Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Mi lett a vége a Börtönpalota című filmnek? (szombat éjjel adták az rtl klub-on)

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Szórakozás, média

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

6. robika.82011-08-29 09:12
szívesen én is a végét már csak fél szemmel néztem de jó volt maga a film!:))

5. simple2011-08-29 09:10
Nagyon köszönöm! Sajnos elaludtam rajta, olyan későn volt. Azt hittem, sosem tudom meg mi lett a vége. :-)
(válasz robika.8 4. hozzászólására)

4. robika.82011-08-29 08:59
elmentek kegyelmet kérni a királyhoz és a szőke be vallota,hogy ő találta ki az egész drogos ügyet magára válalta és így fel ajánlotta a királynak,hogy le üli mindketőjük büntetését! a király rá kérdezett,hogy ha hajlandó leülni akkor a fekete csaj kegyelmet kap!
(válasz simple 3. hozzászólására)

3. simple2011-08-29 08:53
Köszönöm! És ő hogy-hogy maradt? A másik csajt hogy vitték ki?
(válasz robika.8 2. hozzászólására)

2. robika.82011-08-29 08:52
a szőke haju csaj maradt a börtönben a fekete haju csaj haza ment de megigérte,hogy segít ki jutni a börtönből ennyi:((
(válasz simple 1. hozzászólására)

1. simple2011-08-29 08:50
Mi lett a vége a börtönpalota című filmnek? (szombat éjjel adták az rtl klub-on)