Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok valamit a gyógyító gombákról? Mik a tapasztalatok? fórum

Tudtok valamit a gyógyító gombákról? Mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


7. inf3rno (válaszként erre: 1. - Juzsuri)
2015. júl. 31. 22:24
Tippre makula degeneráció lehetett, de azóta már biztosan megvakult tőle. Egyébként van rá lézeres gyógymód, de itthonra még nem jutott el. A varázsgomba tutira nem hoz helyre ilyesmit. Mást sem, de mindegy. :-)
6. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - Juzsuri)
2011. aug. 28. 15:18

A tegnapi Magellánban éppen a Varga-féle gyógygombákról volt szó. Több változata van ezeknek az étrendkiegészítőknek, a neten is sok anyagot találsz.

Ez csak egy közülük: www.vargagyogygomba.hu

2011. aug. 28. 13:06
Szerezd be Maria Treben könyveit , erdekes dolgokat tanulhatsz belöle , minden betegsegre vonatkozolag ! S, mi több minden valoszinuseg szerint edesapadon is kepes leszel segiteni.
2011. aug. 28. 13:00
Mi baja az Édesapád szemének?Az én kisfiam glaucoma-zöldhályoggal született.Most 3 éves.Gyógygomba..szemre.nem tudom , mégerről nem hallottam.Mi a baj a szemével?Miért vakul meg?
2011. aug. 28. 12:53
Szia, én erről nem tudok. De van egy ismerősöm, aki szürke hályogot gyógyit valami cseppekkel: nem tudom pontosan melyik, talán svédcsepp. Maria Treben könyvet, természetes gyógymódokat,kiegészítve a hagyományos kezeléssel neten is fenn van PDF-ben: [link]
2011. aug. 28. 12:51
www.biogomba.hu
2011. aug. 28. 12:49
Tudtok valamit agyogyito gombakrol? mik a tapasztalatok? az apukam szenved szembetegsegben. allitolag, lassan megvakul, irjatok kerlek!!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook