Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit csináljak? A szívemre hallgassak vagy az eszemre? fórum

Mit csináljak? A szívemre hallgassak vagy az eszemre? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
29. Pen80 (válaszként erre: 24. - Virag32)
2011. aug. 29. 11:23
Szerintem ez inkább azon múlik, akinek a volt barátja - tehát rajtad.
28. michelle.r (válaszként erre: 26. - Keep it Real)
2011. aug. 29. 11:21

Az már nem a te problémád. Ha azt mondja a kicsi szájával, hogy nem zavarja, akkor dolgozza fel magában, ha mégis.


Más részről lehet, hogy életed szerelméről mondasz le azért, nehogy valakinek az egoját megsértsd? Ha így teszel, meg is érdemled :p.

.

A fiú nem a barátnőd tulajdona, tíz év távlatából nincs szavazati joga. Ez kettőtök dolga. Csak légy észnél, egy laza kufircért talán kár az indulatokat borzolni, viszont egy nagy szerelmet sem kihagyni.

27. Keep it Real (válaszként erre: 23. - Syria)
2011. aug. 29. 11:16
Az a szekér felakart venni, csak én nem ültem fel rá, gondolom ezért nem keres.
26. Keep it Real (válaszként erre: 24. - Virag32)
2011. aug. 29. 11:15
Az a baj, hogy a barátnőm azt fogja mindenhogy mondani (ha zavarja, ha nem), hogy neki mindegy, legyünk együtt, stb. :(
25. ef2f473e6d (válaszként erre: 23. - Syria)
2011. aug. 29. 11:14
:D azt nem erre mondják ,de mindegy:)
2011. aug. 29. 11:12

Én sajnos egy saját, rossz tapasztalatról tudok beszámolni. Az első barát-félémmel 16 évesen kerültem össze, nem volt köztünk szerelem, nem jártunk igazán soha együtt, csak iszonyatos vonzalom volt közöttünk, amit akkor még szerelemnek hittem. (Hozzá kell tennem,most, 30 évesen tudtam meg,hogy még mindig rám vágyik és velem szeretne lenni, kész.)Hosszú éveken át zajlott ez köztünk, a fiúnak rengeteg kapcsolata volt, egy igazi szexőrült, és ez látszik rajta. :D

Néha írtunk egymásnak azóta is facebookon, itt-ott,hogy ki hogy van, de én már azóta külföldön élek boldog párkapcsolatban, már nem érdekelt a fiú. Az egyik volt legjobb barátnőm, aki elég "kikapós" fajta, panaszkodott kb. három éve,hogy jajj, annyira szeretne egy jó pasit egy éjszakára, én meg hülyéskedtem,hogy vegye fel a kapcsolatot a sráccal. A hülyéskedés végül is átment komolyságba, és végül így is lett, felvették a kapcsolatot és összejöttek.


Hosszú lenne taglalnom a folyamatot, de nem bírta ki a kapcsolatunk és ráment egy sokéves barátság....


Én azt tanácsolom,hogy feltétlenül vizsgáld meg azt,hogy a barátnőd milyen személyiség, mit jelentesz számára, mi a fontos neki, és még ha azt is mondja, hogy rendben van, ne nyugodj addig, amíg száz, sőt ezer százalékosan biztos nem leszel benne!! Ez egy nagyon kényes dolog, nagyon óvatosan kezeld ezt!

23. syria (válaszként erre: 21. - Keep it Real)
2011. aug. 29. 11:12

Na látod, a bajok itt kezdődnek, nem ott, hogy valamikor járt a barátnőddel.

Erre mondják azt, hogy ne fuss olyan szekér után, ami nem akar felvenni...

2011. aug. 29. 11:09
Én mindenek előtt beszélnék a barátnőmmel. Aztán meg mondanám mit is érzek de valahogyan kíméletesen adnám ellő. (Ha fontos a barátnő) Ha nem akkor meg nem kell vele foglalkozni. Ha van szerelem ha nincs ez a barátság halálra van ítélve, ha nektek kapcsolatotok lesz.
2011. aug. 29. 11:07

Igazából annyit mondott nekem egyszer, hogy ő úgy érzi, én semmit nem akarok tőle, és így nem tudja, hogy mi van.

Abban viszont van valami, hogy nem keres, eddig mindig én kerestem. :(((

2011. aug. 29. 11:04

Többször kihasználhatta volna a helyzetet, de nem tette. Sírva mondta el, hogy nagyon tetszem neki és nem akarja, hogy emiatt ne legyen köztünk semmi.

Fogalmam sincs, hogy hogy fogom majd elmondani a barátnőmnek. :(

19. ee8583e1f3 (válaszként erre: 1. - Keep it Real)
2011. aug. 29. 11:04
Azt írod, rég volt, hogy együtt volt a barátnőddel, és azóta a barátnődnek több barátja volt! Ezek után nem is kérdés, ha jól érzed Vele Magad, ha hiányzik, akkor nem értelek, mire vársz? Mellesleg, ha a barátnőd igazi jó barátnő, akkor annak fog örülni, hogy boldog vagy, és nem durcizni fog!
18. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Keep it Real)
2011. aug. 29. 10:55
Az igaz szerelem mindent legyőz...
2011. aug. 29. 10:53
Érdemes kintről végig olvasni ezt a topikot. Micsoda indulatokat mutat:)
16. 1c951ab936 (válaszként erre: 15. - 40163fd81d)
2011. aug. 29. 10:49
Pontosan! Egyetértek!
15. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Keep it Real)
2011. aug. 29. 10:47

Én amit kiolvasok ebből a kis helyzetjelentésből az az,hogy amikor egy társaságban vagytok ,rád hajt,kis ölelgetés,tapi,és szeretne ennél többet,de nekem úgy tűnik csak testileg.

Onnan gondolom ezt,hogy elég volt egy kis ellenállás részedről,és máris feladta a közeledést,magyarul még csak meg sem próbál elcsábítani,ennyi energiát sem "pazarol" erre az egészre.

Ha valóban érdekelnéd ezt a srácot randira hívna ,beszélgetne veled telefonon,próbálna megismerni,veled tölteni több időt.


Szerintem az ahogy most viselkedik ,mindent elmondd.

2011. aug. 29. 10:46

Elnézést kérek, de én mivel más szemmel nézem ezeket a mostani szerelmi dolgokat, nem értem:

Nagyon megtetszettünk egymásnak....

Biztos, hogy a fiú is így érez, csak azért, mert azt mondja? Lehet, hogy csak egyet akar..., lehet, hogy a volt barátnő miatt akar téged is, eset bosszúból?.

Szinte majdnem minden hasonló fórumokban azt tanácsolják mások, hogy "mindent bele". Ez mostanában ilyen egyszerűen megy? Ilyen könnyű dobni valakit, és jöhet a másik? És jön is?

Nem bántani akarok senkit, csak szeretném megérteni, a mostani fiatalokat.

2011. aug. 29. 10:46
Osztom selyemmancs és guminyanya véleményét. Először a barátnőddel tisztázd a dolgot!
12. 1c951ab936 (válaszként erre: 1. - Keep it Real)
2011. aug. 29. 10:45

Szia!

Nekem nagyon rosszul esne, ha a barátnőm bármelyik korábbi pasimmal járna. Hiába régen volt, de ez egy íratlan szabály. Jól tetted, h nem engedtél a pasinak és ki tudja, hogy váltak el anno ez lehet a "revans" a barátnőd felé, hogy bántsa, piszkálja vele. Nem kétlem, hogy lehet Téged szeretni és, hogy tetszel a férfiaknak, de a pasinak ez egy jó szórakozás lenne, titeket meg szépen összeugrasztana. Ilyet nem csinálunk a barátnőnkkel. Neki nincs vesztenivalója, h 10 évvel fiatalabb nővel "kavarjon". Neked van vesztenivalód!

2011. aug. 29. 10:44

Bocsának, én olvastam rosszul, hogy már nem járnak együtt.

Kicsit felületesen olvastam el, elnézést kérek.

Ebben az esetben jó lehet az ötlet.

10. Pajabeja (válaszként erre: 7. - Selyemmacs)
2011. aug. 29. 10:42

Te mit szólnál hozzá, ha ilyen kérdést intéznének feléd?

Pl: Szeretnék járni a barátoddal, csókólózni vele, szerelmeskedni vele, vele aludni minden éjjel, mellette felkelni minden reggel!

Te erre hogyan reagálnál?

Ezt te sem gondoltad komolyan!!

Persze fő dolog az őszinteség, de szerintem ez a pasinak és a párjának kell megbeszélni, hogy hogyan szeretnék tovább az életüket élni.

Ha már nem szeretik egymást, akkor váljanak szét.

De mi van akkor, ha a pasi csak egy könnyű kalandot szeretne.

Tudja, hogy a két nő barátnő, akkor ez szerintem elég gusztustalan.

Mert el lehet valakinek szeretni a férjét, de az ne legyen az én legjobb barátnőm!

2011. aug. 29. 10:37
A barátnő még barátnő?
8. guminyanya (válaszként erre: 1. - Keep it Real)
2011. aug. 29. 10:37
Mondd el a barátnődnek, hogy vonzódsz a volt barátjához, és kérdezd meg, zavarná-e. Akkor igaz barát(nő), ha nem lesz önző irányotokba. Sok sikert :)
2011. aug. 29. 10:36
Kérdezd meg a barátnődet, hogy mit szólna hozzá, ha járnál az exével. Ha őt nem zavarja, ne problémázz rajta többet, fussatok neki a sráccal. Lehet, hogy csak téged zavar ez az egész, őket kettőjüket egyáltalán nem érdekli, kivel jár a másik...
6. powermen (válaszként erre: 1. - Keep it Real)
2011. aug. 29. 10:33
A barátnőddel ne törődj az a lényeg, hogy te jól érezd magad, ha valóban barát megérti.
2011. aug. 29. 10:33
Mit akarok? Találkozni vele. Elmondani, hogy rossz nélküle, átölelni. :(
2011. aug. 29. 10:32
Most 10 percre el kell mennem, de utána jövök, légyszi, addig írjatok! :(
2011. aug. 29. 10:32
mit akarsz tenni?:D
2011. aug. 29. 10:31
Miért kínzod magad??? Tedd azt amit jónak érzel! Ha menni akarsz hozzá menjél! Ennyi!
2011. aug. 29. 10:29

A férfi nálam 10 évvel idősebb, és régebben járt a legjobb barátnőmmel. Azóta tartják a kapcsolatot, de semmi nincs köztük már, több barátja volt azóta a barátnőmnek.

Voltunk nyaralni, ott összemelegedtünk a sráccal. Nagyon megtetszettünk egymásnak, de tartottam magam (már amennyire tudtam), hogy a barátnőm ne vegye észre. Féltem a reakciójától.

Szombaton ismét buliztunk együtt a sráccal, barátnőmmel és még két barátommal. Sikerült megint 'összejönnünk', ölelgettük egymást, és mondta nekem, hogy szeretne többet, tetszem neki. Én azt mondtam, hogy sajnálom, de nem megy, mert a legjobb barátnőmmel volt együtt. Kiakadt. Szarul esett neki, láttam rajta. Próbálta megmagyarázni, hogy az már nagyon régen volt, már nem éreznek egymás iránt semmit, de hát na.

Most ott tartunk, hogy semmi nincs. Nem hív, nem keres. Én pedig szörnyen érzem magam, mert hiányzik. Szeretném, ha keresne, de közben tudom, hogy nem lenne szabad. El kellene felejtenem, de nem megy. Ja, arról nem is beszélve, hogy napok óta vele álmodok! :(

Mit tegyek?

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook