Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Titok, avagy hogy induljunk el az önismeret útján fórum

A Titok, avagy hogy induljunk el az önismeret útján (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A Titok, avagy hogy induljunk el az önismeret útján

1 2 3 4 5 6
2017. márc. 18. 13:35
én is foglalkozom ezzel a témával mert véletlenül sok esetben észrevettem, hogy működik a bevonzás. látom van aki ebben már nagyon jártas ezért kérdezném hogy ha teljesen véletlenül (mert sokat gondolkoztam erről a dologról) bevonzottam valami rosszat tudatosan jó gondolatokkal ezt semlegesíthetem? köszi ha válaszoltok.
177. a03dd05915 (válaszként erre: 170. - Brig9)
2017. márc. 18. 08:28
Nekem így lett új tűzhelyem.:)
2011. nov. 19. 15:35
Véletlenek pedig: vannak, vagy nincsenek?!
2011. okt. 20. 14:38

Sziasztok:*)


ügyesek legyetek, ez a dolog használ:) Mármint a pozitív gondolkodás, nekem is bejött már azelőtt is, hogy a könyv megjelent....Tudom , ha valami nagyon nem jó az életembe, akkor is hamarosan jön valami jó. Bizony mindig így lett:)

2011. okt. 20. 13:36
kelj fel és járj...fürdőszoba, a fal függőleges,fénylő izé a függőlegesen,neeem csempe!tükör,t.ü.k.ö.r!nézz bele ne félj,aki ott van,az a másik,"csíkos pizsomában"nem nem te vagy hanem a Tigryss két SS Y.
173. tundike77 (válaszként erre: 172. - D43485a76e)
2011. okt. 4. 13:20
köszönöm az ötletet,ki fogom próbálni fizetés után :)
172. d43485a76e (válaszként erre: 171. - Tundike77)
2011. okt. 3. 21:03

Az anyagi gyarapodáshoz:

"Szeretem és elfogadom a pénzt, az Universum végtelen gazdagságából, nekem is jut bőven."

"Élvezettel költöm és ezerszeresen kapom vissza."

Sok ilyen van, csak keressetek, vagy találjatok ki magatok!

Mindig mondom, hogy a legfontosabb: ezek - és egyéb hasonlók kimondásakor - JÓ ÉRZÉS TÖLTSÖN EL!

Ekkor működik.

Egy érdekes kis gyakorlat a "gazdagság tudat" erősítéséhez:

Vegyél magadhoz mondjuk 10, 20 vagy 50 ezer forintot, kinek hogy van lehetősége, amely összeg valóban olyan legyen, hogy ha elköltenéd, nem lenne "tragédia".

Ezzel a pénzzel a zsebedben, vagy a tárcádban menj el egy bevásárlóközpontba és kezd el a "gazdagság sétát".

Na, mi ez?

Olyan üzletekbe mész be, vagy olyan kirakatokat nézegetsz, ami az érdeklődési körödnek megfelelő, tényleg szívesen vásárolnál az ottani termékekből.

Nézelődsz és közben a következő gondolattal - és jó érzéssel - tekintesz a tárgyakra (aminek az ára belefér a keretedbe), "Ezt is megvehetném, ha akarnám. Telik rá. (De most nem kell. - ez opcionális)"

Így sétálgatsz fél órát - egy órát (ezt jó egyedül csinálni) és ez alatt az idő alatt érezd, hogy lehetőséged van bármit megvenni!

Persze, közben nem kell egy forintot sem költened, annak semmi jelentősége. Csak erősítsd magadban: "Milyen klassz! Ebből kétféle színűt is vehetnék, ha akarnék." "A drágábbik fényképezőgépet is megvehetném, mert telik rá." Stb.Stb.

Gyermekinek tűnik? Lehet. Mint minden jól működő dolog. Higgyétek el, frenetikus hatása van a gazdagság, a jólét frekvenciájának erősítésére.

Drága, költséges, megvalósíthatatlan módszert javasoltam?

Nem. Egy játékot. Egy nagyon szórakoztató de nagyon komoly és jólétre vezető játékot.


(Úgy-e a szituáció ismerős, csak ellenkező előjellel...? Ezt se, azt se, mert nem telik rá. Na, ez pedig a "semmire nem telik"-et vonzza be.)


Hetente egyszer-kétszer javasolt megcsinálod ezt a "gazdagság sétát".

Sok sikert hozzá!

2011. okt. 3. 13:26

nagyon ügyes vagy :) igen a negatívokkal nagyon vigyázni kell,de ezt hamar megtanulja az ember...

én is most készülődök kívánságlistát írni,anyagilag gyarapodni akarok :)

170. Brig9
2011. szept. 30. 18:29

Hát ez nagyon jó, ahogy az előző hozzászólást elküldtem telefonált a párom, hogy felajánlotta a nagybátyám, hogy kölcsönadnák a felesleges fagyasztójukat, amíg mi nem veszünk!

Kb. két hete azt mondogatom, hogy nemsokára lesz fagyasztónk! Pedig nagybátyámnak nem is mondtam, de lehet, hogy a nagymamámnak igen!

És ezt megint nem direkt vonzottam!

Mostmár csak adrágámat kell meggyőzni, hogy fogadjuk el! De menni fog ez is! Nem örült az ötletnek, de nem szeretnék semmi negatívat írni! Aki ismeri a vonzást, az tudja, miért! :)

169. Brig9
2011. szept. 30. 18:15

Egyébként én is használom(hú ez egy nagyon csúnya magyar szó)a vonzást! A mindennapokban is! Olyan apróságokat be tudok vonzani! Imádom!!! :)

És mindig csak akkor esik le, hogy ez a vonzás, mikor megtörtént! Pl.: valamelyik nap lusta voltam nagyon elképzeltem magamban ahogy a néni, akihez készültem azt mondja, már bekente a lányom a kiütéseim.... és láss csodát odaértem és a néni azt mondta, elfogyott a kenőcse és csak holnap van orvos, aki felírja Neki! És ilyenkor esik le mindig, hogy hát ez a vonzás törvénye!

A páromat is én vonzottam be, de de őt tudatosan! Még nem is ismertem Őt, mikor elképzeltem, hogy milyen párt szeretnék magam mellé! Egyedül nevltem akkor még a kisfiam és igazi családra is vágytam! Elképzeltem mindezt és nem is ismerkedtem egy évig férfiakkal, mert tudtam, hogy nekem van párom és egyre közeleg az idő, hogy találkozzunk! Új munkahelyet is szerettem volna, azt viszont konkrétan tudtam, hogy melyiket! Addig jártam be arra a helyre és mondogattam a vezetőnek, hogy nagy szükségem lenne az állásra, míg végre lett hely! És felvettek! Ezen a helyen ismertem meg a párom is, akire egy évet vártam:)Mostmár egy éve együtt is élünk! A kisfiam imádja, apjának tekinti! Tehát, lett családom, párom, munkám! Tehát a vonzzás működik! És figyelni kell a lehetőségeket! Mert semmi nem pottyan azöledbe, csak kapsz rá esélyt, hogy megszerezd!!! És ez nagy dolog ám!

Egyébként volt kis kívánság táblám i! Imádtam! Fényképek voltak rajta! Pl. családról :) Minden reggel mikor felébredtem ezt láttam

168. Brig9 (válaszként erre: 138. - 5edbf6195d)
2011. szept. 30. 17:58

Szerintem a vonzásnak nagyon is sok köze van Istenhez!

Én hiszek Isten létezésében, hatalmában!

Lehet, hogy hülye példa, de Jézus (aki ugye Isten fia)hogyan állította talpra a bénát stb....?

Energiával! És a vonzás is az energián alapszik!!!

Ez így rövid magyarázat, ha érdekel hosszabban is beszélgethetünk róla :)

2011. szept. 16. 20:57

A legtöbb ember harcnak fogja fel az életet, holott játékról van szó, ám egy olyan játékról, amelyet a szellemi törvények ismerete nélkül nem lehet eredményesen játszani.

Az élet egy játék, melyet egy mindent átfogó Tudat talált ki, és játszik el az én örömömre.

Az idők kezdete óta létezem. Az élet örök játékában születésem csupán egy új szakasz kezdetét jelenti.

Az élet arra szólít fel, hogy az egész Teremtéssel játsszam, a Teremtéssel, amelyben élek, amely meghatároz engem, s melyet én is meghatározok.

166. 0fe386f42e (válaszként erre: 161. - Andika751)
2011. szept. 15. 20:03
Szerintem kérheted. Már hogy ne kérhetnéd!!!!
165. 0fe386f42e (válaszként erre: 158. - 5edbf6195d)
2011. szept. 15. 20:02

Igen, igazad van ezekre is vonatkozik, de pl a megfelelési kényszer és a társfüggőség is függőség.


Én a nehézségek előtt is alázattal hajlok meg, tudom, hogy bár nehéz elviselni abban a pillanatban, de a javamat és a fejlődésemet szolgálja.

2011. szept. 15. 17:21

Sziasztok!

Bocsika. Kicsit el voltam veszve. Új lakás, költözködés stb...

Nemrég kezdtem el olvasni a könyvet. Valahogy nem megy olyan könnyen, mint gondoltam. Lehet, ha jobban haladok majd vele, akkor ez megváltozik. Kicsit megfontolt vagyok egyébként is mindenben, szóval gondolom nem csoda, hogy nem megy a legegyszerűbben.

Nektek milyen gyorsan "állt át az agyatok"?

163. 7e992805d2 (válaszként erre: 161. - Andika751)
2011. szept. 15. 16:15
Bevonzani csak magadnak tudsz, neki nem.
162. Ditta67
2011. szept. 15. 13:26
Szerintem igen.Én szoktam a gyerekeimnek kívánni és általában sikerül.Egyébként nem titkolom előlük mit kivántam,hátha ők is követnek.Sok beteg emberrel vagyok kapcsolatban.A hozzáállásukbó lehet látni mit kívántak maguknak és milyen kimenetele lesz a betegségüknek.
2011. szept. 15. 12:38
szerintetek neki is kérhetek, hogy jobb legyen?
2011. szept. 15. 12:37

viszont a férjemnek meg egyre rosszabb a munkahelyén, pedig ő azután igazán pozitív!!!


pl. nem engedik el szabira, stb.

2011. szept. 15. 12:35

sziasztok!


van egy jó tapasztalatom!

Január óta dolgozom újra, előtte gyesen voltam, és jó a munkám is, amit csinálok.

Az egyik kolleganőm terhes lett és úgy volt, hogy át kell vennem a munkáját, nagyon nem akartam, mert távol áll tőlem az ő területe, de tudom, hogy ha a nemre kincentrálok, akkor pont azt fogom bevonzani.


Így mindig azt mondogattam, hogy én ezt fogom csinálni, mert ezt akarom és tudom és szeretem is, és elképzeltem, ahogy a másikra felvesznek valakit, után letudtam a dolgot, és próbáltam nem fogllakozni vele.


És így lett, nem nekem kell!!!

158. 5edbf6195d (válaszként erre: 157. - 0fe386f42e)
2011. szept. 15. 10:28

Érdekes nekem nem a függőségek jutnak eszembe.

Ez olyan, mint az a mondás, hogy minden, amibe nem halsz bele, csak megerősít....

Tehát köszönetet kell mondani az élettől kapott pofonoknak ha azokból tanulunk, mert akkor minket szolgálnak.

Bármilyen pofon, fáj, de köszönjük meg.

Viszont nem szabad hagyni, hogy bármi is uraljon és fogva tartson minket, pl. a félelem, vagy másoknak való megfelelési kényszer...nekem ez jut eszembe.

157. 0fe386f42e (válaszként erre: 154. - D43485a76e)
2011. szept. 14. 20:02
Igen jó gondolat! Nekem a függőségek jutnak eszembe róla...
156. tundike77 (válaszként erre: 154. - D43485a76e)
2011. szept. 14. 08:13
ez nagyon jó :)
155. 5edbf6195d (válaszként erre: 154. - D43485a76e)
2011. szept. 13. 22:16
nagyon jó gondolat, szuper !!!
2011. szept. 13. 22:06

"Minden méltó arra, hogy a szolgálatomra legyen,

de semmi sem ér annyit, hogy uralkodjon rajtam."

Egy másik fórumban leírt hozzászólásomból hoztam át ide,

úgy gondoltam, igen ide való.

153. 0fe386f42e (válaszként erre: 146. - 5edbf6195d)
2011. szept. 13. 19:21
Már írtam is az olvasnivalóim listájára. :-) Könyvtárból olvasok, úgy minden megszerezhető, ingyen :-)
152. 7e992805d2 (válaszként erre: 151. - Andika751)
2011. szept. 13. 13:25
Rátapintottál a lényegre :-)
151. andika751 (válaszként erre: 149. - 7e992805d2)
2011. szept. 13. 11:07

igen, én is erre gondoltam, hogy ha pozitívan látom a dolgokat, ami már egyre jobban megy, és hálás tudok lenni a jelenlegi dolgaimért, helyzetért, illetve meglátom a jó oldalát is, akkor sokszor észreveszem, hogy nagyon sok minden jól alakul!!!


És ami még jó, hogy eddig lehet nem is vettem észre a jót, mert nem is figyeltem rá eléggé, most, hogy tudatosabban figyelem a dolgokat, jobban meglátom az apró változásokat is és ez tölt.

150. andika751 (válaszként erre: 148. - Tundike77)
2011. szept. 13. 11:04

köszönöm a biztatást!


most történt egy-két pozitív dolog, nem nagy pl. a pénz terén, aminek nagyon örülök!

149. 7e992805d2 (válaszként erre: 147. - Andika751)
2011. szept. 13. 08:29

Amire még figyelned kell, hogy ne akarj túl konkrét dolgokat kívánni, mert az élet furcsa vicceket űz néha, mondok is egy példát: Én elkezdtem arra koncentrálni, hogy üres a postaládám nem jönnek a csekkek...egy kis idő múlva nem is jöttek, telt múlt az idő aztán azért mondom ez így nem jó :-) Felhívtam az egyik szolgáltatót, hogy mi van, hát ők kiküldték a csekket.


Tudjátok mi volt? Új postás lett és egy másik postaládába dobálta a leveleinket, ami egy üres lakáshoz tartozott, így senki nem nézte...de végül kiderült és 2 havi be nem fizetett csekket egyszerre adhattam fel :-) Persze jót röhögtem rajta utólag, azóta jobban figyelek, hogy mit és hogyan kívánok.


Szóval első sorban a pozitív gondolkodásra és arra koncentrálj, hogy érezd jól magad :-)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook