Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Futók! Hogyan vettétek rá magatokat, hogy nem szégyelljétek magatokat mások előtt? Illetve hol az ideális hely, ahol futni lehet? fórum

Futók! Hogyan vettétek rá magatokat, hogy nem szégyelljétek magatokat mások előtt? Illetve hol az ideális hely, ahol futni lehet? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 13. 19:16
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Mindig arra gondolok, hogy "Ne nézzél, csináld utánam!":-) Pedig van rajtam is bőven felesleg, mégis futógatyában futok, de nem érdekel...
2011. szept. 2. 10:24
Koszi mindenkinek a valaszt, nagyon hasznosak.
19. bc8bec3b9b (válaszként erre: 15. - 4c30444687)
2011. aug. 30. 16:01
de hasznos:-D
18. 432d0af620 (válaszként erre: 16. - Dolores007)
2011. aug. 30. 15:12
detto, csak Én az UTE-ban futottam :-D
17. lilura (válaszként erre: 16. - Dolores007)
2011. aug. 30. 14:30
Hát akkor? Az izmoknak jó az emlékezetük :). Befektetett energia nélkül nincs eredmény ;).
16. Dolores007 (válaszként erre: 12. - Lilura)
2011. aug. 30. 14:26

Tudom, anno futottam a KSI-ben.

Most viszont olyan lusta vagyok, hogy örülök, hogy a babától nem tudok menni. :D

2011. aug. 30. 14:25
CSak akkor szégyen, ha kergetnek :)
14. Lanvin
2011. aug. 30. 14:24
Nem ismétlem meg, amit a többiek írtak, mert ha te szégyennek érzed, mondhatja akár 100 ember is, hogy ne foglalkozz a külvilággal, nem fog egy-kettőre megváltozni a szemléleted. Ellenben ha ennyire zavar, akkor vagy indulj el kora reggel, amikor szinte senki nincs az utcákon, vagy hallgass közben zenét, és akkor legalább nem hallod az esetleges beszólásokat, vagy ne fuss. :) De ha mindenképpen futni akarsz, akkor ne kattogj az emberek ostobaságán, hanem kapd fel a cipőd, keress egy kicsit kihaltabb környéket, és hajrá! ;)
2011. aug. 30. 14:22

Szerintem se szégyelld magad!!!

Akik beszólnak, meg megbámulnak, vagy bármi hasonló, igazából irigyek az akaraterődre, hogy elkezdtél mozogni. Akik meg futnak, azok meg aztán pontosan tudják, mennyit vesz ki az emberből, illetve mennyi plusszt ad, tőlük inkább semleges, vagy elismerő pillantásokat fogsz kapni.

És igenis légy büszke arra, hogy nem kanapékrumpli vagy!!! (Ez amúgy egy nagyon jó kifejezés, bár sosem hallottam korábban.)

12. lilura (válaszként erre: 11. - Dolores007)
2011. aug. 30. 14:21
Akkor fuss, hogy büszke lehess magadra :) Igazán formás combokat csinál ám ;)
11. Dolores007 (válaszként erre: 6. - Lilura)
2011. aug. 30. 14:17
Én kanapékrumpli vagyok és szégyellem magam. Ha futnék, azt biztos nem szégyellném.
2011. aug. 30. 14:15
az a szégyen, ha otthon tespedsz, hízol és nem teszel ellene semmit.
2011. aug. 30. 14:03
Miért kellene szégyellned magad?Én is futok ,bár nagyon félek a kutyáktól,így módosítanom kellett az útvonalamat.A legegyszerűbb,a legolcsóbb sport,csak egy jó cipő kell hozzá:-)) Bátran kezd el!:-)
2011. aug. 30. 14:01

Először nagyon szégyelltem én is, nagyon rossz volt, mindenki megnézett, meg utánam kiabált hogy gyorsabban meg ilyenek...aztán egy idő után meguntam, aztán ha utánam szóltak akkor megjegyeztem hogy fusson utánam meglátjuk ki a gyorsabb...szerintem ehhez kell egy kis irónia is, és igazából nem neki kéne beszólnia, mert te teszel az egészségedért, és igazából rá is ráférne...csak ő lusta, így te még büszke is lehetsz magadra :)

én falusi helyen lakom, így én az utcákon szoktam futni, de szerintem valami parkban lenne a legjobb vagy nem is tudom, én szerettem itt futni az utcánkon, csak sajnos most én abba hagytam, és nehezen veszem rá magam megint... :S

7. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Tökvirág)
2011. aug. 30. 13:58

Nehogy szégyelld!!!

Attól függ milyen adottságú a hely ahol élsz. Városokban vannak olyan helyek, ahol rendszeresen lehet látni futó emberek. A mellettünk levő városban egy szigetre jártunk régen.

Kisebb településeken faluszélen.

Nálunk itt van a Dunának egy leágazása, és mellette futok a töltésen.

2011. aug. 30. 13:56

Én soha nem szégyeltem a futást, szégyeljék csak magukat a kanapékrumplik :) Hiszen tudjuk, a leglassabb futó is gyorsabb náluk :) legyél Te is büszke magadra, sportoló vagy :)


Futni bárhol lehet, csak jó cipő kell hozzá:).

2011. aug. 30. 13:56
Nem tudom, hogy hol laksz, de olyan helyen fussál, ahol mások is szoktak és akkor nem annyira kellemetlen. Szerintem minden csoda 3 napig tart, te sem fogod már a 3. futás után kellemetlenül érezni magad, nem kell törődni másokkal.
2011. aug. 30. 13:53

Én eleinte kutyasétáltatásnak álcáztam a futást, és csak akkor futottam, amikor senki nem látott. Szégyelltem a futást nagyon én is. Aztán valahogy kialakult, hogy nincs ezen szégyellnivaló, sőt!


Csak az első pár alkalom a nehéz, utána meg majd látod, milyen büszke leszel magadra!

3. simple (válaszként erre: 1. - Tökvirág)
2011. aug. 30. 13:51
Miért kellene szégyellni magát bárkinek, aki elmegy futni? Szégyellje inkább az, aki nem megy!
2. agis
2011. aug. 30. 13:50
Margit sziget, Bp.
2011. aug. 30. 13:49
Futók! Hogyan vettétek rá magatokat, hogy nem szégyelljétek magatokat mások előtt? Illetve hol az ideális hely, ahol futni lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook