Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Átverés? Dolgozik nekik valaki? fórum

Átverés? Dolgozik nekik valaki? (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés)

2011. aug. 30. 13:09

Jelentkeztem egy otthoni munka hirdetésre. Ezt az e-mailt kaptam:

Kedves Érdeklődő!


Köszönöm a megkeresést!


Mivel a hirdetésem felkeltette figyelmét, gondolom dolgozni szeretne, és nem utolsósorban pénzt keresni vele. Ez a munka nem jár semmiféle kötelezettséggel, Öntől függ, hogy elkezdi vagy sem.

Másolási és hirdetési munkával foglalkozom a neten és igen jó módszer, ha gyors pénzpótlásra van szükségem, melyet Önnek is, vagy bárkinek ajánlok.


Kérem, figyelmesen olvassa el az alábbi informáló levél tartalmát és meglátja, érdemes időt szánnia rá!

A munka lényege, hogy gyakori hirdetéssel gyakran jut készpénzhez, ez e-mail küldések és másolások sorozatával érhető el!

Hirdessen minél gyakrabban, akár naponta, de lehet többször is, kinek mennyi az ideje, ez a mozgató rugó.

Jól működő rendszer, amennyiben ezzel a lehetőséggel élni szeretne, küldje vissza a csatlakozó lapot!

Ha további kérdései vannak, nagyon szívesen válaszolok rájuk minden kötelezettség nélkül.

Ha most nem tud dönteni, később is nyugodtan visszatérhet.

Várom, bármi is legyen a válasza!

Mellékelten küldöm a tájékoztatót!


500ft-ot (2eurót) kéne fizetni. Cégnév nincs.

Nekem gyanús de attól függetlenül jól hangzik.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook