Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nektek hogy sikerült lefogynotok? fórum

Nektek hogy sikerült lefogynotok? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 29. 15:09
nekem még sehogyan:)
2011. aug. 29. 15:08
A vége az akart lenni, hogy nem vagyok szakértő. :)
15. Andrea0709 (válaszként erre: 14. - Orsika1987)
2011. aug. 29. 15:08

Nem szeretnék okoskodni, de szerintem nem léteznek ilyen fogyasztó teák, bogyók és társaik. Ráadásul mindenképp valami olyan módszert kell keresni, ami hosszú távon tartható és ezek nem ilyenek. Szerintem mindenképp hangold át magad az életmódváltásra, hosszú távon ez éri meg a legjobban. És itt nem csak a felesleges kilókról van szó, hanem az egészségedről.


Amikor csak vizet ittál azért nem fogytál, mert tartalék üzemmódra kapcsolt a szervezeted. Nagyon lelassult az anyagcseréd. Fontos, hogy ne lassuljon le, naponta többször egyél kevesebbet. De olyat ne csinálj, hogy nem eszel, azzal pont az ellenkezőjét fogod elérni, mint amit szeretnél, mert majd amikor újra elkezdesz enni, azt mind szépen elraktározza a szervezeted az későbbi sanyargató időszakra. Ha rendszeresen eszel (persze nem mindegy, hogy mit és mennyit), rendben lesz az anyagcseréd, nem lesz szüksége a szervezetednek tartalékolásra, mert tudja, hogy kap elég tápanyagot, és így szépen beindul majd a fogyás is.


Egyébként szerintem az allergia gyógyszer nem befolyásolja a fogyást, de nem vagy szakértő...

2011. aug. 29. 14:44
Ja azt azért hozzá teszem, hogy én Metabolt szedek, anélkül szerintem nem ment volna ennyi. Nekem sajnos mindig kell valami bogyó vagy tea, hogy menjen. Először a 90 nap elején fogyis teát ittam. Akkor nagyon megindult, lement 6 kg, utána rendeltem hoodiát a netről én hülye fejemmel és híztam tőle 3 kilót :S szedtem tovább nagynehezen lement a visszajött 3ból 2, de utána semmi, ha nem ettem víznap volt vagy valami akkor sem mentem lejjebb, meg ki is pattogtam, abbahagytam, utána ment is lefele szépen, elkezdtem szedni a Metabolt, még jobban ment lejjebb, mostanáig...ezt ki kell bírnom, már kb 2 hete stagnálok. Szerintetek allergia gyógyszer befolyásolja a fogyókúrát?
13. nijntje (válaszként erre: 10. - Orsika1987)
2011. aug. 29. 14:09
Az update nagyon sok embernek bejött, érdemes vele próbálkozni. Sok sikert! (A mindmegettén nagyon sok használható receptet találsz!)
2011. aug. 29. 11:57
Anyukámnak még a káposztaleves kapszula vált be! 7kg-t ledobott 1.5hó alatt! Nekem az Update1,miután abbahagytam visszajött 3kg! Most megint eszem és mellé szedem én is a káposzta kapszulát! Meglátjuk. Én "csak" 4-5kg-t szeretnék még fogyni
11. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Orsika1987)
2011. aug. 29. 09:25
Igen,tudom...a legrosszabb a stagnálás.De neked jó,hogy bevált a 90 napos :) Én kemény 2 kilót fogytam tőle és a gyomromat és tönkrevágtam.A torna mindenképp jó,de lehet emelni kéne az adagot.Ha csak 5 perccel,az is jó.Meg ugye az sem mindegy mennyit eszel,mert lehet aznap csak azt eszel,ami elő van írva,de több kalóriát,mint ami kell.Bár nem hiszem annyira,mert fogytál.Gratulálok a 15 kilóhoz.Én 115-ről indultam,most vagyok 108.Az első 6 kiló gyorsan lement,meg is lepődtem,de azóta lassan megy és ez elkeserítő.
10. orsika1987 (válaszként erre: 8. - Nijntje)
2011. aug. 29. 08:38
Nem is szeretnék gyorsan fogyni, rájöttem az nem jó. Régebben fogytam már, viszonylag gyorsan 20 kilókat, de sajnos több jött vissza. Most lassan szeretnék, heti 2 kiló, teljesen jó lenne. A folyadékot azt iszom napi 2,5-3 litert, nagynehezen rászoktattam magam, és este 5 után már nem eszek. Sanyargatni már nem nagyon akarom magam, mert olvastam, hogy az sem jó, ebben a 90 naposban a gyümölscsnap volt a halálom, sokkal jobban kibírtam a víznapot, a gyüminapon mindig szenvedtem. Én is az Update-ra gondoltam folytatásnak, de abban is a legelső a legszimpibb nekem. Ti hogy vagytok ezzel?
2011. aug. 29. 08:36

Én is pont a legjobb módszert keresném a fogyáshoz...

A 90 naposnak neki sem állok, tuti nem bírnám ezeket a megkötéseket, hogy egyik nap ez, másikon meg amaz:(

A Norbi meg a kalóriaszámolás ésszerűnek tűnik.

2011. aug. 29. 08:31

A 90 napossal 15 kilótól megszabadulni, az nem kevés! Havi 5 kiló, ez teljesen jó. Ha többet akarsz fogyni viszonylag gyorsan, az tuti vissza fog menni. A súlyfelesleged sem pár hónap alatt szedted fel, szóval legyél türelmes a testeddel.

Az Update jó, de ha csak pár szabályt betartasz, már azzal is tudsz lassan, tartósan fogyni.

80%-os gyomor: mindig hagyd abba az evést, mielőtt pukkadásig jollaknál.

Délután 4 után már csak vizet igyál, ha nagyon éhes vagy, vagy édességre áhítozol, max egy kis marék dióbelet vagy mogyorót rágcsálj el lassan, ez kikapcsolja az agyban azt a központot, ami az édességet akarja veled megetetni.

Minden nap 2-2,5 l víz.

Vacsira pedig nulla szénhidrát, ha húst eszel, akkor simán kibírod délután 4-től evés nélkül.


Én ezekkel a szabályokkal eddig 9 kilót fogytam megerőltetés nélkül, bár nem gyorsan, de maradandóan.

2011. aug. 29. 08:28
Köszönöm a segítségeket. Sajnos nem találom a face-en ezt a csoportot:S
2011. aug. 29. 08:26
Update1 !!!!!!
2011. aug. 29. 08:18

Először úgy fogytam kb. 20 kilót, hogy a mértékletesség elvét követtem. Néhány "szabály": amit addig egy étkezésre ettem, kettéosztottam, és lett belőle pl. reggeli meg tízórai, így ötször ettem egy nap. A legnehezebb a vendégség volt, ott mindig kiválasztottam 1-2 sütit, azokból ettem egyet, így az édesség is megvolt meg nem is estem túlzásba.


Később Súlykontrollal fogytam, ez is gyakorlatilag életmódváltás, és még most is aszerint élek valamelyest. Bár fogynom kéne még, de tartom nagyjából a súlyom.


A kitartás nagyon kell, mindig vannak holtpontok, vagy még talán pici fel is megy, de nem szabad feladni!

4. Málnapuding (válaszként erre: 1. - Orsika1987)
2011. aug. 29. 08:14
Szia! Olvass bele a naplómba. Ugyan semmi Norbi, semmi Update nincs benne, csak józan ész és sportolóktól kapott segítség, de működik. 141,4-ről már 90 alatt vagyok. Nem éhezem, tele vagyok energiával. Amúgy valóban: mértékletesség, életmódváltás, kitartás, akart és mozgás a kulcs.
2011. aug. 29. 08:08
Ha Norbira tornázol nem próbálod ki az Updatet? Szerintem jó, ha más nem azért, mert kalória számolgatás nélkül megtanít arra miből szabad relatív sokat és miből szabad keveset enni:) Amúgy én a mértékletességre esküszöm és arra, ahogy haladunk az időben (reggeltől-estig) egyre kevesebb és kevésbé hizlaló kajákat együnk:) Sok sikert!
2. Andrea0709 (válaszként erre: 1. - Orsika1987)
2011. aug. 29. 08:08

Szia!


Szerintem mindenképpen az update-tel próbálkozz a továbbiakban. Nem éhezel, finomakat eszel, hosszú távon is tartható ez az ÉLETMÓD (ez nagyon fontos, hogy életmód és nem fogyókúra, diéta...), és közben fogysz. Ez a tuti módszer szerintem.

Facebook-on csatlakozz az Akik szeretik az update pékségeket csoporthoz. Ott segítséget, támogatást is kapsz a csajoktól, és sok szuper receptet!


Úgyhogy mindent bele! Tuti menni fog! ;)

2011. aug. 29. 07:56
Azért hoztam létre ezt a fórumot, hogy segítsetek nekem, ha kérhetem. Nektek hogy sikerült lefogyni? Most itt nem a 60 kilóról 55 kilót értek, hanem nagy súlyfeleslegből sokat leadni, és mennyi idő alatt. Én most nagyon elhatároztam magam, mindig is súlyproblémáim voltak, most a 90 naposat csináltam ez most pénteken lejár, 15 kiló ment le eddig csak :S És most kb 2 hete nem mozdul egy dekát sem. Most vagyok 114 kiló. Most azért is kérem a segítségeteket, tapasztalatokat, hogy mivel folytassam tovább, illetve, hogy nektek is voltak ilyen holtpontok amikor nem ment le egy deka sem? Egyébként tornázok is, heti 5-6-szor Norbira.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook