FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Tapasztalatok-Balogh Béla: A tudatalatti tízparancsolata

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Egyéb test és lélek témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

28. Barikád2013-11-09 00:05
OK, ha megvásároltad, akkor az első pontban igazad van.
Egyébként a szöveg és a CD is letölthető, BB nem ebből akar meggazdagodni.

"néha meghallgatja", annak nincs értelme.
Olyan, mintha lenne egy 20 kezelésből álló orvosi terápiád, és te néha elmennél arra, és panaszkodnál, hogy nem használ.

Mindenkinek igaza van, aki azt mondja, amit gondol. (Ezt a dumát fogadd el egy középkorú férfitól.)
(válasz michelle.r 27. hozzászólására)

27. michelle.r2013-11-08 23:39
Egyrészt nem ingyen van, adózott jövedelmemből vásároltam :p

Másrészt még mindig nem értem, mi nem érthető azon, hogy ha néha meghallgatja valaki, kb. olyan, mintha a házát is néha takarítaná ki.

És igen, aki azt mondja működik, igaz van. Aki pedig azt mondja nem, annak is igaza van, különben miért mondaná? ;)
(válasz Barikád 26. hozzászólására)

26. Barikád2013-11-08 22:46
Látod, már a hozzá állásod is milyen támadó?
Nem tudtam felfogni, hogy mit írtál?
Nem tudok szöveget értelmezni?
(Egyébként: Először olvasd el az ominózus hozzá szólásodat, és megtalálhatod a szintaktikai hibákat abban.)
Részemről egyértelmű az álláspont: ki kell próbálni!
Ingyen van, semmit nem veszítesz, ha nyersz, az meg buli. :D
(válasz michelle.r 25. hozzászólására)

25. michelle.r2013-11-08 16:08
Nem bonyolultabb, mint neked a szövegértelmezés. Tisztán látszik, hogy nem sikerült felfognod, hogy mit írtam.
(válasz Barikád 24. hozzászólására)

24. Barikád2013-11-07 23:15
"párszor meghallgattam, nem történt semmi"
Tényleg??????
Ha nem tudod, hogy ezt hogyan kell alkalmazni, akkor miért mondasz véleményt?
Ez nem túl bonyolult kérdés?
(válasz michelle.r 23. hozzászólására)

23. michelle.r2013-11-01 09:15
Mindenkinek igaza van. Annak is, aki szerint működik és működtetni, és annak is, aki nem ;)

Én is sokszor hallom, párszor meghallgattam, nem történt semmi. Szerintem kb. ugyanaz történik, mint ami történne, ha csak párszor takarítaná ki a házát ;)
(válasz Barikád 22. hozzászólására)

22. Barikád2013-10-31 23:34
Látom, nem olyan virgonc fórum ez, de próbálok kis kedvet csinálni.
Az agykontrollra, a vonzás törvényére már mindenki legyint.
"Hallottam róla, csoda módszernek mondják, aztán nem ér semmit." - az egyik leggyakoribb szöveg ez ellen ez.
Persze, aki mondja, soha nem próbálta, nem is ismeri - és ők vannak túlnyomó többségben.
Balogh B. ezt a két "technikát" ötvözi és aki hallgat rá, az élvezheti az eredményeit.

21. Barikád2013-10-31 23:14
Életem részét képezi Balogh Béla munkássága.
Mostanra kialakított bennem egy másik, jobb világképet a gondolkodásmódja.
Csak ajánlani tudom.
(válasz Astone73 20. hozzászólására)

20. Astone732013-07-20 21:07
Kedves Icus! Ez mindenkinél működik, nem kell spirituális alkat hozzá. Pozitív gondolatok is hatnak mindenkire, nem csak a negatív gondolatok. Idő és türelem kell hozzá,próbáld ki, nem veszíthetsz semmit, csak nyerhetsz általa:)
(válasz Icus 18. hozzászólására)

19. Astone732013-07-20 21:03
Elsőre felhúz, mert olyanokat hallasz rajta amit nem úgy tapasztaltál meg életed során. De ha sokáig hallgatod, ez a "felhúzás" csökkenni fog, tudom, tapasztalat. minimum 8-10 hónap kell az első pozitív változások eléréséhez. Én most is hallgatom:)
(válasz margó1965 17. hozzászólására)

18. Icus2013-07-19 12:16
Brátnőm a telójára töltötte fel, és rendszeresen hallgatja. Ő beszélt rá engem is . Néha néha meghallgattam, de nekem semmi tapasztalatom. Én nem vagyok ilyen "spirituális alkat" vagy minek is nevezzem... :)

17. margó19652013-07-19 12:05
Nekem egyben a 6 hónap nem volt meg. De a 4 símán, napi 5-6 alkalommal.Közben mindenféle érzéseim kerekedtek, néha szerettem volna tiltakozni...volt, hogy alváshoz hallgattam, hogy majd belealszom, de nem ment.Felhúzott.
Ezzel együtt én is pozitív agymosásnak tartom, ami soha nem árt! Nem tudom megítélni, hogy mi történt volna nélküle, de most kedvet csináltál hozzá, hogy újra meghallgassam.

16. michelle.r2013-07-19 11:49
Az enyémen is rajta van :). Nem állandóan, de sűrűn meghallatom.
(válasz Astone73 15. hozzászólására)

15. Astone732013-07-19 11:40
Olyan van itt valaki, aki aktívan hallgatja a Tudatalatti Tízparancsolatát? Egyébként CD-ből átkonvertáltam mp3-ba és az mp3 lejátszómon is ez megy. (Jó, nem csak ez) :)

14. Csipkerózsika2013-07-17 12:29
Egyetértek.
(válasz Astone73 13. hozzászólására)

13. Astone732013-07-05 11:04
Sziasztok!

Én kb. másfél éve hallgatom a CD-t, igaz anno 2008 ban is megvolt már, de csak néha hallgatam bele. A lényege a pozitív "agymosás" elve. Ami ebben az esetben áldásos az embernek. (nem úgy mint a médiákból ömlő szennyáradat)
Szerintem hatásos a CD. Csak rendszeresen kell hallgatni. Nem kell rá odafigyelni, nálam hónapokig egész éjjel is ment halkan. Szerintem JÓ. Persze, nem csodaszer. Nekünk is akarni KELL a változást. Akkor működik csak.

12. Baguster2013-03-23 20:57
Sziasztok!
Én most töltöttem le Balogh Béla A tudatalatti tízparancsolatát. Remélem sikerrel járok, majd beszámolok, ha még aktuális! :)

11. Lady Avalon2013-01-17 21:19
Köszönjük szépen! Már csak a pénz bevonzásnak kéne működnie. :)
(válasz Mucmuc987 10. hozzászólására)

10. Mucmuc9872013-01-16 00:39
Ez egy nagyon szép történet! Ez akkor azt mutatja, hogy működik a Tudatalatti tízparancsolata. Gratulálok Nektek!! Sok boldogságot!!
(válasz Lady Avalon 9. hozzászólására)

9. Lady Avalon2013-01-14 20:41
Én már több mint egy éve hallgattam napi rendszerességgel (főleg elalváskor és ez nagyon nyugtatóan hatott rám), amikor rátaláltam arra a férfira, akire mindig is vártam. A történetemben az a legszebb, hogy az derült ki róla, hogy ő is több mint egy éve hallgatta már rendszeresen.
Boldog vagyok, hogy így alakult az életem.

8. **Linda**2012-07-20 15:38
Néhányszor meghallgatni jó volt, de sokadjára már nem,fejfájdító.Olyan mint egy jó szám amit imádsz, utána elunod.

Egyszerűen elég csak optimistán élni és élvezni az életet.Mindannyian a magunk urai vagyunk, nem egy cd fogja meghatározni,hogy szerencsés lesz-e az életünk.
Az ember magát változtatja olyanná amilyen lenni szeretne.Többet ér egy jó társaság,jófej barátok :).

7. cherry coke2012-05-21 14:28
Nekem több CD-m is van tőle,de sajnos semmilyen hatással nincs rám,hiába hallgatom..

6. **Linda**2012-05-21 14:26
Még soha nem hallottam róla, de szépen köszönöm :)!Rákerestem youtube-on.
Lesz időm kipróbálni.
Olyan jó érzéssel tudja eltölteni az embert, megnyugtat.

5. Mucmuc9872011-08-30 09:47
De jó is lenne! Balogh Béla nyilatkozta a "Gyorsan terjed a tudatalatti tízparancsolata" c. videón, h ha eléri a kritikus tömeget (700 ezer embert), aki hasonlóan tesz és gondolkodik, akkor ez kihat az egész társadalomra.
(válasz kakukkfű 3. hozzászólására)

4. Mucmuc9872011-08-30 09:45
Ez igen! Csak így tovább!!
(válasz michelle.r 2. hozzászólására)

3. kakukkfű2011-08-29 20:19
Én ma hallgattam meg a You Tube-on, nagyon jó!
Miután vége lett, arra gondoltam, hogy milyen jó lenne, ha leadnák főműsoridőben a TV-ben minden nap, az emberekre, társadalmunkra biztos nagyon jó hatéással lenne.

2. michelle.r2011-08-29 17:12
Nem hallgattam végig. De régóta hallgathatom. Minél többször, annál jobban kedvelem. csináltam a lemezről néhány másolatot, van a kocsiban, az irodában, rátöltöttem a laptopra, hogy bármikor hallgathassam.
(válasz Mucmuc987 1. hozzászólására)

1. Mucmuc9872011-08-29 14:12
Olyanok tapasztalatát várom, akik a könyvben szereplő előírás szerint legalább 6 hónapon keresztül hallgatták A tudatalatti tízparancsolata c. CD-t (napi legalább kétszer). Milyen változásokat hozott az életetekbe? Kérném szépen, csak olyanok írjanak, akik becsületesen végighallgatták a 6 hónapot, hisz ahogy a szerző is írja, ennyi idő után kezdenek materializálódni a változások az ember életében. Érdekelnének a pozitív és negatív tapasztalatok is (ha esetleg van ilyen). Köszönöm.