák, 21000 helyett 10000ért, a nagy csomagot 41 helyett 20ért. Édesanyámnak szerettem volna jót, gondoltam hátha segít. Megrendelés után jött egy email, amiben megköszönték a rendelést és írták, hogy fel fog keresni egy munkatársuk, hogy valósak-e az adatok és a rendelés. Másnap hívott is a nő, erős akcentussal, nem túl jól beszélt magyarul...még rám akart sózni egy dobozzal

+8000 ft-ért, azt nem kértem. Közben rákerestem nevekre, cégnevekre, telefonszámra (amik egyébként már korábban elhangzottak a fórumon), és hasonló negatív véleményeket találtam mint itt. Így megírtam nekik pár óra múlva, hogy mégsem kívánok vele élni. Erre azt a választ kaptam, hogy a honlapukon olvasható szabályzat szerint 2 órán belül lehet lemondani. Na hát ennek is utána néztem, de semmi. Sehol egy hivatalos oldal, így szabályzat se. Ami a pláne, hogy a hirdetés mindig aktuális, mindig az napig van akció, és a kommentek sem valósak. Én 2 napja fedeztem fel az oldalt, és a legfrissebb komment azóta is 13 perces...írni se lehet hozzá, meg semmi...

Most kérik hogy a postaköltséget fizessem ki nekik, mert későn mondtam le, vagy vegyem át a csomagot amikor nekem jó. Már arra is gondoltam, hogy megmondom jövő ilyenkor hozzák ki :D

Nem tudom mit csináljak, gondoltam megírom hogy semmit nem találok a szabályzatról, ezzel kapcsoltban a megfelelő információ elmaradt és csak akkor vagyok hajlandó kifizetni a postaköltséget ha mutatnak róla linket.. csak félek a következményektől, hogy én nem jövök-e rosszul ki belőle, ha nem fizetek. Mert inkább bukok 1200Ft-ot a semmiért, mint 20ezret...


Van valaki aki hasonlóképp járt már, vagy tudja hogy megy ez és tud segíteni? :/

417. ma-ma
2014. ápr. 30. 16:47
Ma szerettem volna telefonon beszélni az ügyintézővel és hirtelen szóhoz se tudtam jutni, ugyanis, több mint valószínű ittas úriember vette föl a telefont. Rákérdeztem kivel beszélek ő vissza kérdezett és akkor kapcsoltam, hogy ittas az ember. Mondtam neki, hogy ön részeg, erre lecsapta a telefont. Ennyit a cégről!!!
416. ma-ma (válaszként erre: 414. - Kepi28)
2014. ápr. 30. 16:02
A tel:061/4088-950, e-mail:contacthu@activefoodsupplments.com. Én is bele estem a csalók hálójába! 2 nagy dobozzal rendeltem és Lengyelországba kellett vissza küldenem. Most kaptam emailt, ugyanis reklamáltam miért csak 16.868Ft. kaptam, mikor én 39.6000-at fizettem. röviden közölték, hogy 1 db. fizetnek vissza és ebből levonták a posta költséget!!! nekem is 2.000Ft.-ba került a visszaküldés. Ha nem fogják utalni a többi pénzt mindent megmozgatok! Ha kell a rendőrségen is feljelentem őket. Aki vesztesnek érzi magát valahogy összekéne fognunk, ez egy csaló társaság!!!!
415. juliboz
2013. márc. 29. 11:57

Sok véleményt olvasva most már bánom, hogy nem jöttem előbb erre az oldalra. 2 órája vettem át a

weight loss tablettát. Rádióban hallottam, hogy vigyázni kell, mert olyan termék van forgalomba, amely nincs bevizsgálva és engedélyezve. Sajnos nem gondoltam erre, de később gyanakodni kezdtem. Jó, hogy csak egy dobozzal kértem, csak most felmerül bennem, hogy ártalmas e valamire. Enélkül is van elég baj.

414. kepi28
2012. dec. 12. 20:14

Sziasztok!


Engem is átvertek! Hol lehet reklamálni? A régi szám él még? Nem alakítottatok még perközösséget?

Köszi

2012. nov. 4. 18:17

Sziasztok!

Egy grammot sem fogytam, igaz nem is híztam. Az étvágyamon semmit nem vettem észre.

A sluszpoén, hogy ma nap kaptam egy e-mailt, hogy fizessek 1970.- Ft postaköltséget, mert nem vettem át a terméket! Nagy rend lehet a kimutatásukban!!!

Visszaírtam, most várom a választ. De szerintem az egész tabletta egy nagy humbuk. Az erős hit és a placebo hatás az ami fogyasztott esetleg valakit is.

2012. jún. 8. 19:46
Sziasztok! hát sajnos én is későn találtam rátok.Szintén decemberben küldtem vissza nekik a bogyókat, és azóta én se kaptam semmit se.Egyszer sikerült elérnem Őket telefonon, akkor azt mondta a Hölgy hogy visszatelefonálnak.Na azóta is keresnek :) írtam arra a címre amit itt megadtatok, talán arra reagálnak
411. janbor (válaszként erre: 380. - Hurikata)
2012. máj. 27. 16:16

hurikata írod:contact@activefoodsupplements.com

Erre a címre írjatok, ezt olvassák.

Nekem sikerült visszakapnom a pénzemet! Azt kell mondanom, hogy ügyes vagy. Nékem olyan feltételeket támasztottak amelyek a hírdetésben,reklámban nem voltak.Milyen címen vonnak le kezelési költséget?Írják, hogy:negativen elbiraltuk az Ön általl küldött

reklamaciót.Majd egy másik emailben: a reklamációs levelét pozítivan elbírálták.Hogy is van ez- általános alsó tagozat.-és még minket oktatnak.

2012. máj. 14. 22:03

sziasztok!

érdekelne hogy akik itt hozzászóltak hogy nem fogytak, azok mennyire kövérek? úgy értem vannak itt hozzám hasonló 130kilós monstrumok is, vagy a 65 kilós lányok pityeregnek hogy nem fogynak le 3 kilót? Már majdnem rendeltem amikor rákerestem neten, ide találtam és ez alapján most akkor mégse, de azért biztos ami biztos írjátok már le h tök kövérek vagytok és úgy nem használt semmit :)

2012. máj. 9. 10:54

A Cabbage Forte is csak 1 nagy ÁTVERÉS!!!!!!!!!!!!!!!!

3 hete szedem , és 1 g-ot sem fogytam, 1000-1100 kal mellett sem!

Reméélem visszaküldik a pénzem, ha hazamegyek, azonnal postázom vissza a forgalmazónak!

Micimackó a Kerekerdőből

2012. ápr. 5. 14:31

Sziasztok!

Mi is futunk a pénzünk után a fogyasztóvédelemnek írtunk, akik átirányítottak az európai fogyasztóvédelmi központba. Onnan azt a választ kaptuk, hogy a lengyelországi cím is közvetítő a cég comoron szigeteken van bejelentve és ott már nincs hatáskörük. Lehet hogy nem pontos a sziget neve de az eleje jó. Jelenleg itt tartunk, ha többet tudok írok.

407. Tüke63 (válaszként erre: 406. - Nildike25)
2012. márc. 27. 19:17

Bombázni kell őket, pl. az 1-408-8950 telefonon, lehet fenyegetni a Fogyasztóvédelmi Felügyelőséggel!

A másik eszközöm az volt, hogy az [link] honlapon az egyébként mindig ugyanazon hozzászólásokhoz hozzáirtam az én leleplező szövegem, volt hogy naponta többször is, mert mindig kitörölték!

De munkám eredményes volt, visszakaptam a pénz 90%-át Lengyelországból.

Sajnálom, hogy nem jegyeztem meg, de már egy újabb néven megy tovább a népbolondítás, ne üljetek föl az ilyeneknek!

2012. márc. 25. 23:11

Sziasztok!

A mai napig nem kaptam vissza a pénzemet, a decemberben visszaküldött csomagért.

Látom új oldalon jelent meg a szélhámos cég.

Nézzetek utána,mielőtt rendeltek, mert én így buktam el 19 900 Ft-ot.

405. Tincsi69 (válaszként erre: 404. - Tüke63)
2012. febr. 21. 18:09

Szia!

Én ugyanígy bosszankodom a hülyeségemen, mint Te, nekem azóta ott lapul a szekrényben a tabletta, de szerencsére négy hét alatt sikerült 4-5 kilót lefogynom, na nem a Weight Losstól, hanem attól, hogy számolgatom a kalóriákat, nem eszem kenyeret, édességet, pár napja elkezdtem egy kicsit mozogni is.Az a jó, hogy a kolléganőmmel összefogtunk, és biztatjuk egymást, minden nap megbeszéljük, hogy másnap mit fogunk enni /saláta, főtt tojás, egy kis csirkemell, natúr sült hal, joghurt, zabpehely/. Nagyon kiváncsi lennék, hogy mi lehet ezeknek a tablettáknak az összetevője, mert nem merem őket beszedni! Hol lehetne ezt bevizsgáltatni?

404. Tüke63
2012. febr. 21. 16:03
Magam sem értem, hogy lehettem olyan marha, hogy rákattantam arra a hirdetésre, ami a Weight Loss tablettát reklámozta! Az tévesztett meg,hogy természetes eredetű növény, ill. gyümölcs tartalommal hírdették. Sajnos későn leletem rá erre a fórumra, mert addigra már túl voltam a "majd szétszakad a fejem" és a "majd megpusztulok, úgy fáj a gyomrom" állapotokon. Épp ezek miatt a jelenségek miatt kezdtem utána nézni a tablettának és sikerült ledöbbennem! Egy másik honlapon valaki bebizonyította, hogy a fényképeket más, fogyással foglalkozó honlapokról másolták, azok nem is magyar emberek(!) és a Medical Health News honlap is egy nagy kamu(!), csak a rendelés felvételt kezeli! Olvassátok el a hozzászólásokat, talán felébred bennetek a gyanú! Én nem éppen dícsérőn írtam oda többször, másnapra mindig eltűnt! Ugye most már értitek, hogy miután a "Slim Greenline" egyre büdösebb lett, "Weight Loss" néven folytatódott az átverés! Ha csak koffein, mint ahogy több helyen olvastam, örülhetünk! Bár így is jó nagyot tud rúgni a szervezeten, nem csoda, ha aktívabb és étvágytalanabb vagy! De mi van akkor, ha más károkozó is van benne? Hol a híres EU a hülye előírásaival, hol az élelmiszerbiztonság, hol a fogyasztóvédelem??? Sok disznóságot követnek el manapság, de ha azt a testünkkel teszik bizony nagyobb szigorúságot várnék el, és az ilyen csalókat mielőbb ki kellene pöckölni az országból!!! Én is a pocakomtól szerettem volna megszabadulni, de higgyétek el, a mozgás a legegészségesebb megoldás!
403. Ferengi (válaszként erre: 396. - Tincsi69)
2012. febr. 13. 12:03

Sziasztok!

Weight Loss tablettát vettünk és szedtünk a párommal. Mindkettőnknél kb 4-6 nap után a nyaki részen, az arcon főleg a szem környékén, és a csuklón, kézfejen viszkető kiütések jöttek elő. Feltételezem valamilyen a allergiás tünet egy összetevőre.

Visszaolvastam itt a fórumon és látom másnál is volt hasonló tünet, tehát ez nem véletlen.

A szer szedését azonnal abbahagytuk, remélem gyorsan kiürül a szervezetünkből ami ezt okozta.

Hozzáteszem: valóban csökkentette az étvágyat, a farkaséhség érzet elmúlt, energikusabbá tett. A fogyásról így 1 hét után természetesen nem tudok még mit írni. (Lehet hatott volna, lehet nem.)

Aki elkezdi szedni, szerintem próbáljon ki kisebb dózist és csak utána vegye be a teljes napi adagot ha megbizonyosodott, hogy birja a szervezete.

... nekünk a párommal meg marad a nehezebbik út, a testmozgás.

2012. febr. 5. 20:40

Sziasztok!

Olvassatok bele az alábbi fórumba is:

Ismeri valaki a Weight Loss kapszulát?

401. Nildike25 (válaszként erre: 380. - Hurikata)
2012. febr. 5. 08:51
Sajnios ez az email cím már nem elérhető.....nem ismeri fel a rendszer
400. Nildike25 (válaszként erre: 387. - Moore007)
2012. febr. 5. 08:48

Szia!

Próbáltam írni az általad megadott email címre,sajnos nem ismeri fel a rendszer.

Lehet,hogy már nem létezik ez a cím?....

399. Nildike25 (válaszként erre: 389. - Piros59)
2012. febr. 5. 08:35

Szia Piros!

Sajnos én is így jártam.Nem érem el őket telefonon.Egszer,amikor sikerült,azt ígérték postán küldik az összeget,és nem baj,hogy nem adtam meg számlaszámot.Akkor egy intelligens fiatalember vette fel a telefont.

Dec.elején visszaküldtem a dobozokat stb.

A mai napig nem kaptam vissza a pénzemet.

Üdv

2012. febr. 5. 08:31

Sziasztok!

Kincsi! Én is akkor küldtem vissza a csomagot.Egyszer sikerült őket elérnem telefonon.Ígérték postán küldik,mert nem adtam meg számlaszámot.

Azóta is várom a pénzemet.

Ja és nem használt semmit a szer....

Jó kis tanulópénz.

Azért jó lenne valamit tenni a csalók ellen.

Üdv

Nildike

397. mikildi
2012. jan. 31. 18:35
Sziasztok!Még nem szólaltam fel , de kérdésem van, van e valakinek elfekvő Slim Greenline 700-s bogyója.Én elmondhatom, most vettem be az utolsó szemet. Novemberben kezdtem el szedni, de egy pár napot kivéve csak egy szemet vettem be. Nekem bejött,mert 10 kg-t leadtam. Azért valószínűleg az is besegített, hogy változtattam az étrendemen. Előre is köszi.
2012. jan. 29. 00:00

Sziasztok!

Én is megrendeltem meg a Weight Loss tablettát, de szószerint az volt a folyamat, amit Ti leírtatok.

A rendelés másnapján felhívott egy nő, hogy egyeztessük a szállítási címet, és ajánlott még egy dobozzal 4000-5000ft között, de sajnos már előtte megrendeltem két dobozzal 19.800 Ft-ért.

Ekkor volt az első gyanum, hogy rejtett számról hívott, el is döntöttem, hogy lemondom a rendelést, de interneten, nem tudtam.

A következő nap jött egy sms, hogy postázták.Felhívtam azt a telefonszámot, de csak a futárszolgálatot értem el az közelte, hogy már eljött az áru, ha nem kérem, ne vegyen át.

Balszerencsémre, a szomszédasszonyom jót akart, és mire hazaértem a munkából átvette a csomagot.


A dobozban természetesen semmi számla, se magyar cím, se telefonszám, csak az előző hozzászólásokban leírt lengyel cím.


Másnap nem mertem elkezdeni szedni, most már 4 szemet megettem, de félek, nehogy valami egészségre ártalmas dolgot szedjek be.

Nem tudom ettől van-e, de nekem is lettek kiütések a nyakamon,illetve az arcomon és fájt a gyomrom, de az is igaz, hogy mellette, nem is nagyon ettem.

Ja és még egy negatív tapasztalat, hogy írtam a web oldalra negatív véleményeket, amik másnapra mind törölve lettek.

Hát ennyit az én hülyeségemről, megfizettem a tanulópénzt, hogy mégegyszer nem rendelek semmit.

Remélem mások is tanulnak belőle.

Sok sikert mindenkinek a fogyókúrához.

395. Kincsi (válaszként erre: 389. - Piros59)
2012. jan. 21. 12:06

Kedves Piros!


Én még a következő hetet meg várom!

Ha nem kapom vissza a pént akkor tehetnénk közös feljelentést a Fogyasztóvédőknél!

Lennél a szó vivő?

Biztos csatlakozna hozzánk még jó pár ember akiket ez a cég át vágott!


Üdv: Kincsi

394. Kincsi
2012. jan. 21. 12:01

Figyelem a SLIM GREENLINE 700 megszünt!

Helyette WEIGHT LOSS néven hirdetik a csalók tovább ezt a terméket!

393. Kincsi
2012. jan. 18. 10:30

Sziasztok! Én december 7.-én vissza küldtem a csomagot! 1 hete fel hívtam öket és azt mondták látják és elfogadták a vissza fizetési kérelmemet és ,hogy küldik a pénzt!

Azt szeretném meg tudni,hogy járt e már valaki így mert itt az elözőekben azt olvastam ,hogy volt aki 2 héten belül vissza kapta a pénzét!

Én már 1.5 hónapja várok rá! Most már nagyon ideges vagyok, és egyre inkább át verésnek érzem a dolgot!

2012. jan. 17. 14:22

Slim Greenline 700 reklamáció!

tel:

0614088950


Lengyelország-Varso-ba kell visszaküldeni az üres dobozokat, levelet írni, valóban bankszámlaszámot, nekem visszaküldtek két doboz árát!!!

Telefonon megadják a pontos címet!

Az oldaluk már nem is létezik!!!

2012. jan. 15. 19:52

Szia !

Én is rendeltem 2 doboz slim greenline-t, beszedtem és híztam 2 kg-ot. Ezek után nem tudom ajánlani. Köszönöm a pénz visszatérítési tájékoztatást, élni fogok vele.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook