Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tapasztalatok-Balogh Béla: A tudatalatti tízparancsolata fórum

Tapasztalatok-Balogh Béla: A tudatalatti tízparancsolata (beszélgetős fórum)


1 2
20. 5de92a1196 (válaszként erre: 18. - Icus)
2013. júl. 20. 21:07
Kedves Icus! Ez mindenkinél működik, nem kell spirituális alkat hozzá. Pozitív gondolatok is hatnak mindenkire, nem csak a negatív gondolatok. Idő és türelem kell hozzá,próbáld ki, nem veszíthetsz semmit, csak nyerhetsz általa:)
19. 5de92a1196 (válaszként erre: 17. - Margó1965)
2013. júl. 20. 21:03
Elsőre felhúz, mert olyanokat hallasz rajta amit nem úgy tapasztaltál meg életed során. De ha sokáig hallgatod, ez a "felhúzás" csökkenni fog, tudom, tapasztalat. minimum 8-10 hónap kell az első pozitív változások eléréséhez. Én most is hallgatom:)
18. Icus
2013. júl. 19. 12:16
Brátnőm a telójára töltötte fel, és rendszeresen hallgatja. Ő beszélt rá engem is . Néha néha meghallgattam, de nekem semmi tapasztalatom. Én nem vagyok ilyen "spirituális alkat" vagy minek is nevezzem... :)
2013. júl. 19. 12:05

Nekem egyben a 6 hónap nem volt meg. De a 4 símán, napi 5-6 alkalommal.Közben mindenféle érzéseim kerekedtek, néha szerettem volna tiltakozni...volt, hogy alváshoz hallgattam, hogy majd belealszom, de nem ment.Felhúzott.

Ezzel együtt én is pozitív agymosásnak tartom, ami soha nem árt! Nem tudom megítélni, hogy mi történt volna nélküle, de most kedvet csináltál hozzá, hogy újra meghallgassam.

16. michelle.r (válaszként erre: 15. - 5de92a1196)
2013. júl. 19. 11:49
Az enyémen is rajta van :). Nem állandóan, de sűrűn meghallatom.
2013. júl. 19. 11:40
Olyan van itt valaki, aki aktívan hallgatja a Tudatalatti Tízparancsolatát? Egyébként CD-ből átkonvertáltam mp3-ba és az mp3 lejátszómon is ez megy. (Jó, nem csak ez) :)
14. Csipkerózsika (válaszként erre: 13. - 5de92a1196)
2013. júl. 17. 12:29
Egyetértek.
2013. júl. 5. 11:04

Sziasztok!


Én kb. másfél éve hallgatom a CD-t, igaz anno 2008 ban is megvolt már, de csak néha hallgatam bele. A lényege a pozitív "agymosás" elve. Ami ebben az esetben áldásos az embernek. (nem úgy mint a médiákból ömlő szennyáradat)

Szerintem hatásos a CD. Csak rendszeresen kell hallgatni. Nem kell rá odafigyelni, nálam hónapokig egész éjjel is ment halkan. Szerintem JÓ. Persze, nem csodaszer. Nekünk is akarni KELL a változást. Akkor működik csak.

2013. márc. 23. 20:57

Sziasztok!

Én most töltöttem le Balogh Béla A tudatalatti tízparancsolatát. Remélem sikerrel járok, majd beszámolok, ha még aktuális! :)

11. Lady Avalon (válaszként erre: 10. - Mucmuc987)
2013. jan. 17. 21:19
Köszönjük szépen! Már csak a pénz bevonzásnak kéne működnie. :)
10. Mucmuc987 (válaszként erre: 9. - Lady Avalon)
2013. jan. 16. 00:39
Ez egy nagyon szép történet! Ez akkor azt mutatja, hogy működik a Tudatalatti tízparancsolata. Gratulálok Nektek!! Sok boldogságot!!
2013. jan. 14. 20:41

Én már több mint egy éve hallgattam napi rendszerességgel (főleg elalváskor és ez nagyon nyugtatóan hatott rám), amikor rátaláltam arra a férfira, akire mindig is vártam. A történetemben az a legszebb, hogy az derült ki róla, hogy ő is több mint egy éve hallgatta már rendszeresen.

Boldog vagyok, hogy így alakult az életem.

2012. júl. 20. 15:38

Néhányszor meghallgatni jó volt, de sokadjára már nem,fejfájdító.Olyan mint egy jó szám amit imádsz, utána elunod.


Egyszerűen elég csak optimistán élni és élvezni az életet.Mindannyian a magunk urai vagyunk, nem egy cd fogja meghatározni,hogy szerencsés lesz-e az életünk.

Az ember magát változtatja olyanná amilyen lenni szeretne.Többet ér egy jó társaság,jófej barátok :).

2012. máj. 21. 14:28
Nekem több CD-m is van tőle,de sajnos semmilyen hatással nincs rám,hiába hallgatom..
2012. máj. 21. 14:26

Még soha nem hallottam róla, de szépen köszönöm :)!Rákerestem youtube-on.

Lesz időm kipróbálni.

Olyan jó érzéssel tudja eltölteni az embert, megnyugtat.

5. Mucmuc987 (válaszként erre: 3. - Kakukkfű)
2011. aug. 30. 09:47
De jó is lenne! Balogh Béla nyilatkozta a "Gyorsan terjed a tudatalatti tízparancsolata" c. videón, h ha eléri a kritikus tömeget (700 ezer embert), aki hasonlóan tesz és gondolkodik, akkor ez kihat az egész társadalomra.
4. Mucmuc987 (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2011. aug. 30. 09:45
Ez igen! Csak így tovább!!
2011. aug. 29. 20:19

Én ma hallgattam meg a You Tube-on, nagyon jó!

Miután vége lett, arra gondoltam, hogy milyen jó lenne, ha leadnák főműsoridőben a TV-ben minden nap, az emberekre, társadalmunkra biztos nagyon jó hatéással lenne.

2. michelle.r (válaszként erre: 1. - Mucmuc987)
2011. aug. 29. 17:12
Nem hallgattam végig. De régóta hallgathatom. Minél többször, annál jobban kedvelem. csináltam a lemezről néhány másolatot, van a kocsiban, az irodában, rátöltöttem a laptopra, hogy bármikor hallgathassam.
2011. aug. 29. 14:12
Olyanok tapasztalatát várom, akik a könyvben szereplő előírás szerint legalább 6 hónapon keresztül hallgatták A tudatalatti tízparancsolata c. CD-t (napi legalább kétszer). Milyen változásokat hozott az életetekbe? Kérném szépen, csak olyanok írjanak, akik becsületesen végighallgatták a 6 hónapot, hisz ahogy a szerző is írja, ennyi idő után kezdenek materializálódni a változások az ember életében. Érdekelnének a pozitív és negatív tapasztalatok is (ha esetleg van ilyen). Köszönöm.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook