Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem múlt el a fertőzésem? fórum

Nem múlt el a fertőzésem? (beszélgetős fórum)


14. yousei (válaszként erre: 11. - 6b006fc769)
2011. aug. 29. 16:27
Nagyon nem is használok ilyen gumis dolgokat. Gumikesztyűt egy évben kb kétszer.
13. yousei (válaszként erre: 12. - Kitrákotty)
2011. aug. 29. 16:27
Köszi. Oks, erre gondoltam, miután vége a miki-szezonnak, csak kíváncsi voltam.
12. kitrákotty (válaszként erre: 10. - Yousei)
2011. aug. 29. 16:26

vizsgálat és kenettenyésztés nélkül sajna kicsi az esély, hogy elsőre jó gyógyszert ajánl/tanácsol, még az eü-s is.


a megoldás, hogy orvoshoz mész.

2011. aug. 29. 16:25
egyéb gumis dolgokra hogyan reagálsz?
10. yousei (válaszként erre: 8. - Kitrákotty)
2011. aug. 29. 16:20
Igen, nőgyógyász mondta, csak máshogy írtam. Csak hallottam olyanról is, hogy van ilyen óvszerallergia. Amúgy kajakra más tüneetm nincs. Nem érzékeny belülről. Nem fáj, semmi. Csak kívül. Nincsen megdagadva sem:S
9. 6b006fc769 (válaszként erre: 6. - Yousei)
2011. aug. 29. 16:18
senkié nem örül... viszont "jobb helyeken" azért tenyésztést csinálnak a kenetből. persze lehet a tünetek alapján hasra ütés szerűen is gyógyszert írni, ami mondjuk az esetek nagy többségében használ, de szerintem ezzel a antibiotikum-canesten kúrával az a baj, hogy az egyiket kipusztítja a másik javára és újra és újra:(
8. kitrákotty (válaszként erre: 6. - Yousei)
2011. aug. 29. 16:18

az egészségügyis az nőgyógyászt jelent?


mert ha nem akkor nem értem milyen alapon ad tanácsot!

7. kitrákotty (válaszként erre: 6. - Yousei)
2011. aug. 29. 16:17

Az, hogy egyszer hatott a cc, nem jelenti azt, hogy most is fog, ti. nem biztos (sőt!) hogy ugyanaz a bajod....


Ab-ból is többféle létezik, meg kell találni azt, aminek örül a szervezeted.

2011. aug. 29. 16:09
Egészségügyis tanácsára szedtem ezt. A jó múltkor elmulasztotta eme gondomat. Akkor elmentem az sztk-ba. Rossz gyógyszert írtak fel... Utána hívtam fel a kórházi dokimat, hogy valami nem stimmel. ÉS igen, rossz gyógyszert kaptam, Canesten combit ajánlott, és elmúlt. A szervezetem nem örül antibiotikum-kúrának:S
2011. aug. 29. 16:04

- lehet, hogy nem múlt el

- lehet. hogy gumiallergia

- lehet, hogy nem is (csak) gomba)

- 3 nap alatt gombától lehetetlen megszabadulni...

4. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Yousei)
2011. aug. 29. 16:01

amúgy azon kívül, hogy azt mondod "fertőzésem van", ill. gomba, százezer más dolog is lehet.


házi diagnózis helyett menj orvoshoz!!

3. kisj
2011. aug. 29. 16:01
nögyógyászat
2. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Yousei)
2011. aug. 29. 16:00

Igen, lehet hogy allergia.


De: honnan tudod, hogy a fertőzésed gomba volt? és honnan tudod, hogy jó rá a canesten-combi? orvosnál se voltál, ha jól értem.


három napos kúra gombánál? de még fertőzésnél is kevés!

2011. aug. 29. 15:58
Múlt héten használtunk gumit, akkor egy kicsit csípett. Előtte beteg voltam, antibiotikum miatt kellett használni. Utána kijött egy fertőzésem, amit lekezeltem canesten-combival, de a krémje nem használt (lehet az óvszer volt rám ilyen kellemelten hatással?). Három napja megint együtt voltunk, másik gumit használtunk, attól meg az egész úgy fájt, hogy abba kellett hagyni. Azóta is ég alul. Már csökkent valamelyest ez az érzés. Éppen megvan, így nem tudok dokihoz menni. Akkor mégsem múlt el a gombám? Egyéb tünetem nincs. Amikor befejeztem a három napos kúrát, akkor is csak minimális viszketés és érzékenység volt jellemző. Folyás semmi. Vagy lehet, hogy óvszer-allergiám van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook